0

Jalgpall

JK Trans võitis kodus
19.09.2018

Premium liiga 28. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 2:1, kusjuures võiduvärav löödi lisaminutitel. Poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

JK Järvele suureskooriline võit
19.09.2018

Esiliiga B 29. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Tallinna FC Flora U19 tulemusega 9:0, nendest kolm väravat lõi Raivo Saar. Poolaeg võideti tulemusega 4:0.

Kohtla-Nõmme Rahvaliigas edasi ei pääsenud
17.09.2018

Rahvaliiga A-tasandi 1/8 finaalis kaotas RL. Kohtla-Nõmme penaltitega 0:3 RL. SK Räpnale. Poolaeg kaotati 0:1. Nii normaalaeg kui lisaaeg lõppesid tulemusega 1:1.

Trans II võitis kodus
16.09.2018

II liiga 20. voorus võitis JK Narva Trans II Raasiku FC Jokerit tulemusega 3:0.

Nii Järve kui Transi naised kaotasid
16.09.2018

Naiste II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Tartu JK Tammeka II (N) tuleusega 0:2 ja Kohtla-Järve JK Järve (N) Tallinna JK Legion (N) tulemusega 0:1.

Ida-Virumaa võistkondadele viigid ja võit
16.09.2018

Premium liiga 27. voorus mängis JK Narva Trans viiki 2:2 Tallinna FC Floraga. Poolaeg kaotati 0:1. Esiliiga B 28. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve samuti 2:2 viiki FC Nõmme United võistkonnaga, kusjuures poolaeg kaotati 0:2. II liiga 20. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Santos II tulemusega 3:0 (1:0).

Seenioride karikavõistlused lõppesid Kohtla-Järve võiduga
12.09.2018

Kohtla-Järve kindlustas võidu viimase etapi võiduga. Peale teist etappi olid nad eelmise aasta võitja Lasnamäe Ajaxi järel teisel kohal

Võõrsil toimunud kohtumistes võidud ja kaotus
09.09.2018

II liiga 19. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II Tartu FC Santos II tulemusega 4:0 (3:0) ja JK Narva Trans II Tartu JK Welco II tulemusega 2:1. Naiste II liiga 17. voorus aga pidi Kohtla-Järve JK Järve (N) vastu võtma 0:2 kaotuse Paide Linnanaiskond Tapa (N).

JK Trans II võitis
08.09.2018

II liiga 16. voorus võitis JK Narva Trans II kodus Tartu FC Santos II tulemusega 5:1, poolaeg võideti 3:0.

Järve kaotas kodus
02.09.2018

Esiliiga B 27. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 0:1. Esimesel poolajal väravaid ei löödud.