Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto astus suure sammu meistriliiga pole

24.10.2010

Tänases Esiliiga 34. voorus selgus lõplikult liigavõitja. Tallinna FC Levadia II alistas Jõhvis kohaliku Orbiidi 4:0 ja kindlustas endale järjekordselt esikoha turniiril. Nende ainus konkurent Tallinna FC Flora II kaotas aga TJK Legionile 2:3.Vooru keskses mängus kohtusid aga kaks meeskonda, kes loodavad pääseda Meistriliiga üleminekumängudele. Kiviõli Tamme Auto võitis JK Tallinna Kalevi 2:0 ja edestab nüüd viimast nelja punktiga. Selgus ka see, et Esiliiga üleminekumängudele langemiseohust pääsesid TJK Legion ja Pärnu JK Vaprus. Vaprus kaotas küll FC Ajaxile 0:4, kuid Valga FC Warriori 2:4 kaotus Rakvere FC Florale osutus neile päästvaks õlekõrreks. Järelejäänud kahe vooruga selgitavad Warrior ja Rakvere selle, kes pääseb üleminekumängudele ja kes langeb otse teise liigasse. Jõhvi meeskonna lootused on aga kustunud.

Esiliiga XXXIV vooru mängud. Pühapäev, 24. oktoober

kell 14.00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – KIVIÕLI TAMME AUTO  0:2 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 70. Tõnis Starkopf, 78. Erik Šteinberg
Hoiatus: 90.+1. Vahur Kiis

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 15-Kukebal (81. 11-Kiis), 5-Viikna (40. 2-Stüf; 68. 6-Kase), 14-Whalen, 17-Kulikov, 10-Demutski (74. 7-Koroljov), 16-Rosen, 20-Eteria, 9-Ovsijenko (29. 19-Mamedov), 13-Kuslap, 4-Savitski.
Varus: 2-Stüf, 19-Mamedov, 8-Mõistlik, 7-Koroljov, 11-Kiis, 6-Kase, 33-Kaljuste.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 6-Hepner, 20-Moskaljov, 7-Lipin, 4-Kostin, 12-Suvorikov, 9-Kirilov, 5-Russakov (64. 19-Filimonov), 18-Vinogradov (85. 22-Larin), 11-Starkopf, 10-Šteinberg.
Varus: 22-Larin, 19-Filimonov, 90-Rätsep.

Mänguolud: +5, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 47
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Indrek Bachmann


kell 14.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA FC LEVADIA II  0:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 4. Felipe Nunes, 48. Ola Lennart Hagberg, 73. Tomi Saarelma, 90.+2. Martin Ustaal
Hoiatused: 55. Valter Vaškevitš - 59. Kevin Ingermann

JK Orbiit: 33-Golubev, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 25-Popov, 12-Smolin, 3-O. Treial (53. 5-Malahhov), 2-R. Treial, 13-Rudomin, 10-Marašov, 17-Kulikov, 15-Vaškevitš.
Varus: 19-Novožilov, 1-Kuznetsov, 5-Malahhov.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 2-Ingermann (85. 47-Martõnov), 3-Podholjuzin, 4-Hagberg, 7-Nunes (46. 5-Subbotin), 8-Saarelma, 17-Boldõrev, 10-Gurtšioglujants, 11-Elhi, 19-Y. Dmitriev (70. 15-Ustaal), 9-Kovaltšuk.
Varus: 12-Jenk, 5-Subbotin, 15-Ustaal, 47-Martõnov.

Mänguolud: +6, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Marger Pormann, Dmitri Vinogradov


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – LASNAMÄE FC AJAX  0:4 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 27. Vladimir Ljahhovetski, 34. Aleksandr Starodub, 67., 84. Sergei Tasso
Hoiatused: 21. Albert Anissimov, 47. Tauno Tekko, 60. Raiko Söötmaa - 8. Sergei Tasso, 20. Aleksandr Kirpu
18. minutil ei realiseerinud Aleksandr Kirpu penaltit

JK Vaprus: 25-Naano, 4-Aavik, 15-Gurejev, 5-Vaakmann, 12-Söötmaa, 8-Tiit (14. 18-Mangusson), 19-Tekko, 17-Kirss, 7-Anissimov, 13-Kaarlimäe, 10-Laurits.
Varus: 18-Mangusson.

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 3-A. Kirpu, 7-Ivanov, 5-S. Kobjakov (68. 16-Kirilin), 14-Abdullajev (81. 6-Jevdokimov), 8-Starodub, 2-D. Kovtun, 21-Ljahhovetski (68. 15-J. Kirpu), 18-Gerassimov, 10-Tasso.
Varus: 15-J. Kirpu, 6-Jevdokimov, 16-Kirilin.

Mänguolud: +5, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Aron Härsing, Danel Udu


kell 14.00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC FLORA II  3:2 (3:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Pavel Dõmov, 30., 40. Maksim Gussev - 57. Stanislav Goldberg, 84. Jaan Leimann
Hoiatused: -

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 10-Latõnin, 16-Rõbikov, 9-Popov, 13-Haliulin, 18-Kisseljov, 12-Suhih, 14-Gussev (61. 35-Gorbatov; 65. 8-Lipsik), 3-Aleksejev (57. 4-Butlers), 15-P. Dõmov, 6-Iljuhhin (85. 83-Sirotkin).
Varus: 62-Andrejev, 4-Butlers, 35-Gorbatov, 8-Lipsik, 11-A. Gostev, 5-Sadovski, 83-Sirotkin.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Tülp, 3-Baranov, 4-Piir (46. 15-Danelson), 5-Roosimets (46. 14-Peitre), 6-Lätt, 17-Matsina (46. 18-Klemmer), 8-Karu, 9-Leimann, 10-Frolov (46. 16-Goldberg), 11-Lepistu (46. 19-Hannes Anier).
Varus: 14-Peitre, 15-Danelson, 16-Goldberg, 18-Klemmer, 19-Hannes Anier.

Mänguolud: +6, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Lauri Salei


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – RAKVERE FC FLORA  2:4 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Raiko Karpov, 69. Juss Tanvel - 24. Alari Aunapuu, 57., 82. Endrik Jäger, 86. Alar Petrovits
Hoiatus: 21. Rasmus Munskind

FC Warrior: 1-Niinepuu, 2-Gull, 3-Munskind, 4-Pärt, 16-Brauer (87. 14-Hmelnitski), 6-Kekišev, 7-Kaarjärv (46. 17-Pikkor), 8-Mataloja (46. 18-Tanvel), 9-Karpov, 10-Mööl, 11-Maar.
Varus: 46-Gurnik, 14-Hmelnitski, 17-Pikkor, 18-Tanvel.

Rakvere FC Flora: 21-Kütt, 18-M. Saar, 15-Rannamäe, 16-Kaasik, 6-Pohlak (46. 13-Mikk Rajaver), 5-Luup, 2-Aunapuu, 14-Jäger, 10-Petrovits, 20-Hiiuväin, 9-Akimov.
Varus: 13-Mikk Rajaver.

Mänguolud: +4, pilves ilm, tibutab vihma; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 5
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Rauno Rammo, Oleg Grasman

Esiliiga tabel pärast 34. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  34  26  5  3  96:24  83
2  Tallinna FC Flora II  34  22  6  6  91:39  72
3  Lasnamäe FC Ajax  34  19  9  6  68:34  66
4  Kiviõli Tamme Auto  34  15  6  13  76:67  51
5  JK Tallinna Kalev  34  15  6  13  60:61  47
6  Tallinna JK Legion  34  11  6  17  53:70  39
7  Pärnu JK Vaprus  34  10  7  17  52:71  37
8  Valga FC Warrior  34  8  6  20  50:87  29
9  Rakvere FC Flora  34  9  3  22  41:91  28
10  Jõhvi JK Orbiit  34  6  4  24  31:74  22

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 24. oktoobri seisuga:
24 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
21 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
15 - Jaan Leimann (Tallinna FC Flora II)
14 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
14 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
13 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
13 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)

Esiliiga kõik väravalööjad 24. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (96) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 12, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 6, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Vladimir Vassiljev 5, Tomi Saarelma 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Richard Leht 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Felipe Nunes 1, Ola Lennart Hagberg 1, Martin Ustaal 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (91) - Jaan Leimann 15, Marten Mütt 13, Hannes Anier 13, Sander Rõivassepp 6, Stanislav Goldberg 6, Andre Frolov 5, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Zakaria Beglarišvili 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Brent Lepistu 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1, Andrei Veis 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev), Tambet Anso (Pärnu JK Vaprus)
Kiviõli Tamme Auto (76) - Tõnis Starkopf 24, Dmitri Kirilov 14, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 4, Erik Šteinberg 4, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Nikolai Lõsanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (68) - Sergei Tasso 21, Juri Gaidajenko 9, Vladimir Gerassimov 7, Andrei Borissov 6, Vladimir Ljahhovetski 6, Šahriar Abdullajev 5, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1, Aleksandr Starodub 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (60) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 2, Tengiz Eteria 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (52) - Taavi Laurits 14, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Albert Anissimov 5, Ranet Lepik 5, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Tambet Anso 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Artur Ojala 1, Ivan Velikopolje 1
Tallinna JK Legion (53) - Maksim Kisseljov 13, Maksim Gussev 6, Pavel Iljuhhin 5, Jevgeni Suhih 5, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 4, Pavel Dõmov 4, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1
Valga FC Warrior (50) - Raiko Karpov 10, Ivo-Henri Pikkor 8, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 3, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1, Juss Tanvel 1
Rakvere FC Flora (41) - Sergei Akimov 11, Alar Petrovits 8, Alari Aunapuu 6, Elari Valmas 5, Endrik Jäger 4, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1, Hans Hiiuväin 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (31) - Aleksandr Marašov 6, Nikolay Khvalov 5, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1, Boriss Gritsjuk 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles