Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: PILDID! Trans sai teel pronksile olulise võidu

02.10.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 32. voorus sai olulise võidu Narva Trans, kes 1:0 võiduga lähima jälitaja Nõmme Kalju üle kindlustas endale sisuliselt pronksmedali.

Seoses paljude mängijate osalemisega U-19 valikturniiril on Viljandi JK Tuleviku mäng Kohtla-Järve FC Lootusega edasi lükatud 19. oktoobrile.

Meistriliiga XXXII vooru mängud. Laupäev, 2. oktoober

kell 14.00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS – NÕMME JK KALJU  1:0 (1:0)  
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1575
mitteametlik protokoll
Värav: 29. Sergii Mitin
Hoiatused: 33. Tomas Rimas, 90.+1. Georgi Ivanov - 30. Tanel Võtti, 86. Oliver Konsa

JK Trans: 33-Stonys, 4-Gorškov, 15-Kitto, 2-Rimas, 12-Ovsjannikov (61. 13-Lepik), 14-Rodrigues, 7-Bezykornovas, 8-Mitin, 21-Bazjukin, 11-Leontovitš (46. 5-Kazakov), 18-Starovoitov (68. 22-Ivanov).
Varus: 1-Galdikas, 5-Kazakov, 13-Lepik, 22-Ivanov, 3-Ghasaboghlyan, 6-Plotnikov, 10-Abramenko.

JK Kalju: 69-Kütt, 14-Kallaste, 15-Jevdokimov, 3-Koogas, 24-Võtti, 12-Tšegodajev, 18-Terehhov, 8-Mones, 10-Konsa, 22-Kõrtsmik (65. 11-Kaukvere), 9-Kouadio (69. 27-Kõlu)
Varus: 11-Kaukvere, 16-Kivi, 26-Kovtunovitš, 27-Kõlu, 87-Rannamaa, 19-Jõgiste.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 125
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Aron Härsing

kell 14.00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE – PAIDE LINNAMEESKOND  2:3 (1:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Dmitri Skiperski, 90. Elari Valmas - 9. Lauri Ellram, 58. Timo Lomp, 76. pen. Mihail Ištšuk
Hoiatused: 34. Martti Pukk - 64. Rauno Kööp

FC Kuressaare: 12-Pikker, 5-Aava (69. 10-Valmas), 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 17-A. Tovstik, 26-Laht, 25-Viira (85. 20-Trasberg), 18-Aljas, 4-Kluge, 9-Pukk (81. 23-Luup), 2-Skiperski.
Varus: 1-Kütt, 19-Seeman, 23-Luup, 10-Valmas, 20-Trasberg.

Paide LM: 1-Koppel, 13-Mägi, 11-Kald, 22-U. Rooba, 23-Lomp, 24-Kalda, 8-Kõll, 20-Ištšuk, 4-Kööp, 7-Sillaste (75. 25-Varendi), 9-Ellram (75. 26-Luga).
Varus: 21-Toom, 3-Tubarik, 26-Luga, 25-Varendi.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 210
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Marek Lillmaa

kell 14.00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA – TALLINNA FC FLORA  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 28. Reio Laabus, 83. Mikk Laas - 90.+3. pen. Sander Post
Hoiatused: 44. Kaarel Kallandi, 58. Marko Sonn, 84. Siim Roops - 70. Rauno Alliku

JK Tammeka: 31-Kutter, 22-Kallandi, 19-Valtna, 20-Kiidron, 3-Roops, 7-Tenno, 13-Laabus, 11-Sonn, 21-Hansi, 17-Laas, 99-Prosa.
Varus: 98-Kütt, 6-Haljak, 23-Paapsi, 25-Meisalu, 8-Perlin.

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 24-Palatu, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson, 49-Beglarišvili (57. 9-Alliku), 41-Minkenen, 10-Mošnikov, 11-Luts, 14-Henri Anier (71. 20-Dupikov), 7-Post.
Varus: 12-Palm, 17-Veis, 5-Peitre, 25-Frolov, 9-Alliku, 20-Dupikov, 33-Rõivassepp.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 250
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Ülo Kikas


kell 17.00 Maarjamäe staadion (Kose tee 4, Tallinn) - TV-mäng
TALLINNA FC LEVADIA – JK SILLAMÄE KALEV  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. pen. Deniss Malov, 90.+2. Tarmo Neemelo
Hoiatused: 45.+1. Aleksandr Volodin - 67. Audris Veikutis, 73. Alexei Naumov, 87. Arvydas Veikutis

FC Levadia: 12-Lepmets, 27-Teniste, 7-Volodin, 3-Artjunin, 24-Y. Dmitriev, 14-Malov, 25-Puri, 15-Saarelma (78. 20-Pebre), 5-Leitan, 23-Neemelo, 10-Nunes (62. 9-A. Dmitrijev).
Varus: 30-Matrossov, 19-Boldõrev, 28-Chuikov, 20-Pebre, 11-Ingermann, 18-Kovaltšuk, 9-A. Dmitrijev.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 3-Naumov, 5-Kulik, 7-Tarassenkov, 8-Taar, 9-Kolyaev, 10-Arvydas Veikutis, 12-Dudarev (85. 27-Kuresoo), 14-Nikulin, 21-Stankevicius, 23-Audris Veikutis.
Varus: 16-Djatšenko, 18-Aleksejev, 25-Gornev, 27-Kuresoo.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Marko Leevand, Andrei Karhu
Neljas kohtunik: Ain Karutoom

Meistriliiga tabel 2. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Flora  31  25  3  3  90:28  78
2  Tallinna FC Levadia  32  23  8  1  88:14  77
3  Narva JK Trans  32  19  7  6  61:30  64
4  Nõmme JK Kalju  31  16  7  8  53:34  55
5  JK Sillamäe Kalev  32  16  4  12  74:50  52
6  Tartu JK Tammeka  32  10  6  16  45:56  36
7  Viljandi JK Tulevik  31  7  4  20  25:52  25
8  Paide Linnameeskond  32  6  6  20  29:74  24
9  FC Kuressaare  32  6  3  23  28:85  21
10  Kohtla-Järve FC Lootus  31  5  2  24  19:89  17

Väravalööjate edetabeli tipp 2. oktoobri seisuga:
22 - Sander Post (Tallinna FC Flora)
19 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
18 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
12 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
12 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
11 - Deniss Malov (Tallinna FC Levadia)
10 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
10 - Henri Anier (Tallinna FC Flora)
9 - Nerijus Vasiliauskas (JK Sillamäe Kalev)
9 - Nikita Kolyaev (JK Sillamäe Kalev)
9 - Maksim Gruznov (JK Sillamäe Kalev/Narva JK Trans)

Meistriliiga kõik väravalööjad 2. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Flora (90) - Sander Post 22, Henri Anier 10, Valeri Minkenen 7, Rauno Alliku 6, Nikolai Mašitšev 5, Gert Kams 5, Zakaria Beglarišvili 5, Siim Luts 5, Sergei Mošnikov 4, Karl Palatu 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 4, Alo Dupikov 3, Joonas Tamm 2, Aleksei Jahhimovitš 1
omaväravad: Vitali Vaštšenko (FC Lootus), Stanislav Kitto (JK Trans), Aleksei Gorškov (Narva JK Trans)
Tallinna FC Levadia (88) - Tarmo Neemelo 18, Konstantin Nahk 12, Vitali Leitan 12, Deniss Malov 11, Vladislav Ivanov 7, Felipe Nunes 7, Artjom Dmitrijev 7, Eino Puri 3, Igor Morozov 3, Andero Pebre 2, Artjom Artjunin 1, Igor Subbotin 1, Taijo Teniste 1, Yaroslav Dmitriev 1
omaväravad: Ernest Akhalbedashvili (FC Lootus), Ervin Kõll (Paide LM)
JK Sillamäe Kalev (74) - Nerijus Vasiliauskas 9, Nikita Kolyaev 9, Vitalis Stankevicius 7, Aleksandr Tarassenkov 7, Alexander Nikulin 7, Evgeny Kabaev 5, Maksim Gruznov 4, Sergei Vihrov 4, Vygantas Zubavicius 3, Arvydas Veikutis 3, Aleksandr Dubõkin 3, Aleksandr Kulik 3, Jürgen Kuresoo 2, Alexey Naumov 2, Audris Veikutis 2, Irfan Ametov 1, Sergey Gorbunov 1
omaväravad: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Narva JK Trans (61) - Marius Bezykornovas 12, Felipe Rodrigues 8, Maksim Bazjukin 8, Sergei Leontovitš 5, Maksim Gruznov 5, Sergii Mitin 5, Aleksandrs Abramenko 4, Tomas Rimas 3, Maksim Smirnov 2, Dainius Saulenas 2, Levon Ghasaboghlyan 2, Sergei Kazakov 1, Eero Eessaar 1, Georgi Ivanov 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Andrei Škaleta (FC Lootus)
Nõmme JK Kalju (53) - Juri Jevdokimov 19, Ingemar Teever 8, Tõnis Kaukvere 4, Ken Kallaste 4, Andres Koogas 3, Christian Kõrtsmik 2, Sergei Terehhov 2, Aleks Mones 2, Felipe Nunes 1, Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Tiago Sala 1, Deniss Vnukov 1, Dmitri Kovtunovitš 1, Kouadio 1
omavärav: Vadim Gritsjuk, Andrei Škaleta (mõlemad FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (45) - Albert Prosa 10, Mikk Laas 6, Heiko Tamm 3, Kaarel Kiidron 3, Kaarel Torop 3, Siim Tenno 3, Reio Laabus 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 2, Martin Haljak 2, Timo Teniste 1, Olari Perlin 1
omavärav: Tanel Võtti (JK Kalju), Timo Lomp (Paide LM)
Paide Linnameeskond (29) - Mihail Ištšuk 5, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 3, Ervin Kõll 2, Andre Mägi 2, Meelis Rooba 1, Lauri Varendi 1, Carl Tubarik 1, Janek Kalda 1, Priit Raal 1, Andres Luga 1, Lauri Varendi 1, Lauri Ellram 1, Timo Lomp 1
omavärav: Jaanus Kaasik (FC Kuressaare)
FC Kuressaare (28) - Dmitri Skiperski 8, Martti Pukk 5, Sander Laht 5, Elari Valmas 4, Märt Kluge 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1, Alari Tovstik 1
Viljandi JK Tulevik (25) - Aleksandr Kulatšenko 6, Rasmus Tomson 4, Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Karl-Eerik Luigend 2, Joel Indermitte 2, Edwin Stüf 2, Sander Sinilaid 1, Ott Ottis 1, Andreas Raudsepp 1, Mikk Reintam 1
omavärav: Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
Kohtla-Järve FC Lootus (19) - Vassili Kulik 6, Anton Semjonov 4, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 2, Valeri Smelkov 1, Roman Vedehhov 1, Evgeny Kabaev 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles