0

Jalgpall

Aastalõputurniiril seenioride arvestuses parim Kohtla-Järve
22.12.2019

Aastalõputurniiril peetud seenioride turniiri läbis Kohtla-Järve viie võistkonna seas kaotusteta ning sai kirja 12 punkti väravate vahega 16:2.

Sillamäe Alexela võitis kodus
21.12.2019

Betsafe saaliliigas võitis S.Sillamäe Alexela S.JK Kohila tulemusega 6:2, poolaeg võideti 3:0.

Narva United võitis kodus
20.12.2019

Betsafe saaliliiga 9. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Security tulemusega 10:4, poolaeg 6:3.

Narva United võitis
19.12.2019

Betsafe saaliliiga 8. voorus võitis S.Narva United FC naabrite S.Sillamäe FC NPM Silmeti võistkonda tulemusega 10:2 (3:1), kübaratrikiga sai hakkama Mykhailo Romanov.

Rahvaliiga A-tasandi võitja on Kohtla-Nõmme
18.12.2019

Meeste rahvaliiga A-tasandi finaalis kohtusid Kohtla-Nõmme ja Saku JK, kelle vaheline mänguaeg lõppes 1:1 viigiga. Võitja selgitamiseks asuti penalteid lööma ja pika seeria järel teenis 6:5 võidu Kohtla-Nõmme.

Sillamäe Alexelale viies võit järjest
15.12.2019

Betsafe saaliliiga 8. voorus võitis S.Sillamäe Alexela S.JK Kohilat tulemusega 7:1 (3:0), viis väravat seitsmest lõi Semen Fedotov.

Narva United ei jätka karikavõistlustel
11.12.2019

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis kaotas S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Secutity võistkonnale tulemusega 2:4 (0:2).

Sillamäe Alexela võitis, Narva United II kaotas
09.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Sillamäe Alexela S.Tartu Maksimumi tulemusega 10:2 (4:2), siinjuures 4 väravat lõi Anton Panov ja 3 väravat Sergei Aleksandrov. Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva United FC II S.Rummu Dünamole tulemusega 6:11 ja nüüd on viiel võistkonnal turniiritabelis 12 punkti.

Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
08.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:9 (0:2) ja S.Narva United FC S.SK Kohilale tulemusega 1:7 (1:2). Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva SK Ganza S.SK Kadrinale tulemusega 5:7.

Sillamäe võistkondade omavahelises kohtumises jäi peale Alexela II
05.12.2019

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Sillamäe Alexela II S.FC Sillamäe tulemusega 5:4, poolaeg võideti 3:1.