Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans kindlustas pronksi

23.10.2010

Meistriliiga 34. voorus teenisid võidu juurde FC Flora, FC Levadia ja JK Sillamäe Kalev. Fikseeriti ka kaks viiki, kuid kuna Paide Linnameeskond kasutas mängukeelu all olevat mängijat Andres Luga, siis kuulub esialgne mängutulemus 0:0 tühistamisele. Narva JK Trans pälvib esialgse 0:- võidu. Tammeka ja Tulevik tegid 2:2 viigi.

Meistriliiga XXXIV voor. Laupäev, 23. oktoober

kell 14:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE – TALLINNA FC FLORA  0:2 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 70. Gert Kams, 73. Markus Jürgenson
Hoiatused: 39. Argo Aava, 78. Rene Aljas - 45. Markus Jürgenson

FC Kuressaare: 1-Pikker, 5-Aava, 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 4-Kluge, 22-Azarov, 25-Viira (46. 23-Luup), 18-Aljas (83. 6-Pohlak), 10-Valmas (85. 8-Hiiuväin), 9-Pukk, 2-Skiperski.
Varus: 30-Kütt, 20-Seeman, 23-Luup, 6-Pohlak, 8-Hiiuväin.

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 24-Palatu, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson, 49-Beglarišvili (71. 34-Tamm), 10-Mošnikov (83. 25-Frolov), 41-Minkenen, 18-Mašitšev (76. 20-Dupikov), 14-Henri Anier, 11-Luts.
Varus: 12-Meerits, 5-Peitre, 20-Dupikov, 25-Frolov, 34-Tamm.

Mänguolud: +6, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Maikel Mikson


23. oktoobril kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS – PAIDE LINNAMEESKOND  0:- (0:-) 
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 28. Eerik Reinsoo, 44. Ats Sillaste
Eemaldamine: 53. Eerik Reinsoo

JK Trans: 33-Stonys, 4-Gorškov, 15-Kitto, 2-Rimas, 13-Lepik (61. 16-Ivanov), 21-Bazjukin (75. 17-Plotnikov), 10-Abramenko, 19-Starovoitov (46. 5-Kazakov), 14-Rodrigues, 7-Bezykornovas, 9-Gruznov.
Varus: 1-Galdikas, 5-Kazakov, 12-Ovsjannikov, 8-Mitin, 17-Plotnikov, 16-Ivanov, 3-Ghasaboghlyan.

Paide LM: 1-Koppel, 23-Lomp, 20-Nõmme, 19-Kalda, 77-Kald, 8-Kõll, 17-Reinsoo, 7-Sillaste, 4-Kööp, 5-Ištšuk, 9-Ellram (77. 11-Luga).
Varus: 11-Luga, 13-Erdei.

Mänguolud: +4, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU – JK SILLAMÄE KALEV  0:2 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 3., 90.+4. Alexander Nikulin
Hoiatused: 2. Sergei Terehhov, 25. Oliver Konsa, 50. Tanel Võtti, 80. Kouadio - 22. Vitalis Stankevicius, 37. Arvydas Veikutis, 51. Sergey Gorbunov, 55. Audris Veikutis, 57. Albert Taar, 62. Alexey Naumov, 90.+4. Alexander Nikulin

JK Kalju: 69-Kütt, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 2-Haavistu, 3-Koogas, 10-Konsa (83. 22-Kõrtsmik), 24-Võtti, 8-Mones, 12-Tšegodajev, 9-Kouadio (88. 21-Klasen).
Varus: 96-Hermanson, 27-Kõlu, 21-Klasen, 25-Vnukov, 26-Kovtunovitš, 11-Kaukvere, 22-Kõrtsmik.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 2-Gorbunov (60. 18-Aleksejev), 3-Naumov, 5-Kulik, 7-Tarassenkov, 8-Taar, 10-Arvydas Veikutis (75. 27-Kuresoo), 13-Dubõkin (60. 12-Dudarev), 14-Nikulin, 21-Stankevicius, 23-Audris Veikutis.
Varus: 9-Kolyaev, 12-Dudarev, 16-Djatšenko, 17-Vihrov, 18-Aleksejev, 25-Gornev, 27-Kuresoo.

Mänguolud: +4, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Marko Leevand, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


kell 14:00 Maarjamäe staadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  5:0 (1:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 38. Vitali Leitan, 61. Tarmo Neemelo, 71., 80. Deniss Malov, 81. Andero Pebre
Hoiatused: 17. Igor Morozov, 44. Artjom Artjunin - 57. Irfan Ametov

FC Levadia: 30-Kaalma, 17-Podholjuzin, 2-Kalimullin, 4-Morozov, 3-Artjunin, 28-Subbotin (82. 9-A. Dmitrijev), 8-Nahk (57. 14-Malov), 7-Volodin, 20-Pebre, 10-Nunes (46. 23-Neemelo), 5-Leitan.
Varus: 12-Lepmets, 14-Malov, 15-Saarelma, 23-Neemelo, 9-A. Dmitrijev, 24-Y. Dmitriev.

FC Lootus: 22-Smelkov, 7-Gritsjuk, 18-Nesterovski, 6-Zahharenkov, 13-Pozjabin, 14-Lihhatšov, 15-Mutik (89. 20-Gribanov), 8-Ametov, 5-D. Smirnov, 11-Kulik, 4-Škaleta.
Varus: 20-Gribanov.

Mänguolud: +4, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Eduard Rõžov


kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu) - TV-mäng
TARTU JK TAMMEKA – VILJANDI JK TULEVIK  2:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 62. ov. Rauno Tutk, 77. Heiko Tamm - 17. Mikk Sillaste, 73. Ott Ottis
Hoiatused: 73. Siim Tenno - 2. Sander Sinilaid, 69. Mikk Reintam, 79. Elvis Liivamägi

JK Tammeka: 31-Kutter, 22-Kallandi (46. 88-Kaldoja), 6-Haljak, 19-Valtna, 3-Roops, 13-Laabus (5. 8-Perlin; 90. 9-Torop), 7-Tenno, 11-Sonn, 17-Laas, 32-Tamm, 99-Prosa.
Varus: 98-Kütt, 88-Kaldoja, 27-Meisalu, 9-Torop, 8-Perlin, 23-Paapsi, 21-Hansi.

JK Tulevik: 12-Orgla, 5-Sillaste, 25-Reintam, 22-Tutk, 26-Liivamägi, 4-Sinilaid (46. 17-Munskind), 16-Ottis (90.+1. 3-Indermitte), 28-Tomson, 19-Stüf (71. 15-Luigend), 11-Kasterpalu, 21-Kulatšenko.
Varus: 1-Ventsel, 18-Naris, 3-Indermitte, 24-Pärt, 17-Munskind, 15-Luigend.

Mänguolud: +3, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Aron Härsing, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Urmo Visnapuu

Meistriliiga tabel 23. oktoobri seisuga:
1 Tallinna FC Flora  33 27 3 3 94:28 84
2 Tallinna FC Levadia  34 24 8 2 93:16 80
3 Narva JK Trans  34 21 7 6 64:30 70
4 Nõmme JK Kalju  33 17 7 9 54:36 58
5 JK Sillamäe Kalev  34 18 4 12 78:50 58
6 Tartu JK Tammeka  34 11 7 16 50:59 40
7 Viljandi JK Tulevik  34 8 5 21 31:57 29
8 Paide Linnameeskond  34 6 6 22 29:75 24
9 FC Kuressaare  34 6 3 25 28:89 21
10 Kohtla-Järve FC Lootus  34 5 2 27 20:101 17

Väravalööjate edetabeli tipp 23. oktoobri seisuga: 
22 - Sander Post (Tallinna FC Flora)
20 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
19 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
13 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
13 - Deniss Malov (Tallinna FC Levadia)
12 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
12 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
10 - Henri Anier (Tallinna FC Flora)

Meistriliiga kõik väravalööjad 23. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Flora (94) - Sander Post 22, Henri Anier 10, Valeri Minkenen 8, Rauno Alliku 6, Gert Kams 6, Nikolai Mašitšev 5, Zakaria Beglarišvili 5, Siim Luts 5, Sergei Mošnikov 4, Karl Palatu 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 4, Alo Dupikov 3, Joonas Tamm 2, Markus Jürgenson 2, Aleksei Jahhimovitš 1 
omaväravad: Vitali Vaštšenko (FC Lootus), Stanislav Kitto (JK Trans), Aleksei Gorškov (Narva JK Trans)
Tallinna FC Levadia (93) - Tarmo Neemelo 19, Vitali Leitan 13, Deniss Malov 13, Konstantin Nahk 12, Vladislav Ivanov 7, Felipe Nunes 7, Artjom Dmitrijev 7, Eino Puri 3, Igor Morozov 3, Andero Pebre 3, Artjom Artjunin 1, Igor Subbotin 1, Taijo Teniste 1, Yaroslav Dmitriev 1
omaväravad: Ernest Akhalbedashvili (FC Lootus), Ervin Kõll (Paide LM)
JK Sillamäe Kalev (78) - Nerijus Vasiliauskas 9, Nikita Kolyaev 9, Alexander Nikulin 9, Vitalis Stankevicius 8, Aleksandr Tarassenkov 8, Evgeny Kabaev 5, Maksim Gruznov 4, Sergei Vihrov 4, Vygantas Zubavicius 3, Arvydas Veikutis 3, Aleksandr Dubõkin 3, Aleksandr Kulik 3, Jürgen Kuresoo 2, Alexey Naumov 2, Audris Veikutis 2, Irfan Ametov 1, Sergey Gorbunov 1
omaväravad: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Narva JK Trans (64) - Marius Bezykornovas 12, Felipe Rodrigues 8, Maksim Bazjukin 8, Sergei Leontovitš 5, Maksim Gruznov 5, Sergii Mitin 5, Aleksandrs Abramenko 5, Tomas Rimas 3, Maksim Smirnov 2, Dainius Saulenas 2, Levon Ghasaboghlyan 2, Georgi Ivanov 2, Sergei Kazakov 1, Eero Eessaar 1, Aleksei Gorškov 1 
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Andrei Škaleta (FC Lootus) 
Nõmme JK Kalju (54) - Juri Jevdokimov 20, Ingemar Teever 8, Tõnis Kaukvere 4, Ken Kallaste 4, Andres Koogas 3, Christian Kõrtsmik 2, Sergei Terehhov 2, Aleks Mones 2, Felipe Nunes 1, Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Tiago Sala 1, Deniss Vnukov 1, Dmitri Kovtunovitš 1, Kouadio 1
omaväravad: Vadim Gritsjuk, Andrei Škaleta (mõlemad FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (50) - Albert Prosa 12, Mikk Laas 7, Heiko Tamm 4, Kaarel Kiidron 3, Kaarel Torop 3, Siim Tenno 3, Reio Laabus 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 2, Martin Haljak 2, Timo Teniste 1, Olari Perlin 1
omavärav: Tanel Võtti (JK Kalju), Timo Lomp (Paide LM), Rauno Tutk (JK Tulevik)
Viljandi JK Tulevik (31) - Aleksandr Kulatšenko 8, Rasmus Tomson 4, Karl-Eerik Luigend 3, Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Joel Indermitte 2, Edwin Stüf 2, Mikk Reintam 2, Ott Ottis 2, Sander Sinilaid 1, Andreas Raudsepp 1, Mikk Sillaste 1 
omavärav: Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
Paide Linnameeskond (29) - Mihail Ištšuk 5, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 3, Ervin Kõll 2, Andre Mägi 2, Meelis Rooba 1, Lauri Varendi 1, Carl Tubarik 1, Janek Kalda 1, Priit Raal 1, Andres Luga 1, Lauri Varendi 1, Lauri Ellram 1, Timo Lomp 1 
omavärav: Jaanus Kaasik (FC Kuressaare)
FC Kuressaare (28) - Dmitri Skiperski 8, Martti Pukk 5, Sander Laht 5, Elari Valmas 4, Märt Kluge 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1, Alari Tovstik 1
Kohtla-Järve FC Lootus (20) - Vassili Kulik 6, Anton Semjonov 4, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 2, Valeri Smelkov 1, Roman Vedehhov 1, Evgeny Kabaev 1
omavärav: Kaspar Kaldoja (Tartu JK Tammeka)

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles