0

Jalgpall

Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
18.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:7 (1:4) ja S:Sillamäe FC NPM Silmet S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:3 (1:2).

Narva United kaotas võõrsil
17.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva United FC S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:5. Poolaeg kaotati tulemusega 0:2.

JK Järve esimeses üleminekumängus võit
17.11.2018

Esiliiga üleminekumängus võitis Kohtla-Järve JK Järve kodus JK Keila tulemusega 3:1. Poolajale mindi 0:0 viigiseisus.

S.FC Sillamäe sai loobumisvõidu
15.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis andis S.Tallinna FC Cosmos II S.FC Sillamäe võistkonnale loobumiskaotuse. 1/8 finaalis on Sillamäe vastaseks Viimsi FC Smsraha (BSL), kes lülitas edasisest konkurentsist välja S.Narva United võistkonna.

JK Järvele viimases vooruss võit
13.11.2018

Esiliiga B 36. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond U21 tulemusega 3:0.

Narva võistkondadele kaotused
13.11.2018

Premium liiga 36. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 1:4 ja Betsafe saaliliiga 3. voorus S.Narva SK Ganza S.Sillamäe FC NPM Silmetile tulemusega 1:7.

Narva võistkonnad võidukad
14.10.2018

II liiga 24 voorus võitis JK Narva Trans II tulemusega 5:3 JK Sillamäe Kalev ja naiste II liiga 20 voorus JK Narva Trans (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 2:1.

JK Järve II kaotas kodus
13.10.2018

II liiga 24. voorus pidi Kohtla-Järve JK Järve II vastu võtma kaotuse Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 2:5.

Järve naised kaotasid võõrsil
08.10.2018

Rakveres toimunud kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Narva Transi naised olid kodus võidukad
07.10.2018

Naiste II liiga 19. voorus võitis JK Narva Trans (N) tulemusega 6:0 Põhja-Tallinna JK Volta (N).