Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Neljandal etapil parimad Jastrebov ja Romanenko

16.01.2011

Heino Raami mälestuskarikale peetavale Ida-Virumaa lauatennise seeriavõistlusel sai neljandal etapil esikoha Dmitri Jastrebov, naistest oli parim Anna Romanenko. Etapil osales koguni 61 võistlejat.

Narvas peetaval seeiavõistlusel jättis Jastrebov võidu koju, teise koha viis Ivangorodi Sergei Norin ja kolmas oli sillamäelane Konstantin Ivanov.

Naiste parimana jõudis Narvast pärit jõhvilane Romanenko pühapäeval kõrgele, 7. kohale.

PAREMUSJÄRJESTUS
1. Jastrebov, Dmitri          Narva  
2. Norin, Sergei  Venemaa
3. Ivanov, Konstantin       Sillamäe  
4. Seli, Andres                  Narva  
5. Nedbalski, Radion          Narva  
6. Kalinin, Aleksandr  Narva
7. Romanenko, Anna  Narva/Jõhvi
8. Petrov, Sergei                 Narva  
9. Butakov, Leonid            Narva  
10. Bežmenov, Vladimir  Slantsõ
11. Tsõganov, Valentin       Mustvee  
12. Balev, Nikolai               Narva  
13. Boglov, Aleksei  Narva
14. Aleksejev, Vladimir        Narva                 
15. Boitsov  Narva
16. Gavrilov, Maksim  Narva
17. Kapper, Tõnu  Jõhvi
18. Jurkov, Nikolai                Kiviõli  
19. Salnikov, Aleksandr  Narva
20. Oleinik, Roman                 Narva  
21. Serov, Aleksandr             Narva  
22. Ovsjannikov, Semjon  
23. Nazaralijev  
24. Klimov, Jevgeni                 Narva  
25. Votinov, Juri                   Sillamäe  
26. Sentsev, Aleksandr  Kingissepa
27. Polištšuk, Aleksandr  
28. Shabanin, Viktor                Narva  
29. Lvov, Dmitri                      Kiviõli  
30. Silantjev, sergei               Sillamäe  
31. Kalashnik, Konstantin       Narva  
32. Ostašov  Narva
33. Strogov, Sergei  Narva
34. Izmailova, Jevgenia         Narva  
35. Kondratjeva, Krista           Narva  
36. Rõbakova, Jelizaveta  Narva
37. Gusseva, Ljudmilla             Kohtla-Järve  
38. Maslova, Tatjana  Narva
39. Illika  Narva
40. Sillak, Vello                       K-Järve  
41. Libene, Elvis                      Narva  
42. Bratanov, Stanislav            Narva  
43. Strogov, Mihhail  Narva
44. Sadik, Nikolai                     Narva  
45. Davõdov                              Narva  
46. Šeikin  Narva
47. Gnezdilov, Juri                     Narva    
48. Handsints  
49. Škljarov, Maksim  
50. Gorjušin  
51. Feldšerov  Narva
52. Tšekin, Jegor  Narva
53. Mošnikov  Narva
54. Leonov  
55. Mošnikova  Narva
56. Vasiljev                               Narva  
57. Glazunov, Ilja  Narva
58. Moržuhhina  Narva
59. Pomažan  Narva
60. Sahmutova  Narva
61. Stepanov  Narva


Sportiv.ee 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles