Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans sai hõbemedali

05.11.2006

Narva Trans viigistas meistriliiga viimases voorus 1:1 võõrsil Tallinna Levadiaga ja kindlustas endale hõbemedali. Läbi aegade pole see aga narvalaste parim tulemus Eesti meistrivõistlustel, Narval on ette näidata ka neli kuldmedalit: 1973 - Narva Kreenholm, 1974, 1975 ja 1977 - Narva Baltika.

Transi edu oli pronski saanud Tallinna FC Flora ees üks punkt, florakad alistasid viimases voorus Tartu Maagi 3:2.


Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Meistriliiga XXXVI voor pühapäeval, 5. novembril

kl. 13:00 Dvigateli kunstmuruväljak

FC AJAX LASNAMÄE - JK TAMMEKA TARTU 2:0 (0:0)

Õhutemperatuur -1, päikeseline ja tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 70

Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Are Habicht, Hannes Reinvald

Väravad: 56. Aleksandr Volodin, 76. Šahrijar Abdullajev

Hoiatused: 21. Marko Sonn, 59. Kristjan Tiirik

FC Ajax: 1-Ilja Kassjantšuk, 2-Aleksandr Volodin, 4-Dmitri Voitovski (46. 21-Vladimir Gerassimov), 5-Aleksei Demutski, 8-Aleksei Titov, 11-Iaroslav Dmitriev, 12-Maksim Rõtškov, 15-Aleks Moneš, 17-Sergei Bragin, 19-Miroslav Rõškevitš (58. 14-Šahrijar Abdullajev), 20-Roman Teivan.
Varus: 22-Konstantin Petrov, 9-Ilja Avdejenko, 21-Vladimir Gerassimov, 14-Šahrijar Abdullajev.

JK Tammeka: 1-Kert Kütt (61. 31-Indrek Koser), 33-Ivan O'Konnel-Bronin, 39-Kait-Kaarel Vaino, 7-Siim Roops, 5-Timo Teniste, 28-Mario Hansi (27. 16-Markus Jürgenson), 12-Ott Meerits, 11-Marko Sonn, 29-Heiko Tamm, 17-Daniil Ratnikov (69. 6-Marti Pähn), 13-Kristjan Tiirik.
Varus: 31-Indrek Koser, 9-Rasmus Tomson, 8-Oliver Konsa, 16-Markus Jürgenson, 6-Marti Pähn, 10-Eduard Škunov, 4-Ando Hausenberg.

kl. 13:00 Pärnu kunstmuruväljak

JK VAPRUS PÄRNU - FC TVMK TALLINN 0:3 (0:2)

Õhutemperatuur -2, pilvealune päike; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 80

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ülo Kikas

Väravad: 33. Andris Kuvšinovs, 44. Vladislav Gussev, 84. pen. Andrei Borissov

Hoiatused: 23. Ivo Kiviselg, 66. Ranet Lepik - 7. Viktors Dobrecovs

JK Vaprus: 1-Stanislav Pedõk, 3-Rando Rand, 4-Taavi Midenbritt, 5-Artur Pinka (60. 16-Konstantin Voznjuk), 8-Vener Uibo, 9-Rait Sõrmus, 10-Indrek Joost, 11-Ivo Kiviselg, 12-Aleksei Galkin, 15-Ranet Lepik, 19-Ivan Velikopolje.
Varus: 22-Veiko Põldemaa, 7-Martin Partsioja, 14-Mihhail Kazak, 16-Konstantin Voznjuk, 21-Jevgeni Novikov, 17-Tanel Melts, 2-Rain Põldme.

FC TVMK: 1-Vitali Teleš, 4-Tomas Rimas, 23-Vladislav Gussev, 7-Kert Haavistu (76. 9-Andrei Antonov), 8-Andrei Borissov, 10-Viktors Dobrecovs, 11-Gintas Širmelis (71. 12-Nikolai Mašitšev), 15-Eduard Sarajev, 20-Andrei Kostin, 24-Andris Kuvšinovs, 33-Tarmo Neemelo.
Varus: 56-Antons Trifonovs, 9-Andrei Antonov, 12-Nikolai Mašitšev, 19-Mikk Haavistu.

kl. 13:00 Männiku staadion

FC LEVADIA TALLINN - JK TRANS NARVA 1:1 (0:0)

Õhutemperatuur -1, päikeseline ja tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 200

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Rein Pajunurm
Neljas kohtunik: Mart Martin

Väravad: 72. Vitali Leitan - 84. pen. Aleksandr Dubõkin

Hoiatused: -

FC Levadia: 1-Artur Kotenko, 21-Marek Lemsalu, 3-Vitoldas Cepauskas, 2-Andrei Kalimullin, 14-Deniss Malov, 9-Aleksandr Dmitrijev, 97-Maksim Smirnov, 10-Andrei Šadrin (59. 5-Vitali Leitan), 15-Tarmo Kink, 11-Indrek Zelinski (66. 19-Ats Purje), 18-Nikita Andrejev.
Varus: 12-Sergei Lepmets, 10-Marius Dovydenas, 8-Konstantin Nahk, 19-Ats Purje, 5-Vitali Leitan.

JK Trans: 33-Martin Kaalma, 8-Sergei Popov, 14-Dmitro Dobrovolski, 3-Aleksandr Kulik, 18-Oleg Lepik, 15-Stanislav Kitto, 13-Aleksandr Dubõkin, 6-Oleg Gorjatšov, 16-Vladislav Ivanov (75. 10-Aleksandr Kulatšenko), 7-Aleksandr Tarassenkov, 9-Maksim Gruznov.
Varus: 1-Vitas Mališauskas, 4-Aleksei Gorškov, 17-Dmitri Šelehhov, 2-Andrei Pruss, 11-Irfan Ametov, 10-Aleksandr Kulatšenko, 5-Sergei Kazakov.

kl. 13:00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak

JK MAAG TARTU - FC FLORA TALLINN 2:3 (0:1)

Õhutemperatuur -6, pilvealune päike; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 70

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Maikel Mikson

Väravad: 51. Siksten Kasimir, 86. Vitali Gussev - 28. pen., 78. Vjatšeslav Zahovaiko, 90.+1. Tomas Sirevicius
86. Vitali Gussev ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 20., 73. Siksten Kasimir, 28. Aleksandr Djatšenko, 46. Sergei Ottšik, 68. Andrei Tjunin - 86. Vjatšeslav Zahovaiko

Eemaldamine: 73. Siksten Kasimir

JK Maag: 1-Aleksandr Djatšenko, 3-Sergei Ottšik, 13-Sergei Mitin, 25-Sergei Starovoitov, 12-Andrei Tjunin, 6-Jaanus Sirel, 7-Siksten Kasimir, 27-Andrei Timofejev (70. 17-Andrei Usmanov), 9-Vitali Gussev, 10-Aleksei Mamontov, 21-Maksim Bazjukin (44. 18-Mihkel Kuresoo; 84. 15-Stanislav Russakov).
Varus: 17-Andrei Usmanov, 15-Stanislav Russakov, 18-Mihkel Kuresoo, 14-Kaspar Rõivassepp.

FC Flora: 1-Pavel Londak, 9-Vjatšeslav Zahovaiko, 6-Martin Vunk, 11-Andrei Sidorenkov, 16-Martin Hurt (76. 2-Ken Kallaste), 20-Martin Reim, 3-Heikki Talimaa, 10-Enver Jääger, 22-Teet Allas, 3-Tomas Sirevicius, 17-Jürgen Kuresoo (70. 19-Gert Kams).
Varus: 21-Mihkel Aksalu, 2-Ken Kallaste, 19-Gert Kams, 8-Rain Tölpus , 23-Kauri Siim, 15-Karl Palatu.

kl. 14:00 Sportland Arena

FC WARRIOR VALGA - JK TULEVIK VILJANDI 1:4 (0:3)

Õhutemperatuur -1, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Maaren Olander
Abikohtunikud: Marko Leevand, Dmitri Vinogradov

Väravad: 78. Lauri Senješ - 28. Theimo Tarvis, 33. pen. Janar Tükk, 42. Reimo Oja, 65. Rait Kasterpalu

Hoiatus: 60. Andres Koogas

FC Warrior: 1-Jürgen Veber, 11-Tõnis Kaukvere, 3-Andres Koogas, 4-Mait Anton, 13-Marko Arge, 5-Rait Kuusk, 7-Martin Taska, 10-Andre Frolov, 14-Magnus Martinson (61. 8-Henri Rüütli), 2-Kaupo Margusonov (66. 15-Alari Tovstik), 9-Sander Kooser (76. 18-Lauri Senješ).
Varus: 12-Sander Reelo, 18-Lauri Senješ, 8-Henri Rüütli, 15-Alari Tovstik.

JK Tulevik: 1-Rene Kaas, 5-Meelis Laurimaa, 18-Tõnis Vanna, 2-Armand Naris, 4-Aleksei Savitski, 10-Andrei Savotškin, 3-Mihkel Saar (62. 20-Janek Kalda), 6-Theimo Tarvis (62. 13-Alo Dupikov), 19-Reimo Oja (62. 11-Rait Kasterpalu), 16-Joonas Laasberg, 15-Janar Tükk.
Varus: 12-Taavi Järvesoo, 13-Alo Dupikov, 11-Rait Kastepalu, 20-Janek Kalda, 17-Märt Kosemets, 14-Priit Sirel.

Turniiritabel:

1. FC Levadia    36  30    4    2 114:29  94
2. JK Trans        36  25    8    3 106:36  83
3. FC Flora       36 26    4    6  93:34  82
4. FC TVMK        36  22    6    8   83:37  72
5. JK Maag        36   13    9  14  65:68  48
6. JK Tammeka  36  12    7  17   45:57  43
7. JK Vaprus      36  10    4  22   49:86  34
8. FC Ajax         36    6    7  23   35:104 25
----------------------------------------------------
9. JK Tulevik      36    5    5  26   29:74  20
10. FC Warrior  36    3    2  31   16:110 11

Väravaküttide edetabel:

31 - Maksim Gruznov (JK Trans);
27 - Dmitri Lipartov (JK Trans);
25 - Vjatšeslav Zahovaiko (FC Flora);
21 - Indrek Zelinski (FC Levadia);
19 - Aleksandr Dubõkin (JK Trans);
18 - Konstantin Vassiljev (FC Levadia), Vladislav Gussev (FC TVMK), Vitali Gussev (JK Maag);
17 - Viktors Dobrecovs (FC TVMK), Nikita Andrejev (FC Levadia); 
14 - Artur Ossipov (JK Maag);
12 - Oliver Konsa (JK Tammeka);
11 - Konstantin Nahk (FC Levadia), Sergei Ženjov (JK Vaprus/FC TVMK);
10 - Ats Purje (FC Levadia), Aleksandr Kulatšenko (JK Trans);
9 - Ranet Lepik (JK Vaprus);
8 - Jarmo Ahjupera (FC Flora);
7 - Aleksei Mamontov, Maksim Bazjukin (JK Maag), Janek Kalda (JK Tulevik), Tarmo Neemelo, Andrei Borissov (FC TVMK), Mihhail Kazak (JK Vaprus), Maksim Rõtškov (FC Ajax), Enver Jääger (FC Flora), Vitali Leitan (FC Levadia);
6 - Nikolai Mašitšev (FC TVMK), Rasmus Tomson (JK Tammeka), Jürgen Kuresoo, Tomas Sirevicius (FC Flora), Indrek Joost (JK Vaprus), Siksten Kasimir (JK Maag);
5 - Maksim Kisseljov (FC TVMK), Alo Bärengrub, Joel Lindpere, Andrei Sidorenkov, Martin Reim, Gert Kams (FC Flora), Marek Lemsalu (FC Levadia), Maksim Pedõk, Aleksei Galkin (JK Vaprus), Markus Jürgenson, Timo Teniste (JK Tammeka), Aleksei Titov (FC Ajax), Aleksandr Tarassenkov (JK Trans);
4 -  Ivan O’Konnel-Bronin (JK Tammeka), Ken Akerta (FC Warrior), Kert Haavistu, Gintas Širmelis, Andris Kuvšinovs (FC TVMK), Jüri Jevdokimov, Janar Tükk (JK Tulevik), Vladimir Voskoboinikov, Deniss Malov, Vitoldas Cepauskas (FC Levadia), Miroslav Rõškevitš (FC Ajax), Martin Vunk (FC Flora);
3 - Sergei Kazakov, Aleksandr Kulik, Vladislav Ivanov (JK Trans), Teet Allas (FC Flora), Sergei Starovoitov (JK Maag), Andrei Savotškin, Reimo Oja (JK Tulevik), Magnus Martinson (FC Warrior), Aleksei Demutski, Iaroslav Dmitriev (FC Ajax), Jevgenijs Kacanovs, (FC TVMK), Tarmo Kink (FC Levadia), Verner Uibo (JK Vaprus);
2 - Kristjan Tiirik, Heiko Tamm, Kait-Kaarel Vaino, Mario Hansi, Taivo Kask (JK Tammeka), Stanislav Kitto, Oleg Gorjatšov (JK Trans), Vladimir Tšelnokov, Sergei Polišnin, Vladimir Ljahhovetski, Aleksandr Volodin (FC Ajax), Theimo Tarvis, Rait Kasterpalu (JK Tulevik), Andrei Kalimullin, Kristian Marmor, Andrei Šadrin, Maksim Smirnov (FC Levadia), Tomas Rimas (FC TVMK), Andrei Usmanov, Sergei Mitin (JK Maag), Heikki Talimaa, Martin Hurt (FC Flora), Lauri Šenješ (FC Warrior);
1 -  Andrei Antonov, Eduard Sarajev (FC TVMK), Gert Olesk, Aleksei Avdejenkov, Martin Partsioja, Rain Põldme, Jevgeni Novikov, Ivan Velikopolje (JK Vaprus), Sergei Bragin, Aleksandr Rulkov, Deniss Pervušin, Alex Moneš, Šahrijar Abdullajev (FC Ajax), Sander Puri (FC Levadia), Ott Reinumäe, Jevgeni Novikov, Mihhail Ištšuk, Karl Palatu (FC Flora), Anton Sereda, Kaspar Rõivassepp, Stanislav Russakov, Andrei Tjunin, Andrei Timofejev, Mihkel Kuresoo (JK Maag), Ando Hausenberg, Daniil Ratnikov, Siim Roops (JK Tammeka), Tõnis Vanna, Märt Kosemets, Armand Naris (JK Tulevik), Irfan Ametov (JK Trans), Alari Tovstik, Andres Koogas, Tõnis Kaukvere, Kaupo Margusonov, Andre Frolov, Marko Arge, Sander Kooser (FC Warrior).

Sportiv.ee/EJL



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles