Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Jalgpallimasendus sai jätku

23.04.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas ei saanud Ida-Virumaa meeskonnad teist nädalavahetust järjest punktilisa, Sllamäe Kalev hävis võõrsil Tallinna Levadiale 1:4 ja Narva Trans jäi kodus 0:2 alla Tallinna FC Florale.

Meistriliiga VIII vooru mängud. Laupäev, 23. aprill

23. aprillil kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC FLORA  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 73. pen. Valeri Minkenen, 87. Henri Anier
Hoiatused: 30. Stanislav Kitto, 73. Sergei Leontovitš - 53. Andre Frolov, 79. Henri Anier

JK Trans: 1-Vyalchinov, 14-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 10-Abramenko, 7-Bezykornovas, 21-Bazjukin, 11-Leontovitš (75. 12-Plotnikov), 9-Gruznov (56. 5-Kazakov), 8-Cekulajevs.
Varus: 33-Smelkov, 5-Kazakov, 20-Strockis, 12-Plotnikov, 22-Biskys, 13-Fjodorov, 4-Ovsjannikov.

FC Flora: 12-Meerits, 19-Kams, 24-Palatu, 22-Baranov,16-Jürgenson (86. 13-Liivamägi), 41-Minkenen, 25-Frolov, 31-Beglarišvili (46. 8-Hannes Anier), 5-Peitre (58. 11-Luts), 9-Alliku, 14-Henri Anier.
Varus: 21-Palm, 6-Mets, 13-Liivamägi, 10-Mošnikov, 33-Laht, 11-Luts, 8-Hannes Anier.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 350
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja


23. aprillil kell 17:00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - PAIDE LINNAMEESKOND  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 61. Stanislav Goldberg
Hoiatused: 6. Aleksandr Kulatšenko, 54. Marten Mütt, 71. Mikk Sillaste, 81. Jaan Leimann - 43. Eerik Reinsoo, 56. Andre Mägi, 67. Tiit Tikenberg

FC Viljandi: 12-Orgla, 5-M. Sillaste, 44-Mütt, 22-Tutk, 17-Veis, 6-Kekišev (88. 45-Munskind), 16-Ottis, 10-Mööl, 7-Leimann (90. 15-Karu), 23-Goldberg (73. 4-Indermitte), 21-Kulatšenko.
Varus: 1-Ventsel, 4-Indermitte, 15-Karu, 45-Munskind.

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 7-Kald, 18-Allas (21. 16-Ustaal), 23-Lomp, 17-Reinsoo, 19-Kalda, 11-Tikenberg, 10-A. Sillaste (65. 9-Ellram), 8-Kõll, 4-Kööp.
Varus: 21-Uusküla, 16-Ustaal, 3-Tubarik, 9-Ellram, 20-Reinaru.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Martin Lember, Ülo Kikas


23. aprillil kell 17:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - LASNAMÄE FC AJAX  4:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 52., 60. Tarmo Neemelo, 54. Eino Puri, 65. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 69. Sergei Ivanov, 69. Aleksandr starodub

JK Kalju: 31-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 99-Neemelo (86. 8-Rantanen), 15-Jevdokimov, 75-Wakui, 7-Puri, 10-Konsa.
Varus: 1-Savitski, 8-Rantanen, 11-Viikmäe, 6-Mitsuyama.

FC Ajax: 1-Mamutov, 15-Romanov, 7-Ivanov, 22-Papichytš, 5-Kondratenko, 11-Starodub, 20-Mones, 19-Mussajev, 17-Kisel, 21-Ljahhovetski (85. 8-Meshcheryakov), 14-Abdullajev.
Varus: 8-Meshcheryakov, 4-J. Kirpu, 37-Mihhasev, 9-Tarassenko, 18-Dmitriev.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 227
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Indrek Bachmann


23. aprillil kell 17:00 Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - FC KURESSAARE  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 23. Albert Prosa, 78. Kaarel Kiidron - 51. Kaarel Saar
Hoiatused: 35. Siim Tenno, 67. Siim Valtna - 41. Elari Valmas

JK Tammeka: 1-Hasancik, 6-Pikk, 4-Roops, 3-Kiidron, 23-Valtna, 17-Laas (61. 9-Torop), 7-Siim Tenno (76. 10-Kallandi), 11-Sonn, 32-Tamm, 99-Prosa, 90-Haljak.
Varus: 16-Lukjanov, 10-Kallandi, 77-Vomm, 22-Hausenberg, 9-Torop.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 15-U. Rajaver (79. 10-A. Ilves), 13-Rauno Reiman, 3-K. Saar, 4-Kluge, 18-Aljas (79. 17-Mihkelson), 23-Luup, 25-Viira, 39-Valmas, 9-Pukk, 11-Lange (58. 20-Margus Rajaver).
Varus: 12-Riido Reiman, 20-Margus Rajaver, 10-A. Ilves, 17-Mihkelson.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 232
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Maikel Mikson


23. aprillil kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - JK SILLAMÄE KALEV  4:1 (4:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 3., 43. Taijo Teniste, 21., 30. Nikita Kolyaev - 89. Pavel Aleksejev
Hoiatused: 44. Maksim Paponov, 58. Aleksandr Tarassenkov

FC Levadia: 1-Smiško, 2-Kalimullin, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 27-Teniste, 8-Nahk, 24-Novikov (90. 18-Taar), 7-Volodin, 28-Subbotin (83. 20-Pebre), 11-Kolyaev (71. 25-Elhi), 5-Leitan.
Varus: 30-Matrossov, 21-Holst, 18-Taar, 20-Pebre, 9-Rättel, 25-Elhi, 47-Mižigurskis.

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 27-P. Aleksejev, 5-Kulik, 8-Gorbunov, 12-Dudarev, 13-S. Mironov, 18-Nesterovski, 7-Tarassenkov, 23-Paponov (46. 9-Monakov), 22-Tamberg, 10-A. Alekseev (59. 14-Nikulin).
Varus: 1-Starodubtsev, 11-Lehtonen, 2-Cherkasov, 9-Monakov, 17-Vihrov, 14-Nikulin.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 260
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Eduard Rõžov

Meistriliiga tabel pärast 8. vooru:
1  Tallinna FC Flora  8  6  2  0  16:4  20
2  Tallinna FC Levadia  8  5  2  1  17:6  17
3  Nõmme JK Kalju  8  5  1  2  17:5  16
4  JK Sillamäe Kalev  8  4  2  2  17:12  14
5  Narva JK Trans  8  3  3  2  17:6  12
6  FC Viljandi  8  2  3  3  4:7  9
7  Tartu JK Tammeka  8  2  3  3  9:17  9
8  Paide Linnameeskond  8  2  2  4  9:12  8
9  FC Kuressaare  8  0  2  6  4:16  2
10  Lasnamäe FC Ajax  8  0  2  6  3:28  2

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 8. vooru:
8 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
7 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
6 - Henri Anier (FC Flora) 
5 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
4 - Anton Epikhin (Narva JK Trans)
4 - Maksim Paponov (JK Sillamäe Kalev)
4 - Konstantin Nahk (FC Levadia)
4 - Nikita Kolyaev (FC Levadia)
4 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad pärast 8. vooru:
TALLINNA FC LEVADIA (17)
Konstantin Nahk 4, Nikita Kolyaev 4, Igor Subbotin 3, Taijo Teniste 2, Vitali Leitan 2, Trevor Elhi 1, Valerijus Mižigurskis 1
NÕMME JK KALJU (17)
Juri Jevdokimov 5, Tarmo Neemelo 4, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Hidetoshi Wakui 2, Kristen Viikmäe 1, Ken Kallaste 1, Alan Garcia Gutierrez 1, Eino Puri 1
JK SILLAMÄE KALEV (17)
Alexey Alekseev 8, Maksim Paponov 4, Alexander Nikulin 2, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1, Maksim Aleksejev 1
NARVA JK TRANS (17)
Aleksandrs Cekulajevs 7, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 3, Maksim Gruznov 1, Viktor Plotnikov 1, Maksim Bazjukin 1
TALLINNA FC FLORA (16)
Henri Anier 6, Siim Luts 2, Sander Post 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1, Andre Frolov 1, Sergei Mošnikov 1, Nikita Baranov 1, Valeri Minkenen 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
TARTU JK TAMMEKA (9)
Albert Prosa 3, Alar Alve 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1, Heiko Tamm 1, Kaarel Kiidron 1
PAIDE LINNAMEESKOND (9)
Tiit Tikenberg 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1, Carl Tubarik 1
FC VILJANDI (4)
Aleksandr Kulatšenko 2, Andrei Veis 1, Stanislav Goldberg 1
FC KURESSAARE (4)
Martti Pukk 1, Madis Lange 1, Elari Valmas 1, Kaarel Saar 1
LASNAMÄE FC AJAX (3)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles