0

Jalgpall

JK Järve kaotas võõrsil
13.07.2018

Tallinnas peetud esiliiga B 19. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 0:3 (0:2).

Narva Trans kaotas Euroopa liiga kvalifikatiooniturniiri avamängu
12.07.2018

Tallinnas peetud Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiri avamängus kaotas JK Narva Trans Bosnia ja Hertsegoviina võistkonnale Þeljeznicar tulemusega o:2.

Kohtla-Järve Järve kaotas kodus
08.07.2018

Esiliiga B 18. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu Jalgpalliklubile tulemusega 0:1. Värav löödi esimesel pooajal.

Narva Trans võitis suurelt
30.06.2018

Tipneri karikavõistluste 1/32 finaalis võitis JK Narva Trans SK Imavere Forss võistkonda tulemusega 10:0, poolaja 6:0.

FC Sillamäe pidi vastu võtma ülisuure kaotuse
28.06.2018

Tipneri karikavõistluste 1/32 finaalis ei suutnud FC Sillamäe lüüa auväravat Nõmme Kalju FC, kellele kaotati tulemusega koguni 0:16, poolaeg 0:9.

Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis peeti järjekordsed kohtumised
17.06.2018

Kohtla-Järve JK Järve võitis Tõrve JK tulemusega 3:1. Poolaeg võideti tulemusega 2:0. RL.FC NPM Silmet sai FC Tallinnalt loobumisvõidu.

FC Sillamäe võitis penaltitega
15.06.2018

Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis võitis FC Sillamäe penaltitega 3:1 (1:1) Anija JK.

Transi võit Vapruse üle polnud enam nii suureskooriline kui eelmine
12.06.2018

Premium liiga 18. voorus võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprust seekkord tulemusega 4:0. Poolajale mindi 2:0 eduseisus.

Ida-Viru naiskonnad kaotasid, meeskonnad võitsid
10.06.2018

II liiga 8. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 0:1 ja JK Narva Trans (N) Paide Linnaniskond Tapa (N) tulemusega 0:2 (0:0) ning 12. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 3:1 (1:1) ja JK Narva Trans II tulemusega 1:0 Tallinna JK Piraaja.

JK Järvele ilus võit
10.06.2018

Esiliiga B 1. vooru kohtumises võitis Kohtla-Järve JK Järve kodus Paide Linnameeskond U21 tulemusega 4:1. Poolaeg võideti tulemusega 2:1.