Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: PILDID! Trans ja Kalev said võidu

16.10.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 33. voorus said tabelisse järjekordse võidu Narva Trans ja Sillamäe Kalev, Kohtla-Järve FC Lootus sai järjekordse kaotuse.

Meistriliiga XXXIII vooru mängud. Laupäev, 16. oktoober

kell 14.00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV – FC KURESSAARE  2:0 (2:0)
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1585
mitteametlik protokoll
Väravad: 36. Vitalis Stankevicius, 39. Aleksandr Tarassenkov
Hoiatused: -

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 2-Gorbunov, 3-Naumov, 5-Kulik, 7-Tarassenkov, 8-Taar (64. 27-Kuresoo), 10-Arvydas Veikutis, 13-Dubõkin, 14-Nikulin (56. 9-Kolyaev), 21-Stankevicius, 23-Audris Vekutis.
Varus: 16-Djatšenko, 9-Kolyaev, 12-Dudarev, 18-Aleksejev, 25-Gornev, 27-Kuresoo.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 8-Kaasik (64. 22-Azarov), 4-Kluge, 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 18-Aljas (60. 20-Ljaš), 5-Aava, 25-Viira, 2-Skiperski (76. 6-Jäger), 26-Laht, 10-Valmas.
Varus: 12-Kütt, 22-Azarov, 6-Jäger, 20-Ljaš, 19-Aunapuu, 7-Trasberg.

Mänguolud: +3, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Artur Telling


kell 14.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – TARTU JK TAMMEKA  1:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 79. ov. Kaspar Kaldoja - 55., 63. Albert Prosa, 78. Mikk Laas
Hoiatused: 25. Khampash Abdurashidov, 75. Vadim Gritsjuk, 87. Irfan Ametov - 32. Siim Tenno, 37. Kaarel Kiidron, 74. Mikk Laas

FC Lootus: 99-Smelkov, 18-Nesterovski, 4-Škaleta, 13-Pozjabin (63. 2-Vedehhov), 7-Gritsjuk, 15-Mutik, 5-D. Smirnov (63. 3-J. Tarassu), 16-Guseinov, 9-Abdurashidov (35. 23-V. Smirnov), 11-Kulik, 8-Ametov.
Varus: 2-Vedehhov, 23-V. Smirnov, 14-Lihhatšov, 3-J. Tarassu.

JK Tammeka: 31-Kutter, 88-Kaldoja, 20-Kiidron, 19-Valtna, 3-Roops, 7-Siim Tenno, 11-Sonn (84. 23-Paapsi), 17-Laas, 13-Tamm (80. 21-Hansi), 99-Prosa, 9-Torop (70. 8-Perlin).
Varus: 98-Kütt, 6-Haljak, 23-Paapsi, 8-Perlin, 21-Hansi.

Mänguolud: +2, pilves, kerge lörtsisadu; muruväljak mitterahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Eduard Rõžov


kell 14.00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND – NÕMME JK KALJU  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 90. pen. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 34. Lauri Ellram, 51. Rauno Kööp, 84. Andres Luga, 90. Mait Nõmme, 90.+3. Andre Mägi - 90.+3. Martin Klasen

Paide LM: 1-Koppel, 13-Mägi, 19-Nõmme, 11-Kald, 23-Lomp, 24-Kalda, 8-Kõll (78. 17-Reinsoo), 9-Ellram (70. 26-Luga), 20-Ištšuk, 7-Sillaste, 4-Kööp (84. 30-Neemelo).
Varus: 3-Tubarik, 18-Reinaru, 21-Toom, 12-Erdei, 30-Neemelo, 17-Reinsoo, 26-Luga.

JK Kalju: 69-Kütt, 2-Haavistu, 3-Koogas, 12-Tšegodajev, 23-Stokas, 8-Mones, 18-Terehhov, 14-Kallaste, 22-Kõrtsmik, 15-Jevdokimov, 9-Koaudio (90. 21-Klasen).
Varus: 96-Hermanson, 26-Kovtunovitš, 16-Kivi, 25-Vnukov, 19-Jõgiste, 27-Kõlu, 21-Klasen.

Mänguolud: +2, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Martin Lember


kell 14.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK – NARVA JK TRANS  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 68. Aleksei Gorškov, 81. Georgi Ivanov, 85. Aleksandrs Abramenko
Hoiatused: 12., 44. Armand Naris, 62. Joel Indermitte - 78. Marius Bezykornovas
Eemaldamine: 44. Armand Naris

JK Tulevik: 12-Orgla, 5-Sillaste, 25-Reintam, 27-Taska, 22-Tutk (50. 3-Indermitte), 26-Liivamägi, 28-Tomson (85. 24-Mööl), 4-Sinilaid, 19-Stüf, 21-Kulatšenko (75. 16-Ottis), 18-Naris.
Varus: 1-Ventsel, 3-Indermitte, 11-Kasterpalu, 16-Ottis, 17-Munskind, 24-Mööl.

JK Trans: 33-Stonys, 4-Gorškov, 15-Kitto, 2-Rimas, 13-Lepik, 11-Leontovitš, 10-Abramenko, 8-Mitin (75. 5-Kazakov), 21-Bazjukin (64. 14-Rodrigues), 7-Bezykornovas, 18-Starovoitov (64. 17-Ivanov).
Varus: 1-Galdikas, 16-Ovsjannikov, 17-Ivanov, 22-Plotnikov, 5-Kazakov, 14-Rodrigues, 3-Ghasaboghlyan.

Mänguolud: +3, pilves seademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Ülo Kikas


kell 17.00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn) - TV-mäng
TALLINNA FC FLORA – TALLINNA FC LEVADIA  2:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Markus Jürgenson, 45. Valeri Minkenen
Hoiatused: 24. Markus Jürgenson, 52. Rauno Alliku, 74. Aleksei Jahhimovitš, 83. Sander Post - 26. Andrei Kalimullin, 55. Konstantin Nahk

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 24-Palatu, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson, 10-Mošnikov, 9-Alliku (68. 18-Mašitšev), 41-Minkenen, 11-Luts (90.+2. 34-Tamm), 7-Post, 14-Henri Anier (87. 20-Dupikov).
Varus: 12-Meerits, 17-Veis, 20-Dupikov, 25-Frolov, 18-Mašitšev, 49-Beglarišvili, 34-Tamm.

FC Levadia: 12-Lepmets, 7-Volodin, 4-Morozov, 2-Kalimullin, 17-Podholjuzin (63. 15-Saarelma), 27-Teniste, 14-Malov, 8-Nahk, 5-Leitan (74. 20-Pebre), 10-Nunes (56. 9-A. Dmitrijev), 23-Neemelo.
Varus: 30-Kaalma, 9-A. Dmitrijev, 11-Y. Dmitriev, 16-Kulinitš, 3-Artjunin, 20-Pebre, 15-Saarelma.

Mänguolud: +2, pilves ilm, kerge lumesadu; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 732
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Martin Salong

Meistriliiga tabel 16. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Flora  32  26  3  3  92:28  81
2  Tallinna FC Levadia  33  23  8  2  88:16  77
3  Narva JK Trans  33  20  7  6  64:30  67
4  Nõmme JK Kalju  32  17  7  8  54:34  58
5  JK Sillamäe Kalev  33  17  4  12  76:50  55
6  Tartu JK Tammeka  33  11  6  16  48:57  39
7  Viljandi JK Tulevik  32  7  4  21  25:55  25
8  Paide Linnameeskond  33  6  6  21  29:75  24
9  FC Kuressaare  33  6  3  24  28:87  21
10  Kohtla-Järve FC Lootus  32  5  2  25  20:92  17

Väravalööjate edetabeli tipp 16. oktoobri seisuga:
22 - Sander Post (Tallinna FC Flora)
20 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
18 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
12 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
12 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
12 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
11 - Deniss Malov (Tallinna FC Levadia)
10 - Henri Anier (Tallinna FC Flora)
9 - Nerijus Vasiliauskas (JK Sillamäe Kalev)
9 - Nikita Kolyaev (JK Sillamäe Kalev)
9 - Maksim Gruznov (JK Sillamäe Kalev/Narva JK Trans)

Meistriliiga kõik väravalööjad 16. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Flora (92) - Sander Post 22, Henri Anier 10, Valeri Minkenen 8, Rauno Alliku 6, Nikolai Mašitšev 5, Gert Kams 5, Zakaria Beglarišvili 5, Siim Luts 5, Sergei Mošnikov 4, Karl Palatu 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 4, Alo Dupikov 3, Joonas Tamm 2, Aleksei Jahhimovitš 1, Markus Jürgenson 1
omaväravad: Vitali Vaštšenko (FC Lootus), Stanislav Kitto (JK Trans), Aleksei Gorškov (Narva JK Trans)
Tallinna FC Levadia (88) - Tarmo Neemelo 18, Konstantin Nahk 12, Vitali Leitan 12, Deniss Malov 11, Vladislav Ivanov 7, Felipe Nunes 7, Artjom Dmitrijev 7, Eino Puri 3, Igor Morozov 3, Andero Pebre 2, Artjom Artjunin 1, Igor Subbotin 1, Taijo Teniste 1, Yaroslav Dmitriev 1
omaväravad: Ernest Akhalbedashvili (FC Lootus), Ervin Kõll (Paide LM)
JK Sillamäe Kalev (76) - Nerijus Vasiliauskas 9, Nikita Kolyaev 9, Vitalis Stankevicius 8, Aleksandr Tarassenkov 8, Alexander Nikulin 7, Evgeny Kabaev 5, Maksim Gruznov 4, Sergei Vihrov 4, Vygantas Zubavicius 3, Arvydas Veikutis 3, Aleksandr Dubõkin 3, Aleksandr Kulik 3, Jürgen Kuresoo 2, Alexey Naumov 2, Audris Veikutis 2, Irfan Ametov 1, Sergey Gorbunov 1
omaväravad: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Narva JK Trans (64) - Marius Bezykornovas 12, Felipe Rodrigues 8, Maksim Bazjukin 8, Sergei Leontovitš 5, Maksim Gruznov 5, Sergii Mitin 5, Aleksandrs Abramenko 5, Tomas Rimas 3, Maksim Smirnov 2, Dainius Saulenas 2, Levon Ghasaboghlyan 2, Georgi Ivanov 2, Sergei Kazakov 1, Eero Eessaar 1, Aleksei Gorškov 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Andrei Škaleta (FC Lootus)
Nõmme JK Kalju (54) - Juri Jevdokimov 20, Ingemar Teever 8, Tõnis Kaukvere 4, Ken Kallaste 4, Andres Koogas 3, Christian Kõrtsmik 2, Sergei Terehhov 2, Aleks Mones 2, Felipe Nunes 1, Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Tiago Sala 1, Deniss Vnukov 1, Dmitri Kovtunovitš 1, Kouadio 1
omavärav: Vadim Gritsjuk, Andrei Škaleta (mõlemad FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (48) - Albert Prosa 12, Mikk Laas 7, Heiko Tamm 3, Kaarel Kiidron 3, Kaarel Torop 3, Siim Tenno 3, Reio Laabus 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 2, Martin Haljak 2, Timo Teniste 1, Olari Perlin 1
omavärav: Tanel Võtti (JK Kalju), Timo Lomp (Paide LM)
Paide Linnameeskond (29) - Mihail Ištšuk 5, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 3, Ervin Kõll 2, Andre Mägi 2, Meelis Rooba 1, Lauri Varendi 1, Carl Tubarik 1, Janek Kalda 1, Priit Raal 1, Andres Luga 1, Lauri Varendi 1, Lauri Ellram 1, Timo Lomp 1
omavärav: Jaanus Kaasik (FC Kuressaare)
FC Kuressaare (28) - Dmitri Skiperski 8, Martti Pukk 5, Sander Laht 5, Elari Valmas 4, Märt Kluge 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1, Alari Tovstik 1
Viljandi JK Tulevik (25) - Aleksandr Kulatšenko 6, Rasmus Tomson 4, Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Karl-Eerik Luigend 2, Joel Indermitte 2, Edwin Stüf 2, Sander Sinilaid 1, Ott Ottis 1, Andreas Raudsepp 1, Mikk Reintam 1
omavärav: Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
Kohtla-Järve FC Lootus (20) - Vassili Kulik 6, Anton Semjonov 4, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 2, Valeri Smelkov 1, Roman Vedehhov 1, Evgeny Kabaev 1
omavärav: Kaspar Kaldoja (Tartu JK Tammeka)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles