Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Narva valitseb noorte lauatennist

26.01.2011

Juunioride võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises võitsid nii poiste kui ka tüdrukute arvestuses Narva Paemurru SK võistkonnad.

Noormehed
1. Narva Paemurru Spordikool
Toomas Libene, Vladimir Izotov, Andres Seli, Roman Oleinik, Mihhail Šapiro, treener Vladimir Ketško

2. Viljandi lauatenniseklubi Sakala
Rivo Saaremäe, Kaspar Kruusalu, Silver Kruusalu, Raiko Savolainen, treener Kert Villems

3. Tartu Spordiselts Kalev
Meelis Pae, Mihkel Pae, Mart Pae, treener Svea Onno

4. Maardu lauatenniseklubi
Timo Teras, Mikk Vaikla, Varmo Onton, treener Kätlin Latt

5. Suure-Jaani lauatenniseklubi Lehola
Sören Rothberg, Ott Seffer, Tanel Stern, treener Antti Evert

6. Nõmme Spordiklubi 1
Arno Kasemets, Indrek Kivi, Hendrik Kivi, treener Katrin Marks

7. Pärnumaa Spordiliit
Madis Koit, Ragnar Peit, Lembit Laks, treener Ülo Laks

8. Nõmme Spordiklubi 2
Mait Uusmäe, Evon Mägi, Taavi Sonets, Taavi Kalev, Harley Säde, treener Katrin Marks

Neiud
1. Narva Paemurru Spordikool
Olesja Ketško, Valeria Petrova, Marina Golikova, Diana Feldman, treener Vladimir Petrov

2. Pärnu lauatenniseklubi Vint "90
Gerle Valgenberg, Kristiina Seiton, Lilian Poolak, treener Peeter Sumre

3. Nõmme Spordiklubi 1
Kristel Treimann, Cathy Liis Suurkivi, Heidi Maiberg, Katrin Marks

4. Aseri Spordiklubi
Karmen Kozma, Reelika Hanson, Hanna-Loore Bobrov, treener Tatjana Tšistjakova

5. Pärnumaa Spordiliit
Liisi Koit, Kaidi Oago, Eidi Oago, treener Ülo Laks

6. Viljandi lauatenniseklubi Sakala
Getter Põru, Anna-Grete Arak, Triinu Tirmaste, treener Kert Villems

7. Rakvere Spordiklubi Pinx
Triin Tahk, Liis Põld, Reelika Suurmets, treener Kristjan Saluvee

8. Nõmme Spordiklubi 2
Sandra Puusepp, Carolin Kuuskmäe, Elen Laaneväli, Helena Karpin, Krõõt Mänd, treener Katrin Marks

Lauatennis.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles