Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male: XI Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (J)

Aeg: 03.09.2011 10:00 - 03.09.2011 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Valdek Murd

Osalejad
1.Annenkov Kirill
2.Ryzhkov Vjatcheslav
3.Andryanov Ivan
4.Nedostup Daniil
5.Grinblat Mrtemy
6.Dunajev Nikolai
7.Kruuza Rein
8.Titov Sergei
9.Borodavin Maksim
10.Jurtov Aleksei
11.Laabe Anna
12.Pritulin Vladimir
13.Rauk Tõnu
14.Tatjana Fomina
15.Nael Tõnu
16.Pritsetnikova Olga
17.Petrov Dmitri
18.Tedrema Ardi
19.Korstin Maris
20.Jeþov Roman
21.Þavoronkov Vladimir
22.Lvov Leonid
23.Aleksejev Igor
24.Anjuhhin Aleksei
25.Sõskov Vjatseslav
26.Malinin Jüri
27.Orava Aleksander
28.Virgus Andrei
29.Korban Katrina
30.Juðkov Aleksandr
31.Vorobjov Pavel
32.Viikmaa Karmen
33.Sumarok Yanis
34.Ðhipilov Vladimir
35.Belov Leonid
36.Shmatkov Yurii
37.Ivanov Denis
38.Ivanov Gleb
39.Ivanov Platon
40.Karasev Vlad
41.Tolmachev Eduard
42.Novikov Sergei
43.Gromov Kirill
44.Rodkin Vladimir
45.Volodin Aleksandr
46.Rei Aksel
47.Harujõe Toivo
48.Sukis Viktor
49.Trohhilov Boriss
50.Metsoja Vello
51.Peebo Kalle
52.Sööt Margus
53.Laanjärv Helmut
54.Kozub Vladislav
55.Golubenko Valeri
56.Golubenko Valentina
57.Zaitsev Boriss
58.Orlov Georgi
59.Abramov Roman

XI Lembit Olli mälestusvõistlus

I     Eesmärk
Mälestada rahvusvahelist suurmeistrit Lembit Olli ja võimaldada eri põlvkondade maletajatele jätkata Peipsi-äärsete suviste maleturniiride pikaaegseid traditsioone.

II    Korraldajad
Kohtla Vallavalitsus koostöös Eesti Spordiseltsiga Kalev.

III   Võistluste aeg
3.- 4. september 2011.a, esimese vooru algus 3. septembril kell 10.

IV   Võistluste koht
Uusküla puhkekeskus Ida-Virumaal.

V   Osalejad
Osalemiseks registreeruda kuni 25. augustini 2011. a. valdekmurd@hot.ee või telefonil 516 7614 (Valdek Murd). Kuna osavõtjate arv on piiratud (46) on kohapeal võimalik registreeruda ainult vabade kohtade olemasolu korral.

VI   Võistluste läbiviimise kord
Võistlused toimuvad kiirmales 20+20 min 9 vooru. Täpne läbiviimise kord määratakse kindlaks enne võistluse algust kohapeal. Võrdsete punktide korral kasutatakse võistlejate järjestamisel Bucholzi koefitsenti.
Laupäeva, 3. septembri õhtul toimub välkturniir (5+5 minutit). Täpne läbiviimise kord määratakse kindlaks kohapeal.

VII   Autasustamine
Meeste arvestuses I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga; IV, V ja VI koht diplomi ja medaliga.
Naiste arvestuses I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga.
Võistkondlikus arvestuses (viis mängijat) autasustatakse võitjat võistkonda karikaga ja liikmeid meenetega.
Veteranid vanuses 50 aastat ja vanemad (s. 1961. a ja varem) selgitavad Eesti Spordiveteranide Liidu kiirmale meistri vastavalt ESVLi võistlusjuhendile.

VIII     Majandamine
Võistlejad kindlustatakse ööbimise ja toitlustamisega (3. septembril lõuna- ja õhtusöök, 4. septembril hommiku- ja lõunasöök).
Osavõtumaks: 6 eurot

Kohtla Vallavalitsus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles