Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Karikasarjas tules viis Ida-Virumaa võistkonda

15.06.2011

Täna loositi Eesti Jalgpalli Liidus 2011/2012. aasta Eesti meeste karikavõistluste avaringi ehk 1/64-finaali paarid.

Loosirattas oli 90 meeskonda kõigist erinevatest Eesti liigadest, kellest osa pääses 1/32-finaali ilma mänguta. Meistriliiga võistkondadest loositi omavahel kokku Lasnamäe FC Ajax ja FC Kuressaare.

Karikavõistluste võitja tagab endale kohale UEFA Euroopa Liiga II eelringis, karikafinaal toimub 2012. aasta mais. Mullust võitu asub kaitsma FC Flora, kes kohtub avaringis IV liiga meeskonnaga JK Jalgpallihaigla.

Mängude toimumisajad antakse täiendavalt teada.

Eesti 2011/2012. aasta karikavõistlused - 1/64-finaalid

Jõgeva SK Noorus-96 (III) - Saue JK Laagri (III)
Viimsi FC Igiliikur (IV) - SK Tapa (IV)
FC Nõmme United (II) - Keila JK (III)
Nõmme JK Kalju (ML) - Nõmme JK Kalju III (IV)
Kuusalu JK Rada (III) - FC Tabivere (III)
Valga FC Warrior (EL) - Tartu JK Tammeka II (II)
Tallinna FC Levadia (ML) - Kohtla-Järve FC Lootus (EL)
FC Ararat TTÜ (III) - Viljandi JK Tulevik (II)
JK Tallinna Kalev Juunior (IV) - FCF Järva-Jaani SK (III)
Lasnamäe FC Ajax (ML) - FC Kuressaare (ML)
JK Welco Elekter (III) - JK Tallinna Kalev III (III)
FC Toompea 1994 (IV) - Jõhvi JK Orbiit (II)
FC Elva (III) - JK Luunja (II)
Tallinna FC Infonet (EL) - FC Haiba (IV)
FC Maardu (III) - FC Kose (III)
Tabasalu Palliklubi (II) - Tallinna FC Twister (IV)
Tallinna FC Aktamar (IV) - Valga FC Warrior II
Tallinna JK Kaitseliit Kalev (II) - FC Viljandi (ML)
Saaremaa JK Aameraas (III) - JK Tallinna Kalev (EL)
Tallinna FC Reaal (IV) - Pärnu Linnameeskond (EL)
Tartu FC HaServ (II) - Narva JK Trans (ML)
JK Jalgpallihaigla (IV) - Tallinna FC Flora (ML)
EMÜ SK (III) - FC Otepää (III)
FC Lelle (IV) - HÜJK Emmaste (II)
Raasiku FC Joker 1993 (III) - FC Otepää II (IV)
Tallinna FC Olympic (II) - FC Kiiu (IV)

Loosi tahtel pääsesid otse 1/32-finaali:
JK Sillamäe Kalev (ML), Paide Linnameeskond (ML), Tartu JK Tammeka (ML)
Tallinna FC Flora II (EL), Kiviõli Tamme Auto (EL), Tallinna JK Legion (EL), Tallinna FC Puuma (EL)
Türi JK Ganvix (II), Tartu SK 10 Premium (II), Rakvere JK Tarvas (II), Nõmme JK Kalju II (II), Paide Kumake (II), Sörve JK (II)
Kärdla Linnameeskond (III), Saaremaa JK (III), SK Mercury (III), Navi Vutiselts (III), Rapla JK Atli (III), Võru JK (III), JK Visadus (III), Tallinna JK Piraaja (III), Pärnu FC Metropool (III), Põlva FC Lootos (III)
FC Aspen (IV), Tallinna FC Soccernet (IV), SK Tääksi (IV), Tallinna JK Kaitseliit Kalev II (IV), Ambla Vallameeskond (IV), Kristiine JK (IV), FC Eston Villa (IV), Loo JK (IV), FCF Tallinna Ülikool (IV), FC Pokkeriprod (IV), Tabasalu Palliklubi II (IV), Tartu Quattromed (IV), Saku Sporting (IV), Leisi JK (IV), JK Suema Cargobus (IV)

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles