Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans alistas Kalevi ka meistrisarjas

30.04.2011

Teisipäeval Sillamäel kohaliku klubi karikavõistluste poolfinaalis alistanud Narva Trans oli laupäeval samas taas võidukas. Kalev kaotas seekord Transile 0:3.

Meistriliiga IX vooru mängud. Laupäev, 30. aprill

30. aprillil kell 14:00 Paide kunstmuruväljak (Kooli 1, Paide) - TV6
PAIDE LINNAMEESKOND - NÕMME JK KALJU  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 70., 77. Kristen Viikmäe, 90. Tarmo Neemelo
Hoiatused: 59. Rauno Kööp - 47. Andres Koogas

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 18-Allas, 3-Tubarik (87. 16-Ustaal), 23-Lomp, 19-Kalda, 7-Kald, 10-A. Sillaste (74. 9-Ellram), 8-Kõll, 17-Reinsoo, 4-Kööp (64. 11-Tikenberg).
Varus: 21-Uusküla, 9-Ellram, 12-Erdei, 11-Tikenberg, 16-Ustaal, 20-Reinaru.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 18-Terehhov (68. 11-Viikmäe), 99-Neemelo, 15-Jevdokimov, 71-Wakui, 7-Puri, 10-Konsa.
Varus: 1-Savitski, 11-Viikmäe, 6-Mitsuyama, 25-Kovtunovitš, 8-Rantanen, 29-Tammemägi.

Mänguolud: +12, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 103
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Rein Pajunurm
Neljas kohtunik: Jaanus Nilp


30. aprillil kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC LEVADIA  1:5 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 39. Elari Valmas - 4. Vitali Leitan, 32. Taijo Teniste, 56., 63. Aleksandr Volodin, 78. Nikita Kolyaev
Hoiatused: 90.+1. Elari Valmas - 45.+2. Aleksandr Kulinitš, 51. Nikita Kolyaev, 58. Igor Subbotin

FC Kuressaare: 1-Pikker, 15-U. Rajaver, 3-K. Saar, 13-Rauno Reiman, 4-Kluge, 22-Azarov (37. 10-A. Ilves), 18-Aljas (66. 19-Seeman), 23-Luup, 39-Valmas, 9-Pukk, 14-Jäger (82. 7-Hiiuväin).
Varus: 12-Riido Reiman, 7-Hiiuväin, 20-Margus Rajaver, 10-A. Ilves, 19-Seeman.

FC Levadia: 1-Smiško, 2-Kalimullin, 14-Šarunas, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš (60. 20-Pebre), 27-Teniste, 28-Subbotin (66. 9-Rättel), 24-Novikov, 7-Volodin (81. 18-Taar), 11-Kolyaev, 5-Leitan.
Varus: 30-Matrossov, 9-Rättel, 20-Pebre, 25-Elhi, 18-Taar, 6-Toomet, 21-Holst.

Mänguolud: +14, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 220
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Aron Härsing, Ülo Kikas


30. aprillil kell 17:00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - NARVA JK TRANS  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 49. Maksim Gruznov, 81., 90. Aleksandrs Cekulajevs
Hoiatused: 60. Roman Nesterovski, 68. Ilja Monakov
Eemaldamine: 63. Alexey Alekseev

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 2-Cherkasov, 5-Kulik, 12-Dudarev, 18-Nesterovski, 8-Gorbunov (54. 14-Nikulin), 13-S. Mironov, 22-Tamberg, 7-Tarassenkov, 23-Paponov (46. 9-Monakov), 10-A. Alekseev.
Varus: 16-Kaltenhauser, 9-Monakov, 11-Lehtonen, 14-Nikulin, 17-Vihrov, 27-P. Aleksejev.

JK Trans: 1-Vyalchinov, 14-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 5-Kazakov (46. 7-Bezykornovas), 10-Abramenko, 19-Epikhin (79. 12-Plotnikov), 21-Bazjukin, 9-Gruznov (83. 20-Strockis), 8-Cekulajevs.
Varus: 33-Smelkov, 7-Bezykornovas, 22-Biskys, 13-Fjodorov, 12-Plotnikov, 20-Strockis, 4-Ovsijenko.

Mänguolud: +13, tuuline päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 290
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Raul Kaivoja


30. aprillil kell 17:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TARTU JK TAMMEKA  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 59. Albert Prosa, 70. Marko Sonn, 72. Martin Haljak
Hoiatused: -

FC Ajax: 16-Mamutov, 5-Kondratenko, 7-Ivanov, 15-Romanov, 19-Mussajev, 20-Mones, 21-Ljahhovetski (75. 17-Meshcheryakov), 22-Paichyts, 10-Tasso, 14-Abdullajev (62. 11-Starodub), 91-Gerassimov.
Varus: 2-Kovtun, 11-Starodub, 17-Meshcheryakov, 4-J. Kirpu, 18-Dmitriev, 37-Mihhasev.

JK Tammeka: 1-Hasancik, 10-Kallandi, 4-Roops, 3-Kiidron, 5-Kaldoja, 11-Sonn, 13-Laabus (82. 22-Hausenberg), 32-Tamm, 6-Pikk (57. 17-Laas), 90-Haljak (76. 9-Torop), 99-Prosa.
Varus: 22-Hausenberg, 17-Laas, 16-Toom, 9-Torop, 23-Valtna, 77-Vomm.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Marek Lillmaa


30. aprillil kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - FC VILJANDI  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 52. Jaan Leimann, 57. Sander Sinilaid, 90. Marten Mütt - 90.+4. Sergei Mošnikov

FC Flora: 12-Meerits, 19-Kams, 22-Baranov, 24-Palatu, 16-Jürgenson, 41-Minkenen, 10-Mošnikov, 14-Henri Anier, 9-Alliku (61. 8-Hannes Anier), 11-Luts, 49-Beglarišvili (77. 20-Dupikov).
Varus: 1-Pedõk, 4-Jahhimovitš, 23-Henn, 25-Frolov, 15-Luigend, 20-Dupikov, 8-Hannes Anier.

FC Viljandi: 12-Orgla, 5-Sillaste, 4-Indermitte, 22-Tutk, 17-Veis, 8-Sinilaid, 16-Ottis, 10-Mööl, 23-Goldberg (46. 44-Mütt), 7-Leimann (90. 15-Karu), 21-Kulatšenko (86. 6-Kekišev).
Varus: 1-Ventsel, 44-Mütt, 15-Karu, 6-Kekišev.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 220
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Artur Telling

Meistriliiga tabel pärast 9. vooru:
1  Tallinna FC Flora  9  6  3  0  16:4  21
2  Tallinna FC Levadia  9  6  2  1  22:7  20
3  Nõmme JK Kalju  9  6  1  2  20:5  19
4  Narva JK Trans  9  4  3  2  20:6  15
5  JK Sillamäe Kalev  9  4  2  3  17:15  14
6  Tartu JK Tammeka  9  3  3  3  12:17  12
7  FC Viljandi  9  2  4  3  4:7  10
8  Paide Linnameeskond  9  2  2  5  9:15  8
9  FC Kuressaare  9  0  2  7  5:21  2
10  Lasnamäe FC Ajax  9  0  2  7  3:31  2

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 9. vooru:
9 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
8 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
6 - Henri Anier (FC Flora) 
5 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
5 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
5 - Nikita Kolyaev (FC Levadia)
4 - Anton Epikhin (Narva JK Trans)
4 - Maksim Paponov (JK Sillamäe Kalev)
4 - Konstantin Nahk (FC Levadia)
4 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)

Meeskondade kõik väravalööjad pärast 9. vooru:
TALLINNA FC LEVADIA (22)
Nikita Kolyaev 5, Konstantin Nahk 4, Igor Subbotin 3, Taijo Teniste 3, Vitali Leitan 3, Aleksandr Volodin 2, Trevor Elhi 1, Valerijus Mižigurskis 1
NÕMME JK KALJU (20)
Juri Jevdokimov 5, Tarmo Neemelo 5, Kristen Viikmäe 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Hidetoshi Wakui 2, Ken Kallaste 1, Alan Garcia Gutierrez 1, Eino Puri 1
NARVA JK TRANS (20)
Aleksandrs Cekulajevs 9, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 3, Maksim Gruznov 2, Viktor Plotnikov 1, Maksim Bazjukin 1
JK SILLAMÄE KALEV (17)
Alexey Alekseev 8, Maksim Paponov 4, Alexander Nikulin 2, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1, Maksim Aleksejev 1
TALLINNA FC FLORA (16)
Henri Anier 6, Siim Luts 2, Sander Post 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1, Andre Frolov 1, Sergei Mošnikov 1, Nikita Baranov 1, Valeri Minkenen 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
TARTU JK TAMMEKA (12)
Albert Prosa 4, Alar Alve 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1, Heiko Tamm 1, Kaarel Kiidron 1, Marko Sonn 1, Martin Haljak 1
PAIDE LINNAMEESKOND (9)
Tiit Tikenberg 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1, Carl Tubarik 1
FC KURESSAARE (5)
Elari Valmas 2, Martti Pukk 1, Madis Lange 1, Kaarel Saar 1
FC VILJANDI (4)
Aleksandr Kulatšenko 2, Andrei Veis 1, Stanislav Goldberg 1
LASNAMÄE FC AJAX (3)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles