2627282930

0

Kergejõustik: Julia Bulina tuli Eesti meistriks

01.05.2011

82. Suurjooksul ümber Viljandi järve võitsid Eesti meistri tiitlid Taivo Püi ja Julija Bulina.

Eesti meistrid murdmaajooksu pikal distantsil selgitati 82. Suurjooksul ümber Viljandi järve, mis avas ka EMT Järvejooksude juubelihooaja. Meestest saavutas kindla võidu ja tuli Eesti meistriks Taivo Püi (Sportkeskus.ee) ajaga 37.

Naistest krooniti Eesti meistriks Julija Bulina (KJK Kalev Sillamäe) ajaga 44.17. Talle kaotas 5 sekundiga hõbemedali võitnud Evelin Kärner (Stamina SK). Kolmanda koha sai oma esimese medali Eesti meistrivõistlustel võitnud Liina Luik (TÜASK) 44.26-ga.

Parima naisena naasis rajalt üldarvestuse 64. koha ja ajaga 43.06 venelanna Maria Babits. Teise naisena jõudis finisisse võitja kaasmaalane Natalja Sokolova (43.22) ning kolmandana Eesti meister Julija Bulina.