0

Jalgpall

Trans on Tipneri karikavõitja
25.05.2019

Tallinnas, A.Le Coq Arenal peetud Tipneri karikavõistluste vigaderohkes finaalmängus võitis JK Narva Trans lisaajal Nõmme Kalju FC tulemusega 2:1, poolaeg ja normaalaeg lõppes tulemusega 1:1.

JK Järve võõrsilt kaotus
24.05.2019

Elvas toimunud esiliiga 12. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve FC Elva võistkonnale tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Trans purustas Maardu Linnameeskonna
23.05.2019

Premium liiga 12. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Maardu Linnameeskonna tulemusega 5:1. Poolaeg seejuures lõppes tulemusega 1:1. Kübaratrikiga sai hakkama Aleksandr Zakarliuka, kes 12 minuti jooksul lõi kolm väravat.

Nii Trans II kui Sillamäe Kalev võitsid
20.05.2019

II liiga 9. voorus võitis JK Narva Trans II Tallinna FC Ararat võistkonda tulemusega 4:2 (4:1), JK Sillamäe Kalev Kohtla-Järve JK Järve II võistkonda tulemusega 7:0 (5:0).

Järve naised mängisid viiki, Transi omad kaotasid
20.05.2019

Naiste II liiga 4. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve (N) 0:0 viiki Põlva FC Lootos II (N), JK Narva Trans (N) aga kaotasid Pärnu JK Vaprus (N) tulemusega 0:4 (0:3).

Trans mängis viiki, Järve võitis
18.05.2019

Premium liiga 11. voorus mängis JK Narva Trans viiki 2:1 (1:1) liidri Tallinna FC Floraga, esiliigas aga võitis Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Welco võistkonda tulemusega 2:0 (2:0).

Sillamäe võitis, Järve II kaotas
12.05.2019

II liiga 8. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tartu JK Welco II tulemusega 2:0, Kohtla-Järve JK Järve II aga pidi võõrsil vastu võtma 0:4 kaotuse Tartu JK Tammeka III.

Trans kaotas kodus
12.05.2019

Premium liiga 10. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Narva Trans II kaotas kodus
11.05.2019

II liiga 8. voorus kaotas JK Narva Trans II Tallinna JK Legion II tulemusega 0:3, poolaeg kaotati 0:1.

Narva Trans mängib Tipneri karikavõistluste finaalis
07.05.2019

Tipneri karikavõistluste poolfinaalis alistas JK Narva Trans esiliigavõistkonna FC Elva tulemusega 5:0. Poolajale mindi 1:0 eduseisus.