Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe võitis, Narva viigistas

02.04.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga viiendas voorus alistas liidriks tõusnud Sillamäe Kalev kodus FC Viljandi 2:0, Narva Trans viigistas Tartus sealse Tammekaga 1:1.

Meistriliiga V voor. Laupäev, 2. aprill

2. aprillil kell 14:00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe) - TV-6
JK SILLAMÄE KALEV - FC VILJANDI  2:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47. Aleksandr Kulik, 72. Alexander Nikulin
Hoiatused: 33. Roman Nesterovski, 58. Alexey Alekseev

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 2-Cherkasov, 5-Kulik, 8-Gorbunov, 18-Nesterovski, 12-Dudarev (62. 77-Tamberg), 7-Tarassenkov, 11-Lehtonen (45. 14-Nikulin), 23-Paponov, 9-Monakov, 10-A. Alekseev.
Varus: 1-Starodubtsev, 14-Nikulin, 17-Vihrov, 77-Tamberg, 25-Aleksandrov.

FC Viljandi: 12-Orgla, 5-Sillaste (43. 7-Leimann), 4-Indermitte, 22-Tutk, 17-Veis, 8-Sinilaid, 6-Kekišev, 45-Munskind (79. 88-Karu), 10-Mööl, 23-Goldberg (79. 18-Lepik), 44-Mütt.
Varus: 1-Ventsel, 7-Leimann, 18-Lepik, 88-Karu.

Mänguolud: +7, pilves selgimistega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 200
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Marger Porman


2. aprillil kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC FLORA  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 49. Karl Palatu
Hoiatused: 48. Argo Aava, 73. Elari Valmas

FC Kuressaare: 1-Pikker, 26-Kivi, 3-K. Saar, 13-Rauno Reiman, 25-Viira, 5-Aava, 18-Aljas, 4-Kluge (55. 10-A. Ilves), 39-Valmas, 9-Pukk (85. 15-U. Rajaver), 14-Jäger (46. 11-Lange).
Varus: 12-Riido Reiman, 11-Lange, 17-Mihkelson, 20-Margus Rajaver, 15-U. Rajaver, 22-Azarov, 10-A. Ilves.

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 24-Palatu, 6-Mets, 16-Jürgenson, 31-Krillo (63. 33-Laht), 41-Minkenen, 10-Mošnikov, 11-Luts, 9-Alliku (73. 20-Dupikov), 14-Henri Anier.
Varus: 12-Meertis, 22-Baranov, 4-Jahhimovitš, 15-Luigend, 25-Frolov, 33-Laht, 20-Dupikov.

Mänguolud: +6, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 76
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Martin Lember, Marek Lillmaa


2. aprillil kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - NÕMME JK KALJU  1:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 77. Valerijus Mižigurskis - 36. Kaarlo Verneri Rantanen, 66. Tarmo Neemelo, 80. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 71. Jevgeni Novikov - 88. Alain Garcia Gutierrez

FC Levadia: 1-Smiško, 7-Volodin, 14-Šarunas, 17-Podholjuzin, 18-Taar, 8-Nahk, 24-Novikov, 28-Subbotin (70. 15-Raudsepp), 20-Pebre (61. 25-Elhi), 47-Mižigurskis, 27-Teniste.
Varus: 30-Matrossov, 23-Chuikov, 19-Kulinitš, 21-Holst, 16-Viikna, 25-Elhi, 15-Raudsepp.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 11-Viikmäe (90. 10-Konsa), 99-Neemelo (77. 7-Puri), 15-Jevdokimov, 75-Wakui, 5-Bärengrub, 8-Rantanen.
Varus: 1-Savitski, 22-Kõrtsmik, 6-Mitsuyama, 7-Puri, 10-Konsa.

Mänguolud: +7, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 220
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


2. aprillil kell 17:00 Annelinna kunstmuru (Kaunase pst 68B, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - NARVA JK TRANS  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 36. Alar Alve - 65. Anton Epikhin
Hoiatused: 56. Mikk Laas, 90.+3. Martin Haljak

JK Tammeka: 1-Hasancik, 5-Kaldoja, 4-Roops, 90-Haljak, 6-Pikk, 7-Tenno, 11-Sonn (87. 22-Hausenberg), 17-Laas, 9-Torop, 12-Alve (78. 8-Rääbis), 99-Prosa.
Varus: 31-Kutter, 22-Hausenberg, 21-Hansi, 8-Rääbis, 10-Kallandi, 32-Tamm, 23-Valtna.

JK Trans: 33-Smelkov, 18-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 21-Bazjukin (46. 13-Fjodorov), 5-Kazakov (84. 17-Plotnikov), 22-Biskys (40. 11-Leontovitš), 19-Epikhin, 7-Bezykornovas, 8-Cekulajevs.
Varus: 1-Vyalchinov, 17-Plotnikov, 11-Leontovitš, 13-Fjodorov, 14-Ivanov, 10-Strockis.

Mänguolud: +8, valdavalt päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 307
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Marko Leevand


2. aprillil kell 19:30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - PAIDE LINNAMEESKOND  1:2 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 36. pen. Sergei Tasso - 72. pen. Tiit Tikenberg, 77. Ervin Kõll
Hoiatused: 46. Deniss Kovtun, 48., 81. Dzmitry Papichyts, 72. Yaroslav Dmitriev - 35. Mait Nõmme, 85., 90.+1. Eerik Reinsoo, 90.+4. Ervin Kõll
Eemaldamised: 71. Aleks Mones, 81. Dzmitry Papichyts - 90.+1. Eerik Reinsoo

FC Ajax: 1-Mamutov, 2-Kovtun, 3-A. Kirpu, 10-Tasso, 11-Starodub, 15-Romanov, 18-Dmitriev (82. 4-J. Kirpu), 20-Mones, 14-Abdullajev, 21-Ljahhovetski, 22-Papichyts.
Varus: 4-J. Kirpu, 17-Kisel, 37-Mihasev, 91-Gerassimov.

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 7-Kald, 20-Nõmme, 17-Reinsoo, 8-Kõll, 18-Tikenberg (86. 3-Tubarik), 4-Kööp, 9-Ellram, 10-Sillaste (69. 19-Kalda), 23-Lomp (69. 2-Allas).
Varus: 2-Allas, 19-Kalda, 3-Tubarik.

Mänguolud: +5, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Aron Härsing

Meistriliiga tabel pärast 5. vooru:
1  JK Sillamäe Kalev  5  3  2  0  12:4  11
2  Tallinna FC Flora  5  3  2  0  6:3  11
3  Nõmme JK Kalju  5  3  1  1  11:3  10
4  Narva JK Trans  5  2  3  0  13:2  9
5  Tallinna FC Levadia  5  2  2  1  6:4  8
6  Paide Linnameeskond  5  2  2  1  8:6  8
7  Tartu JK Tammeka  5  0  3  2  4:9  3
8  FC Viljandi  5  0  2  3  1:7  2
9  FC Kuressaare  5  0  2  3  3:11  2
10  Lasnamäe FC Ajax  5  0  1  4  3:18  1

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 5. vooru:
6 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
5 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
4 - Anton Epikhin (Narva JK Trans)
4 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
3 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
3 - Maksim Paponov (JK Sillamäe Kalev)
3 - Henri Anier (FC Flora)

Meeskondade kõik väravalööjad pärast 5. vooru:
NARVA JK TRANS (13)
Aleksandrs Cekulajevs 5, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 3, Maksim Gruznov 1
JK SILLAMÄE KALEV (12)
Alexey Alekseev 6, Maksim Paponov 3, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1, Alexander Nikulin 1
NÕMME JK KALJU (11)
Juri Jevdokimov 4, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Tarmo Neemelo 2, Kristen Viikmäe 1, Ken Kallaste 1, Hidetoshi Wakui 1
PAIDE LINNAMEESKOND (8)
Tiit Tikenberg 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1
TALLINNA FC FLORA (6)
Henri Anier 3, Sander Post 1, Siim Luts 1, Karl Palatu 1
TALLINNA FC LEVADIA (6)
Nikita Kolyaev 2, Igor Subbotin 2, Konstantin Nahk 1, Valerijus Mižigurskis 1
TARTU JK TAMMEKA (4)
Alar Alve 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1
FC KURESSAARE (3)
Martti Pukk 1, Madis Lange 1, Elari Valmas 1
LASNAMÄE FC AJAX (3)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 1
FC VILJANDI (1)
Aleksandr Kulatšenko 1

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles