0

Petank

24 tundi kestnud petangimäng lõppes 364:254
17.06.2017

Voka staadioni tuttuutel ja mõnusatel petangiväljakutel lõppes edukalt ajalooline 24 tundi kestnud petangiturniir. Selle ajaga jõuti 30-nda mänguga poole peale, mis näitab et mängiti tempokalt ja ilma pausideta. Väike erinevus tavamängust oli, et kui võistkond sai täis 13-nda punkti, võis ta visata ka viskamata jäänud kuulid. Seega võis voor lõppeda maksimaalselt seisuga 12:18. Võimsa rekordina läheb kindlasti kirja see, et korraldaja Juhan Neiland ei jätnud 24 tunni jooksul vahele mitte ühtegi vooru ja suutis säilitada oma mängutaseme kuni viimase viskeni.

VIDEO! Ida-Virumaa meistriks tuli Oleg Rõndenkov
16.06.2017

Neljapäeva õhtul Vokas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel sai esikoha ainsana kõik 6 mängu võitnud Oleg Rõndenkov. Reedel-laupäeval peetakse samas 24 tundi kestev petangimäng.

Ivar Viljaste sai kulla ja hõbeda
11.06.2017

Nädalavahetusel Ida-Virumaal peetud Eesti meistrivõistlustel petangis sai Ida-Virumaa edukaimana Ivar Viljaste kaks medalit.

Voka muruturniiri võitsid Lageda ja Romanenko
11.06.2017

16. korda toimunud Voka muruturniiri võitis meestest Elmo Lageda ja naistest Anna Romanenko.

Ida-Virumaa võitis veteranide meistrivõistlused
27.05.2017

Laupäeval Valgas raskel "Tivoli väljakul" toimunud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu meistrivõistlused võitis võistkondlikus arvestuses Ida-Virumaa. Kaheksast maakonnast tuli jõudu proovima 50 meest ja 29 naist, kes võistlesid üksikmängus viies vanuseklassis. Kokku said idavirulased individuaalarvestuses 9 medalit, neist 3 kuldset, kirjutab web.zone.ee/petank.

Murzajev tuli, nägi ja võitis
25.05.2017

Neljapäev õhtul toimus Kohtla-Järve karikavõistluste otsustav 3. etapp üksikmängus. Kohale tuli 18 võistlejat. Etapi võitis Emil Murzajev, vaatamata sellele et polnud üle poole aasta kuule käes hoidnud, kirjutab web.zone.ee/petank.

Võitsid Metsla/Piik
16.05.2017

Tänasele kaheksandat korda toimuvale Mäetaguse karikavõistluste sarja esimesele paarismängu etapile tuli 14 petankrit.

Kohtla-Järve KV 2. etapi võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov
14.05.2017

Pühapäevasel mõnusalt soojal kevadpäeval tuli Kohtla-Järve Spordihoone tagustele petangiväljakutele 18 mängijat. Toimus Kohtla-Järve 16. karikavõistluste 2. etapp paarismängus, mille võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov.

Kohtla-Järve KV 1. etapi võitsid Viljasted ja Tarto
07.05.2017

Ida-Virumaa reitingusarja esimeseks võistluseks oli 16. korda toimunud Kohtla-Järve karikavõistluste 1. etapp triodele. Kümne võistkonna seas said esikoha Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste.