Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine

TULEKUL ÜRITUSED:

Äkkeküla II etapp
Aeg: 17.03.2021 18:00 - 17.03.2021 20:00:00


Vello Liliumi III karikavõislused
Aeg: 27.03.2021 11:00 - 27.03.2021 16:30:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 28.03.2021 12:00 - 28.03.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Kiviõli mäkkesõit
Aeg: 31.03.2021 18:00 - 31.03.2021 20:00:00

Plakat



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Argipäeva suusaõhtute etapp (J)(P)
Aeg: 11.01.2012 18:15 - 11.01.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protok_argipaevasuusk_110112.xls

Üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10044


11. 01. 2012 Etapi informatsioon.

Suusarajal võib leiduda üksikuid kohti kus pinnas on lume alt väljas ja peab ettevaatlik olema. Võistluse korraldajad ei vastuta rikutud varustuse eest.
Registreerimine lõpeb kell 18.00. Eelregistreerimine suusk@kohtlanomme.ee lõpeb võistluspäeval kell 15.
Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km – 18.40
Distantsid, vabatehnika
M ja N-11 – s. 2001. a ja hiljem  M 2km/N 2km
M ja N 12-13 – s. 1999. - 2000. A  M 2km/ N 2km
M ja N 14-15 – s. 1997. - 1998. A  M 3km/N 2km
M ja N 16-17 – s. 1995. - 1996. A  M 6km/ N 3km
M ja N 18-19 – s. 1993. - 1994. A  M 6km/ N 3km
M ja N 20-34 – s. 1978. - 1992. A  M 6km/ N 3km
M ja N 35-44 – s. 1968. - 1977. A  M 6km/ N 3km
M ja N 45-54 – s. 1958. - 1967. A  M 6km/ N 3km
M ja N 55-64 – s. 1948. - 1957. A  M 6km/ N 2km
N 65+ – s. 1947. a ja varem  2km
M 65-74 - s. 1938. - 1947. a 3 km
M 75-84 - s. 1928. - 1937. a 2 km
M85+ - s. 1927. a ja varem 2 km
Osalustasu: noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 1 euro  etapi kohta.
Autasustamine: Igal etapil saavad kõik osalejad osavõtudiplomi, kus on peal võistleja aeg ja koht. Diplomid jagatakse kätte sarja järgmisel etapil.


Alutaguse rull 2011 (J)
Aeg: 02.10.2011 11:00 - 02.10.2011 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Stardiprotokoll: www.sportiv.ee/dokument/Rull_alutaguse_stardikas.pdf 


XVIII roller-show (P)
Aeg: 26.06.2011 11:00 - 26.06.2011 12:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/rollersou_260611pr.xls


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused vabatehnika maratonis (P)
Aeg: 02.04.2011 11:00 - 02.04.2011 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmv_pikk_020411pr.xls


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused, vabatehnika (P)
Aeg: 30.03.2011 18:00 - 30.03.2011 19:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Järve, Jüri Schmidt

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjlmv_300311pr.xls

 


Piret Niglase 3. auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus (J, P)
Aeg: 20.03.2011 12:00 - 20.03.2011 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Piret Niglas

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/PNAV200311_pr.xls

Eelregistreerijad: http://www.sportiv.ee/dokument/PNAV200311sp.pdf

Eelmiste võistluste võitjad ja osalejad
http://www.sportiv.ee/dokument/PNAVA.pdf

II võistlus, 11.03.2010
Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6728 
Uudis: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7359

I võistlus, 26.03.2009 
Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5304
Uudis: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5333


Pannjärve suusaõhtud, 2. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 7. etapp (P, F)
Aeg: 16.03.2011 18:00 - 16.03.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Vabatehnika.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_160311_protokoll.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1778

Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643


Jõhvi lahtised meistrivõistlused, vabatehnika (J)
Aeg: 14.03.2011 17:00 - 14.03.2011 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Juhend: http://www.johvisport.ee/dokument/johvimvsuusk2011.pdf
Eelregistreerijad: http://www.johvisport.ee/dokument/johvisuusk140311start.pdf


Pannjärve suusaõhtud, 3. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 6. etapp (P)
Aeg: 09.03.2011 18:15 - 09.03.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Klassikaline tehnika.

Protkoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_6et_090311pr.xls
Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643

Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km – 18.40

 


Sinimäe maraton (J)
Aeg: 06.03.2011 12:00 - 06.03.2011 14:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles