0

Jalgpall

Kalev lähenes Transile
23.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 13. voorus sai Sillamäe Kalev võidu ja Narva Trans kaotuse.

Sillamäe sai 2:0 võidu
20.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas 12. voorus alistas Sillamäe Kalev kodus 2:0 Paide linnameeskonna.

Trans alistas Vapruse
19.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 12. vooru avakohtumises alistas Narva Trans kodus 3:0 Pärnu Vapruse.

11. voorus punktilisa ei tulnud
13.05.2017

Ida-Virumaa meeskonnad kaotasid Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 11. voorus Tallinna klubidele üldskooriga 0:5.

Narva United jäi pidama poolfinaalis
10.05.2017

Eesti karikavõistlustel selgus teine finalist, kui valitsev Eesti meister FCI Tallinn alistas poolfinaalis 2:0 Narva United FC.

Kalev - Trans 1:1
05.05.2017

Premium liigas algas täna teine ring ja peeti 10. vooru kolm esimest kohtumist.

JK Järve lõpetas avaringi teisel kohal
01.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tugevuselt kolmandas liigas, B-esiliigas on esimese ringi järel Kohtla-Järve JK Järve teisel kohal.

Meistriliigas lõppes esimene ring
30.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meisriliigas lõppes esimene ring, pärast mida on Narva Trans neljandal ja Sillamäe Kalevi üheksandal kohal.

Trans alistas Kalevi 3:1
29.04.2017

Eesti jalgpallmeistrivõistluste 9. voorus alistas Narva Trans kodus Sillamäe Kalevi 3:1.

Kalev sai punkti juurde
25.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 8. voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punkti tabelisse Sillamäe Kalev.