0

Jalgpall

JK Järve kaotas võõrsil
19.07.2019

Pärnu rannastaadionil peetud 20. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu JK Vaprusele tulemusega 2:5. Poolaeg lõppes 1:1 viigiga.

Lõppes Narva Transi teekond Eurosarjas
19.07.2019

Võõrsil peetud korduskohtumises jäi JK Narva Trans pärast 1:1 lõppenud avapoolaega alla 1:4 Montegegro klubile Buducnostile. Narva meeskonna ridades tegi 39. minutil skoori Eduard Golovljov.

Narva Trans kaotas esimese eelringi mängu
12.07.2019

Euroopa liiga esimeses eelringi kohtumises kaotas Narva Trans Rakveres Podgorica FK Buducnosti (MNE) võistkonnale tulemusega 0:2.

Ida-Virumaa koondis kaotas napilt
06.07.2019

Eesti maavõistlustel kaheksandas voorus kaotas Ida-Virumaa koondis Tallinna koondisele tulemusega 4:5, poolaeg lõppes 2:2 viigiga.

JK Järve kaotas kodus
06.07.2019

Esiliiga 19. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve FC Elva võistkonnale tulemusega 0:1.

Trans mängis kodus viiki
06.07.2019

Premium liiga 19. voorus mängis JK Narva Trans 1:1 viiki Nõmme Kalju FC. Poolaeg kaotati 0:1.

JK Järvele võõrsilt viik
02.07.2019

Esiliiga 18. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve Tallinnas Maarjamäe staadionil 2:2 viiki Tallinna FCI Levadia U21. Poolaeg kaotati 0:2. 56 mänguminutil lõi värava Duvan Mosquera Torres ja minut enne normaalaja lõppu viigivärava Christ Axel Fabrice Konan.

Transile võõrsilt viik
29.06.2019

Premium liiga 18. voorus mängis JK Narva Trans 1:1 viiki FC Kuressaarega. Poolaeg võideti tulemusega 1:0.

JK Järve võitis kodus
29.06.2019

Esiliiga 17.voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 3:1, kusjuures viimane värav oli tallinlaste omavärav. Poolaeg lõppes 1:1 viigiga.

Trans kaotas kodus
23.06.2019

Premium liiga 17. voorus kaotas JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 2:5, poolaeg kaotati 1:4.