Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev sai kindla võidu

23.07.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga alustas Sillamäe Kalev laupäeval kodus Tartu Tammeka 5:1. Narva Trans kohtub pühapäeval võõrsil Tallinna FC Levadiaga.

Meistriliiga XXI vooru mängud. Laupäev, 23. juuli

23. juulil kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - NÕMME JK KALJU  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 60. pen. Ken Kallaste, 66. Kristen Viikmäe
Hoiatus: 58. Elari Valmas

FC Kuressaare: 1-Pikker, 2-Logvin (46. 11-Mere), 13-Rauno Reiman, 14-Jäger, 7-Kelder, 23-Luup, 19-Seeman, 8-Randmann (68. 20-Margus Rajaver), 39-Valmas, 9-Pukk, 10-A. Ilves (84. 6-Pohlak).
Varus: 12-Hansen, 6-Pohlak, 20-Margus Rajaver, 11-Mere, 17-Pruul.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 12-Konsa, 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo, 75-Wakui, 18-Terehhov (75. 15-Jevdokimov).
Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 25-Vnukov, 26-Kovtunovitš, 15-Jevdokimov, 9-Tšegodajev.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 410
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Martin Salong


23. juuli kell 19:30 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  1:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 68. Rauno Kööp - 11. Nikolai Mašitšev, 86., 90.+3. Alo Dupikov, 90.+1. Sergei Mošnikov
Hoiatused: 41. Ervin Kõll, 67. Rauno Kööp, 90.+2. Tiit Tikenberg - 41. Valeri Minkenen, 65. Aleksei Jahhimovitš

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 18-Allas, 26-Nõmme, 3-Tubarik (68. 22-U. Rooba), 8-Kõll, 6-Puhke (87. 20-Vahtramäe), 23-Lomp, 4-Kööp, 11-Tikenberg, 17-Varendi (65. 12-Kõrtsmik).
Varus: 21-Uusküla, 20-Vahtramäe, 10-Stepanjan, 12-Kõrtsmik, 22-U. Rooba.

FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson, 4-Jahhimovitš, 22-Baranov, 5-Peitre, 20-Dupikov, 14-Henri Anier, 25-Frolov, 41-Minkenen, 49-Beglarišvili (69. 10-Mošnikov), 18-Mašitšev (90.+1. 24-Palatu).
Varus: 21-Orgla, 24-Palatu, 10-Mošnikov, 11-Luts.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 215
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Artur Telling, Jaanus Nilp


23. juuli kell 19:30 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TARTU JK TAMMEKA  5:1 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 7. Igor Dudarev, 17., 28., 48. Alexander Nikulin, 85. Sergey Mironov - 87. Martin Haljak
Hoiatus: 29. Siim Valtna

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 25-Gladilins, 12-Dudarev, 11-Andrejev, 27-P. Aleksejev (46. 77-Kruša), 13-S. Mironov, 18-Nesterovski, 33-Lipartov (67. 21-Novikov), 17-Vihrov, 8-Dmitrijev, 14-Nikulin.
Varus: 1-Starodubtsev, 9-Monakov, 2-Cherkasov, 23-Paponov, 21-Novikov, 77-Kruša.

JK Tammeka: 16-Toom, 5-Kaldoja, 23-Valtna, 4-Roops, 11-Sonn (71. 22-Hausenberg), 13-Laabus, 7-Siim Tenno, 32-Tamm, 9-Torop (65. 21-Saks), 3-Ivanov (46. 90-M. Haljak), 99-Prosa.
Varus: 1-Hasancyk, 21-Saks, 8-Jõgi, 22-Hausenberg, 90-M. Haljak.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 165
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann


23. juuli kell 19:30 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - FC VILJANDI  0:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Marten Mütt, 59. Jaan Leimann, 87. Stanislav Goldberg, 90. ov. Jevgeni Romanov
Hoiatused: 33. Deniss Kovtun - 55. Andrei Veis

FC Ajax: 16-Boldõrev, 15-Romanov, 3-A. Kirpu, 2-Kovtun, 4-J. Kirpu, 22-Papichyts, 11-Starodub, 21-Ljahhovetski (70. 17-Orlov), 19-Mihhasev, 99-Gaidajenko (85. 37-Mihhasev), 91-Gerasimov.
Varus: 37-Mihhasev, 17-Orlov, 1-Mamutov.

FC Viljandi: 1-Ventsel, 5-Sillaste, 3-Danelson, 22-Tutk, 17-Veis, 8-Sinilaid, 7-Leimann (68. 21-Junolainen), 45-Munskind (75. 6-Kekišev), 44-Mütt, 4-Indermitte (68. 23-Goldberg), 15-Liivamägi.
Varus: 12-Rajando, 21-Junolainen, 6-Kekišev, 23-Goldberg.

Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Dmitri Vinogradov

Turniiritabel
1  Tallinna FC Flora  18  13  5  0  38:10  44
2  Nõmme JK Kalju  20  12  6  2  45:14  42
3  Narva JK Trans  20  11  5  4  48:17  38
4  Tallinna FC Levadia  18  11  5  2  39:17  38
5  JK Sillamäe Kalev  21  9  3  9  43:33  30
6  Tartu JK Tammeka  20  7  5  8  33:42  26
7  FC Viljandi  19  5  5  9  19:25  20
8  Paide Linnameeskond  20  5  5  10  18:32  20
9  FC Kuressaare  21  3  4  14  14:38  13
10  Lasnamäe FC Ajax  21  0  3  18  7:76  3

Väravalööjate edetabeli tipp 23. juuli seisuga: 
21 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
14 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
13 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
10 - Henri Anier (FC Flora)
10 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
10 - Vitali Leitan (FC Levadia)
9 - Kristen Viikmäe (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 23. juuli seisuga:
NARVA JK TRANS (48)
Aleksandrs Cekulajevs 21, Anton Epikhin 6, Marius Bezykornovas 6, Maksim Gruznov 4, Vladislav Fjodorov 3, Sergei Leontovitš 2, Erik Grigorjev 1, Viktor Plotnikov 1, Maksim Bazjukin 1, Sergei Kazakov 1, Tomas Rimas 1
omavärav: Kaspar Kaldoja (Tammeka)
NÕMME JK KALJU (44)
Tarmo Neemelo 13, Kristen Viikmäe 9, Juri Jevdokimov 7, Hidetoshi Wakui 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Alan Garcia Gutierrez 2, Oliver Konsa 2, Ken Kallaste 2, Eino Puri 1, Sergei Terehhov 1
omaväravad: Deniss Kovtun (FC Ajax), Teet Allas (Paide LM)
JK SILLAMÄE KALEV (43)
Alexey Alekseev 14, Alexander Nikulin 8, Maksim Paponov 5, Sergei Vihrov 4, Ilja Monakov 3, Roman Nesterovski 2, Aleksandr Kulik 2, Kirill Novikov 2, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1, Sergey Mironov 1
TALLINNA FC LEVADIA (39)
Vitali Leitan 10, Konstantin Nahk 7, Nikita Kolyaev 5, Valerijus Mižigurskis 4, Igor Subbotin 4, Taijo Teniste 4, Aleksandr Volodin 2, Trevor Elhi 1, Povilas Šarunas 1, Andrei Kalimullin 1
TALLINNA FC FLORA (38)
Henri Anier 10, Alo Dupikov 7, Siim Luts 3, Valeri Minkenen 3, Sergei Mošnikov 3, Andre Frolov 2, Karl Palatu 2, Sander Post 1, Zakaria Beglarišvili 1, Nikita Baranov 1, Rauno Alliku 1, Gert Kams 1, Hannes Anier 1, Nikolai Mašitšev 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
TARTU JK TAMMEKA (33)
Albert Prosa 10, Heiko Tamm 5, Alar Alve 5, Martin Haljak 4, Marko Sonn 3, Kaarel Torop 2, Siim Roops 2, Kaspar Kaldoja 1, Kaarel Kiidron 1
FC VILJANDI (19)
Aleksandr Kulatšenko 3, Joel Indermitte 3, Rasmus Munskind 2, Karl Mööl 2, Jaan Leimann 2, Stanislav Goldberg 2, Andrei Veis 1, Rauno Tutk 1, Marten Mütt 1
omaväravad: Igor Morozov (FC Levadia), Jevgeni Romanov (FC Ajax)
PAIDE LINNAMEESKOND (18)
Tiit Tikenberg 3, Rauno Kööp 3, Timo Lomp 2, Mait Nõmme 2, Ats Sillaste 2, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Ervin Kõll 1, Carl Tubarik 1, Andre Mägi 1, Rene Puhke 1
FC KURESSAARE (14)
Martti Pukk 3, Andre Ilves 3, Elari Valmas 3, Madis Lange 1, Kaarel Saar 1, Amor Luup 1, Urmas Rajaver 1, Kristen Mere 1
LASNAMÄE FC AJAX (7)
Sergei Tasso 4, Aleks Mones 2
omavärav: Sami-Sander Kivi (FC Kuressaare)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles