Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine

TULEKUL ÜRITUSED:

Äkkeküla II etapp
Aeg: 17.03.2021 18:00 - 17.03.2021 20:00:00


Vello Liliumi III karikavõislused
Aeg: 27.03.2021 11:00 - 27.03.2021 16:30:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 28.03.2021 12:00 - 28.03.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Kiviõli mäkkesõit
Aeg: 31.03.2021 18:00 - 31.03.2021 20:00:00

Plakat



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Sinimäe maraton (J)
Aeg: 18.02.2012 12:00 - 18.02.2012 14:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev

Sinimäe kooli staadion.


19. Kalina maraton
Aeg: 18.02.2012 10:00 - 18.02.2012 12:00:00
Korraldaja: Kalina Külaselts

Mäetagusel, Kalina kurisus.

2011. aasta võistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8939
2010. aasta võistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7201
2009. aasta võistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5148


Jõhvi Gümnaasiumi avatud suusamaraton (J)
Aeg: 14.02.2012 10:00 - 14.02.2012 14:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Priit Palmet


Piret Niglase IV auhinnavõistlused suusavahetusega sõidus (J)
Aeg: 12.02.2012 12:00 - 12.02.2012 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Piret Niglas

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/PNAV120212_finish.xls

Uudis: http://sportiv.ee/index.php?2/10185
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2187

I võistlus, 2009: http://sportiv.ee/index.php?2/5333
II võistlus, 2010: http://sportiv.ee/index.php?2/7359
III võistlus, 2011: http://sportiv.ee/index.php?2/9047


14. Alutaguse maraton
Aeg: 11.02.2012 11:00 - 11.02.2012 17:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Info: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/detail/id/1138/


Richard Roodeni nimeline nelikvõistlus, 1. etapp; Kohtla-Nõmme suusaõhtud, 3. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 5. etapp (P)
Aeg: 09.02.2012 18:00 - 09.02.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/rooden_090212pr.xls


R. Roodeni nelikürituse üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10152
Argipäeva suusaõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10044


Ida-Virumaa meistrivõistlused, vabatehnika sprint (J, P)
Aeg: 26.01.2012 18:30 - 26.01.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvsuusk260112pr.xls


Mäetaguse II sprindivõistlus
Aeg: 22.01.2012 10:00 - 22.01.2012 12:00:00

Mäetaguse suusarajad. Tähistus starti Mäetaguse teel. Info Ainar Saatman, 528 5915.
Info: www.maetagusesport.ee


Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises (J, P)
Aeg: 21.01.2012 11:30 - 21.01.2012 14:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_210112pr.xls


Argipäeva Suusaõhtute 3. etapp (J)(P)
Aeg: 19.01.2012 18:00 - 19.01.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10044
Koondarvestus pärast 3. etappi (3/7): http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2012_summary_after2.xls

 

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protok_argipaevasuusk_190112.xls

19. 01. 2012 Etapi informatsioon.

Suusarajal võib leiduda üksikuid kohti, kus pinnas on lume alt väljas ja peab ettevaatlik olema. Võistluse korraldajad ei vastuta rikutud varustuse eest.
Registreerimine kohapeal kella 17.30-20.00. Eelregistreerimine suusk@kohtlanomme.ee lõpeb võistluspäeval kell 15.

Võisteldakse klassikalises tehnikas, eraldistardis
Võisteldakse nn vaba stardiaja põhimõttel, start on avatud kell 18.00- 20.00

Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.30

Distantsid, klassikaline tehnika
1,7 km - 1 ring
3,4 km - 2 ringi
5,1 km - 3 ringi

M ja N-11 – s. 2001. a ja hiljem   M1,7km/N1,7km
M ja N 12-13 – s. 1999. - 2000. a M1,7km/N1,7km
M ja N 14-15 – s. 1997. - 1998. a M3,4km/N3,4km
M ja N 16-17 – s. 1995. - 1996. a M5,1km/N3,4km
M ja N 18-19 – s. 1993. - 1994. a M5,1km/N3,4km
M ja N 20-34 – s. 1978. - 1992. a M5,1km/N3,4km
M ja N 35-44 – s. 1968. - 1977. a M5,1km/N3,4km
M ja N 45-54 – s. 1958. - 1967. a M5,1km/N3,4km
M ja N 55-64 – s. 1948. - 1957. a M3,4km/N1,7km
N 65+ – s. 1947. a ja varem 1,7km
M 65-74 - s. 1938. - 1947. a 3,4km
M 75-84 - s. 1928. - 1937. a 1,7km
M85+ - s. 1927. a ja varem 1,7km

Osalustasu: noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 1 eurot etapi kohta.
Autasustamine: Igal etapil saavad kõik osalejad osavõtudiplomi, kus on peal võistleja aeg ja koht. Diplomid jagatakse kätte sarja järgmisel etapil.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles