Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus säilitas lootuse

30.10.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel seitse vooru järjest kaotanud Kohtla-Järve FC Lootus alistas laupäeval FC Kuressaare ja enne viimast vooru lahutab viimasel ehk esiliigasse kukutaval kohal oleval FC Lootust saarlastest üks punkt. Viimases voorus kohtub Lootus võõrsil Nõmme Kaljuga ning Kuresaare kodus Viljandi Tulevikuga.

Meistriliiga XXXV voor. Laupäev, 30. oktoober

kell 14.00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV – PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatus: 3. Janek Kalda

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 2-Gorbunov, 23-Audris Veikutis, 5-Kulik, 18-Aleksejev, 10-Arvydas Veikutis, 8-Taar, 12-Dudarev (53. 27-Kuresoo), 7-Tarassenkov (62. 19-Aleksandrov), 9-Kolyaev, 17-Vihrov.
Varus: 16-Djatšenko, 27-Kuresoo, 22-Tamberg, 19-Aleksandrov, 99-Cherkasov.

Paide LM: 1-Koppel, 13-Mägi, 20-Nõmme, 77-Kald, 23-Lomp, 19-Kalda, 8-Kõll, 4-Kööp, 17-Erdei, 7-Neemelo (70. 3-Tubarik), 5-Ištšuk (90. 12-M. Rooba).
Varus: 21-Toom, 3-Tubarik, 12-M. Rooba.

Mänguolud: +7, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Artur Telling, Marger Pormann


kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – FC KURESSAARE  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 39., 56. Irfan Ametov
Hoiatused: 22. Aleksandr Zahharenkov, 41. Dmitri Smirnov, 78. Vadim Gritsjuk - 72. Taavi Azarov
Eemaldamine: 85. Alexander Mutik

FC Lootus: 22-Smelkov, 13-Pozjabin, 6-Zahharenkov, 18-Nesterovski, 15-Mutik, 4-Škaleta, 7-Gritsjuk, 5-D. Smirnov (81. 2-Vedehhov), 11-Kulik (87. 14-Sojunen), 8-Ametov, 10-Aksjonov (48. 16-Guseinov).
Varus: 16-Guseinov, 14-Sojunen, 3-J. Tarassu, 2-Vedehhov.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 22-Azarov, 4-Kluge, 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 18-Aljas (74. 19-Aunapuu), 14-Jäger, 23-Luup (52. 25-Viira), 2-Skiperski, 9-Pukk, 10-Valmas (45. 26-Laht).
Varus: 11-Kütt, 26-Laht, 8-Kaasik, 25-Viira, 19-Aunapuu, 20-Ljaš.

Mänguolud: +8, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja


kell 14.00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA – NARVA JK TRANS  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 28. Aleksandrs Abramenko
Hoiatused: 52. Kaarel Kiidron, 58. Kaspar Kaldoja
Eemaldamine: 90.+1. Mait Toom

JK Tammeka: 16-Toom, 88-Kaldoja (86. 8-Perlin), 20-Kiidron, 19-Valtna, 3-Roops, 7-Tenno, 11-Sonn, 17-Laas (46. 21-Hansi), 9-Torop (75. 6-Haljak), 32-Tamm, 99-Prosa.
Varus: 31-Kutter, 6-Haljak, 21-Hansi, 23-Paapsi, 8-Perlin, 37-Meisalu.
Alates 90.+1. minutist mängis Tammeka väravas Siim Roops

JK Trans: 33-Stonys, 2-Rimas, 8-Mitin, 4-Gorškov, 13-Lepik, 10-Abramenko, 5-Kazakov, 21-Bazjukin (85. 19-Ivanov), 14-Rodrigues (75. 16-Plotnikov), 7-Bezykornovas, 9-Gruznov (46. 18-Starovoitov).
Varus: 1-Galdikas, 16-Plotnikov, 18-Starovoitov, 22-Ovsjannikov, 3-Ghasaboghlyan, 19-Ivanov, 17-Eero Eessaar.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 150
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Marek Lillmaa


kell 14.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK – TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 89. Felipe Nunes
Hoiatused: 18. Karl-Eerik Luigend, 29. Armand Naris, 33. Aleksandr Kulatšenko - 90.+2. Igor Morozov, 90.+3. Andrei Kalimullin

JK Tulevik: 12-Orgla, 5-Sillaste, 25-Reintam, 22-Tutk, 18-Naris, 27-Taska, 11-Kasterpalu (46. 19-Stüf), 16-Ottis (90. 17-Mööl), 15-Luigend, 21-Kulatšenko, 3-Indermitte.
Varus: 1-Ventsel, 13-Raudsepp, 17-Mööl, 19-Stüf.

FC Levadia: 12-Lepmets, 17-Podholjuzin, 2-Kalimullin, 3-Artjunin, 27-Teniste, 14-Malov, 7-Volodin, 28-Subbotin (46. 4-Morozov), 20-Pebre, 9-A. Dmitrijev (46. 10-Nunes), 23-Neemelo (74. 24-Y. Dmitriev).
Varus: 30-Kaalma, 4-Morozov, 24-Y. Dmitriev, 10-Nunes, 15-Saarelma.

Mänguolud: + 8, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 61
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Rein Pajunurm


kell 17.00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn) - TV-mäng
TALLINNA FC FLORA – NÕMME JK KALJU  3:0 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 9., 57. Sander Post, 16. Karl Palatu
Hoiatused: 22. Oliver Konsa, 31. Mikk Haavistu

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 24-Palatu, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson, 20-Dupikov (76. 49-Beglarišvili), 41-Minkenen, 10-Mošnikov, 11-Luts (62. 18-Mašitšev), 7-Post, 9-Alliku (58. 14-Henri Anier).
Varus: 12-Meerits, 5-Peitre, 25-Frolov, 49-Beglarišvili, 18-Mašitšev, 34-Tamm, 14-Henri Anier.

JK Kalju: 69-Kütt, 15-Kallaste, 2-Haavistu, 3-Koogas, 10-Konsa (77. 21-Klasen), 24-Võtti, 18-Terehhov, 8-Mones, 12-Tšegodajev, 9-Kouadio (66. 27-Kõlu), 22-Kõrtsmik (60. 11-Kaukvere). 
Varus: 16-Kivi, 11-Kaukvere, 27-Kõlu, 23-Stokas, 21-Klasen.

Mänguolud: +8, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 230
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Roomer Tarajev

Meistriliiga tabel 30. oktoobri seisuga:
1 Tallinna FC Flora  34 28 3 3 97:28 87
2 Tallinna FC Levadia  35 25 8 2 94:16 83
3 Narva JK Trans  35 22 7 6 65:30 73
4 JK Sillamäe Kalev  35 18 5 12 78:50 59
5 Nõmme JK Kalju  34 17 7 10 54:39 58
6 Tartu JK Tammeka  35 11 7 17 50:60 40
7 Viljandi JK Tulevik  35 8 5 22 31:58 29
8 Paide Linnameeskond  35 6 7 22 29:75 25
9 FC Kuressaare  35 6 3 26 28:91 21
10 Kohtla-Järve FC Lootus  35 6 2 27 22:101 20

Väravalööjate edetabeli tipp 30. oktoobri seisuga: 
24 - Sander Post (Tallinna FC Flora)
20 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
19 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
13 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
13 - Deniss Malov (Tallinna FC Levadia)
12 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
12 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
10 - Henri Anier (Tallinna FC Flora)

Meistriliiga kõik väravalööjad 30. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Flora (97) - Sander Post 24, Henri Anier 10, Valeri Minkenen 8, Rauno Alliku 6, Gert Kams 6, Nikolai Mašitšev 5, Zakaria Beglarišvili 5, Siim Luts 5, Karl Palatu 5, Sergei Mošnikov 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 4, Alo Dupikov 3, Joonas Tamm 2, Markus Jürgenson 2, Aleksei Jahhimovitš 1 
omaväravad: Vitali Vaštšenko (FC Lootus), Stanislav Kitto (JK Trans), Aleksei Gorškov (Narva JK Trans)
Tallinna FC Levadia (94) - Tarmo Neemelo 19, Vitali Leitan 13, Deniss Malov 13, Konstantin Nahk 12, Felipe Nunes 8, Vladislav Ivanov 7, Artjom Dmitrijev 7, Eino Puri 3, Igor Morozov 3, Andero Pebre 2, Artjom Artjunin 1, Igor Subbotin 1, Taijo Teniste 1, Yaroslav Dmitriev 1
omaväravad: Ernest Akhalbedashvili, Roman Nesterovski (mõlemad FC Lootus), Ervin Kõll (Paide LM)
JK Sillamäe Kalev (78) - Nerijus Vasiliauskas 9, Nikita Kolyaev 9, Alexander Nikulin 9, Vitalis Stankevicius 8, Aleksandr Tarassenkov 8, Evgeny Kabaev 5, Maksim Gruznov 4, Sergei Vihrov 4, Vygantas Zubavicius 3, Arvydas Veikutis 3, Aleksandr Dubõkin 3, Aleksandr Kulik 3, Jürgen Kuresoo 2, Alexey Naumov 2, Audris Veikutis 2, Irfan Ametov 1, Sergey Gorbunov 1
omaväravad: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Narva JK Trans (65) - Marius Bezykornovas 12, Felipe Rodrigues 8, Maksim Bazjukin 8, Aleksandrs Abramenko 6, Sergei Leontovitš 5, Maksim Gruznov 5, Sergii Mitin 5, Tomas Rimas 3, Maksim Smirnov 2, Dainius Saulenas 2, Levon Ghasaboghlyan 2, Georgi Ivanov 2, Sergei Kazakov 1, Eero Eessaar 1, Aleksei Gorškov 1 
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Andrei Škaleta (FC Lootus) 
Nõmme JK Kalju (54) - Juri Jevdokimov 20, Ingemar Teever 8, Tõnis Kaukvere 4, Ken Kallaste 4, Andres Koogas 3, Christian Kõrtsmik 2, Sergei Terehhov 2, Aleks Mones 2, Felipe Nunes 1, Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Tiago Sala 1, Deniss Vnukov 1, Dmitri Kovtunovitš 1, Kouadio 1
omaväravad: Vadim Gritsjuk, Andrei Škaleta (mõlemad FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (50) - Albert Prosa 12, Mikk Laas 7, Heiko Tamm 4, Kaarel Kiidron 3, Kaarel Torop 3, Siim Tenno 3, Reio Laabus 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 2, Martin Haljak 2, Timo Teniste 1, Olari Perlin 1
omavärav: Tanel Võtti (JK Kalju), Timo Lomp (Paide LM), Rauno Tutk (JK Tulevik)
Viljandi JK Tulevik (31) - Aleksandr Kulatšenko 8, Rasmus Tomson 4, Karl-Eerik Luigend 3, Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Joel Indermitte 2, Edwin Stüf 2, Mikk Reintam 2, Ott Ottis 2, Sander Sinilaid 1, Andreas Raudsepp 1, Mikk Sillaste 1 
omavärav: Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
Paide Linnameeskond (29) - Mihail Ištšuk 5, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 3, Ervin Kõll 2, Andre Mägi 2, Meelis Rooba 1, Lauri Varendi 1, Carl Tubarik 1, Janek Kalda 1, Priit Raal 1, Andres Luga 1, Lauri Varendi 1, Lauri Ellram 1, Timo Lomp 1
omavärav: Jaanus Kaasik (FC Kuressaare)
FC Kuressaare (28) - Dmitri Skiperski 8, Martti Pukk 5, Sander Laht 5, Elari Valmas 4, Märt Kluge 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1, Alari Tovstik 1
Kohtla-Järve FC Lootus (22) - Vassili Kulik 6, Anton Semjonov 4, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 2, Irfan Ametov 2, Valeri Smelkov 1, Roman Vedehhov 1, Evgeny Kabaev 1
omavärav: Kaspar Kaldoja (Tartu JK Tammeka)

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles