Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine

TULEKUL ÜRITUSED:

Pannjärve suusasarja III etapp
Aeg: 02.03.2021 18:00 - 02.03.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Kohtla-Nõmme etapp
Aeg: 03.03.2021 18:00 - 03.03.2021 20:00:00

NB! Etapp jääb ära.


Äkkeküla II etapp
Aeg: 17.03.2021 18:00 - 17.03.2021 20:00:00


Vello Liliumi III karikavõislused
Aeg: 27.03.2021 11:00 - 27.03.2021 16:30:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 28.03.2021 12:00 - 28.03.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Kiviõli mäkkesõit
Aeg: 31.03.2021 18:00 - 31.03.2021 20:00:00

Plakat



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused (J, P, F)
Aeg: 11.03.2009 12:00 - 11.03.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Vabatehnika, ühisstart.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/knsuusk110309pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=712

Ülesandmine võistlejate nimedega saata meili teel aadressil alutaguseksy@hot.ee  eelneva päeva 17.00 –ks (teisipäevaks 10.03.09)
Eelregistreerimise leht: http://www.sportiv.ee/dokument/suusa_eelreg.xls


Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", VI etapp, klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 26.02.2009 18:00 - 26.02.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/4656

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_6etapp_260209pr.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=704




Kohtla-Järve Kalevi meistrivõistlused, klassikaline stiil (P)
Aeg: 26.02.2009 18:00 - 26.02.2009 19:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Jevgeni Sarri

Eribuss väljub kell 17 Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi juurest. Info 5240 4638, Jüri Schmidt.


Äkke terviseraja avamistseremoonia
Aeg: 24.02.2009 12:00 - 24.02.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Kell 13.00 Terviseraja avamistseremoonia. Kella 12-15.00 Eesti terviseradadel ümber maakera.  Suusata, kõnni või jookse. Anna teada sinu poolt läbitud kilomeetrid, lööme õhtuks kokku ja püüame saada ühiselt ühe tiiru ümber maakera!
Kõige aktiivsem registreeritud klass saab piletid Narva-Jõesuu Meresuu SPA keskusse.
Kell 14.00 loositakse osalejate vahel auhindu Narva Linnavalitsuse poolt


Ida-Virumaa meistrivõistlused, klassikaline tehnika (J, P, F)
Aeg: 24.02.2009 11:00 - 24.02.2009 13:00:00
Korraldaja: Iisaku suusaklubi Margus, Margus Rajas

Iisaku.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvsuusk240209pr.htm või www.sportiv.ee/protokoll/ivmvsuusk240209pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=702


Iisaku karikavõistlused, klassikaline tehnika (J, P)
Aeg: 22.02.2009 12:00 - 22.02.2009 14:00:00
Korraldaja: Iisaku suusaklubi Margus, Margus Rajas

Iisaku.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/iisakukarkassuusk220209pr.xls või www.sportiv.ee/protokoll/iisakukarkassuusk220209pr.htm


Kalina maraton (P)
Aeg: 22.02.2009 11:00 - 22.02.2009 13:00:00

Distantsid 2 ja 7 km. Start kell 11 Kalina kurismiku juurest Mäetaguse vallas.

7 km (37 lõpetajat): 1. Taavi Selder 23.55, 2. Ainar Saatman 25.47, 3. Margus Sellik 26.30, 4. Kristjan Koppel 27.27, 5. Marko Saatman 27.29, 6. Argo Rebban 28.02, 7. Mikk Põdra 32.30, 8. Kaspar Seli 34.54, ... 15. (N1.) Eerika Mägimaa41.35, 22. (N2.) Signe Pae 45.15,25. (N3) Maarja Saatman 48.10

2 km (17) 1. Tanel Saatman 7.50, 2. Taimar Tarviainen 7.58, 3. Meeli Heerigson 8.27, 4. Jane Kaljola 9.14, 5. Merle Kiiver 9.38, 6. Jaanika Kaljola 11.06


Äkke meistrivõistlused, vabastiil (J, P, F)
Aeg: 20.02.2009 18:00 - 20.02.2009 20:15:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/akkemv200209pr.xls

 Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=696


Ida-Virumaa spordiveteranide mängud 2009, suusatamine (P, F)
Aeg: 19.02.2009 18:00 - 19.02.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiveteranide ühendus, Boriss Klubov, Jaak Rooden, Richard Rooden

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/vsp_suusk_190209pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=695

Ida-Virumaa 35+ spordimängude üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5150


Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", V etapp, klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 18.02.2009 18:00 - 18.02.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_5etapp_180209pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=697

Seis pärast 5. etappi: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_kokkuvote_180209.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_kokkuvote_180209.xls

Infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/4656

 


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles