Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine
Detsember 2020
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Narva meistrivõistlused vabatehnika eraldistardis (J, P)
Aeg: 03.04.2010 11:00 - 03.04.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/NarvaMVsuusk030410.xls


II Ida-Virumaa meistrivõistlused suusatamise paarissprindis, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 24.03.2010 18:00 - 24.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1292


Kotka matkaraja suusaretk
Aeg: 21.03.2010 11:00 - 21.03.2010 13:00:00

Start kell 11 Iisaku gümnaasiumi spordihoone juurest.


Narva Kalevi meistrivõistlused
Aeg: 20.03.2010 11:00 - 20.03.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

15 km vabatehnikas.


Arvi Abeli mälestusvõistlused, klassikaline tehnika (J, F)
Aeg: 17.03.2010 18:30 - 17.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/abel_170310pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1284


Piret Niglase II auhinnavõistlused, suusavahetusega sõit (J, P, F)
Aeg: 11.03.2010 18:00 - 11.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/piretniglas_110310pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1272

I võistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5304


Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika (J, P)
Aeg: 10.03.2010 18:00 - 10.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_7etapp_100310pr.xls



Ida-Virumaa 35+ mängude suusavõistlus (J, P, F)
Aeg: 09.03.2010 18:00 - 09.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiveteranide ühendus, Kohtla-Nõmme spordiklubi, Boriss Klubov, Jaak Rooden, Richard Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/vsp_suusk_090310pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1273

35+ mängude infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7432


Ida-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused (J)
Aeg: 09.03.2010 12:00 - 09.03.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Püssi suusasõit, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 06.03.2010 12:00 - 06.03.2010 14:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisuusk_060310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1269


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles