Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans ja Kalev kaotasid

16.04.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 7. voorus kaotasid nii Narva Trans kui ka Sillamäe Kalev.

Meistriliiga VII vooru mängud. Laupäev, 16. aprill

16. aprillil kell 14:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - NARVA JK TRANS  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10. Igor Subbotin, 68. pen. Konstantin Nahk - 82. Maksim Bazjukin
Hoiatused: 26. Igor Subbotin, 61. Nikita Kolyaev, 73. Andero Pebre - 52. Dmitrij Šiškin, 67. Aleksandrs Abramenko

FC Levadia: 1-Smiško, 2-Kalimullin, 9-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 14-Šarunas (46. 21-Holst), 27-Teniste (59. 20-Pebre), 28-Subbotin, 8-Nahk, 7-Volodin, 5-Leitan, 11-Kolyaev (84. 47-Mižigurskis).
Varus: 12-Myrnyii, 21-Holst, 8-Taar, 24-Novikov, 20-Pebre, 47-Mižigurskis, 25-Elhi.

JK Trans: 1-Vyalchinov, 14-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 21-Bazjukin, 20-Strockis (46. 5-Kazakov), 10-Abramenko, 11-Leontovitš (56. 12-Plotnikov; 90. 9-Gruznov), 7-Bezykornovas, 8-Cekulajevs.
Varus: 33-Smelkov, 9-Gruznov, 13-Fjodorov, 12-Plotnikov, 22-Biskys, 5-Kazakov.

Mänguolud: +8, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 180
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Marko Leevand, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Boriss Šipunov


16. aprillil kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
FC KURESSAARE - NÕMME JK KALJU  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 41. Alan Garcia Gutierrez
Hoiatus: 35. Endrik Jäger

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 15-U. Rajaver, 3-K. Saar, 18-Rauno Reiman, 5-Aava, 23-Luup, 18-Aljas (83. 26-Pruul), 11-Lange, 10-A. Ilves, 9-Pukk, 14-Jäger (71. 17-Mihkelson).
Varus: 1-Pikker, 6-Pohlak, 17-Mihkelson, 26-Pruul.

JK Kalju: 1-Savitski, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 18-Terehhov (62. 15-Jevdokimov), 11-Viikmäe (87. 10-Konsa), 22-Neemelo, 75-Wakui, 5-Bärengrub, 8-Rantanen, 7-Puri.
Varus: 96-Saluste, 6-Mitsuyama, 10-Konsa, 15-Jevdokimov.

Mänguolud: +5, pilves sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Aron Härsing


16. aprillil kell 17:00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TARTU JK TAMMEKA  2:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10. Maksim Paponov, 57. Alexey Alekseev - 19., 47. Albert Prosa, 64. Heiko Tamm
Hoiatused: 29. Aleksandr Tarassenkov, 31. Ilja Monakov, 56. Tanel Tamberg, 71. Sergey Gorbunov, 76. Alexey Alekseev, 84. Alexander Nikulin - 55. Kaspar Kaldoja, 59. Artur Pikk, 90.+3. Siim Tenno
85. minutil eemaldati Kalevi peatreener meeskonna varupingilt

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 8-Gorbunov, 5-Kulik, 27-P. Aleksejev, 22-Tamberg (60. 2-Cherkasov), 18-Nesterovski, 13-S. Mironov (46. 10-A. Alekseev), 7-Tarassenkov, 9-Monakov, 23-Paponov, 14-Nikulin.
Varus: 1-Starodubtsev, 2-Cherkasov, 10-A. Alekseev, 11-Lehtonen, 12-Dudarev.

JK Tammeka: 1-Hasancik, 5-Kaldoja, 3-Kiidron, 4-Roops, 6-Pikk, 11-Sonn, 13-Laabus, 17-Laas, 32-Tamm, 99-Prosa, 90-Haljak (83. 7-Tenno).
Varus: 16-Lukjanov, 21-Hansi, 23-Valtna, 10-Kallandi, 22-Hausenberg, 7-Tenno, 9-Torop.

Mänguolud: +4, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 330
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Marek Lillmaa


16. aprillil kell 17:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - FC VILJANDI   0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 7. Vladimir Gerassimov, 61., 67. Sergei Tasso - 70. Sander Sinilaid, 77. Jaan Kekišev
Eemaldamine: 67. Sergei Tasso

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Kondratenko, 7-Ivanov, 22-Papichytš, 15-Romanov, 11-Starodub (90.+2. 19-Mussajev), 20-Mones, 91-Gerassimov, 21-Ljahhovetski (85. 37-Mihhasev), 10-Tasso, 18-Dmitriev (31. 14-Abdullajev).
Varus: 14-Abdullajev, 19-Mussajev, 4-J. Kirpu, 37-Mihhasev, 9-Tarassenko.

FC Viljandi: 12-Orgla, 5-Sillaste (68. 44-Mütt), 4-Indermitte, 22-Tutk, 17-Veis, 6-Kekišev (80. 16-Ottis), 8-Sinilaid, 10-Mööl, 7-Leimann, 23-Goldberg (75. 88-Stepanjan), 21-Kulatšenko.
Varus: 1-Ventsel, 16-Ottis, 88-Stepanjan, 44-Mütt, 45-Munskind.

Mänguolud: +7, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Sten Klaasen


16. aprillil kell 17:00 Paide kunstmuruväljak (Staadioni 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  1:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 73. Carl Tubarik - 49. Siim Luts, 58. Henri Anier
Hoiatus: 81. Gert Kams
Eemaldamine: 69. Stanislav Pedõk

Paide LM: 1-Raiko Mets (31. 21-Uusküla), 13-Mägi, 7-Kald, 18-Allas, 23-Lomp, 17-Reinsoo, 8-Kõll, 16-Ustaal (46. 3-Tubarik), 11-Tikenberg (46. 10-Sillaste), 9-Ellram, 4-Kööp.
Varus: 21-Uusküla, 3-Tubarik, 10-Sillaste, 20-Reinaru, 12-Erdei, 19-Kalda.

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 22-Baranov, 4-Jahhimovitš, 5-Peitre, 31-Beglarišvili (46. 9-Alliku), 25-Frolov (46. 30-Krillo), 41-Minkenen, 11-Luts, 10-Mošnikov, 14-Henri Anier (70. Marko Meerits).
Varus: 12-Meerits, 16-Jürgenson, 24-Palatu, 30-Krillo, 20-Dupikov, 9-Alliku, 8-Hannes Anier.

Mänguolud: +5, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 125
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Andrei Karhu

Meistriliiga tabel pärast 7. vooru:
1  Tallinna FC Flora  7  5  2  0  14:4  17
2  JK Sillamäe Kalev  7  4  2  1  16:8  14
3  Tallinna FC Levadia  7  4  2  1  13:5  14
4  Nõmme JK Kalju  7  4  1  2  13:5  13
5  Narva JK Trans  7  3  3  1  17:4  12
6  Paide Linnameeskond  7  2  2  3  9:11  8
7  FC Viljandi  7  1  3  3  3:7  6
8  Tartu JK Tammeka  7  1  3  3  7:16  6
9  FC Kuressaare  7  0  2  5  3:14  2
10  Lasnamäe FC Ajax  7  0  2  5  3:24  2

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 7. vooru:
8 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
7 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
5 - Henri Anier (FC Flora) 
4 - Anton Epikhin (Narva JK Trans)
4 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
4 - Maksim Paponov (JK Sillamäe Kalev)
4 - Konstantin Nahk (FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad pärast 7. vooru:
NARVA JK TRANS (17)
Aleksandrs Cekulajevs 7, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 3, Maksim Gruznov 1, Viktor Plotnikov 1, Maksim Bazjukin 1
JK SILLAMÄE KALEV (16)
Alexey Alekseev 8, Maksim Paponov 4, Alexander Nikulin 2, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1
TALLINNA FC FLORA (14)
Henri Anier 5, Siim Luts 2, Sander Post 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1, Andre Frolov 1, Sergei Mošnikov 1, Nikita Baranov 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
TALLINNA FC LEVADIA (13)
Konstantin Nahk 4, Igor Subbotin 3, Nikita Kolyaev 2, Vitali Leitan 2, Trevor Elhi 1, Valerijus Mižigurskis 1
NÕMME JK KALJU (13)
Juri Jevdokimov 4, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Tarmo Neemelo 2, Hidetoshi Wakui 2, Kristen Viikmäe 1, Ken Kallaste 1, Alan Garcia Gutierrez 1
PAIDE LINNAMEESKOND (9)
Tiit Tikenberg 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1, Carl Tubarik 1
TARTU JK TAMMEKA (7)
Alar Alve 2, Albert Prosa 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1, Heiko Tamm 1
FC VILJANDI (3)
Aleksandr Kulatšenko 2, Andrei Veis 1
FC KURESSAARE (3)
Martti Pukk 1, Madis Lange 1, Elari Valmas 1
LASNAMÄE FC AJAX (3)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles