0

Jalgpall

Trans võitis, Järve kaotas
16.03.2019

Premium liiga 2. voorus võitis JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 4:0 (2:0), Kohtla-Järve JK Järve kaotas esiliigas Pärnu JK Vaprus 0:1 (0:0).

Trans alustas uut hooaega viigiga, Järve võiduga
09.03.2019

Premium liiga esimeses voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Kuressaarega. Kohtla-Järve JK Järve võitis esiliigas Tallinna FC Flora U21 tulemusega 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga.

Ka NPM Silmet ei jätka poolfinaalis
07.03.2019

Kolmandas, otsustavas veerandfinaalkohtumises kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 4:8, seejuures poolajale mindi 2:2 viigiseisus.

Narva United kaotas, Sillamäe NPM Silmet võitis
04.03.2019

Betsafe saaliliiga teises veerandfinaalkohtumises kaotas S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:4 (1:0) ja poolfinaali edasi ei saanud. Seevastu S.Sillamäe FC NPM Silmet võitis S.Viimsi FC Smsraha tulemusega 3:2 (2:2) ja nii ootab neid ees otsustav kohtumine, mis peetakse 6. märtsil kell 20.40 Viimsi Kooli Spordikompleksis.

Esimesed veerandfinaalkohtumised kaotati
24.02.2019

Betsafe saaliliiga veerandfinaalis kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:11 (0:2) ja S.Narva United FC kodus S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:4 (2:2),

Narva Ganza kaotas võõrsil
14.02.2019

Betsafe saaliliiga 9. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 5:8, kusjuures poolajale mindi 4:1 eduseisus.

NPM Silmet kaotas kodus
13.02.2019

Betsafe saaliliiga 13. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 5:8, poolaeg 1:2.

Betsafe saaliliigas peeti 14. vooru kohtumised
11.02.2019

S.Narva United Fc võitis võõrsil S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 3:2 (0:0), S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tartu Maksimumi 3:0 (0:0), S.Narva SK Ganza aga pidi kodus vastu kaotuse turniiritabelis teisel kohal olevalt S.Tallinna SK Augur Enemat 2:11 (1:6).

Ganza võitis Unitedi
04.02.2019

Betsafe saaliliiga 13. voorus võitis S.Narva SK Ganza S.Narva United FC tulemusega 5:3, kusjuures poolajale mindi 0:1 kaotusseisus.

Sillamäe NPM sai ülisuure kaotuse, kaotas ka Narva United
26.01.2019

Betsafe saaliliiga 12. voorus kaotas võõrsil S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmosele tulemusega 2:18 (1:5) ja S.Narva United FC S.Tallinna SK Augur Enematile tulemusega 3:6 (1:3)