Ida/Viru

Petank

Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus ja võisteldi Tartumaal
13.09.2021

Viru Spordiklubi meistriteks paarismängus tulid Matti Vinni ja Henri Mitt, kes finaalmängus 13:11 olid paremad Sander Rose/Kaspar Männi duost. Kolmanda koha saavutasid Kenneth Muusikus ja Marta Bernat, kes pronksimängus 13:12 olid paremad Svetlana ja Andres Veskist. Eesti Rahva Muuseumi viinaköögis toimunud Agnes Sirkeli mälestusturniir oli tasavägine, kus osales 32 paari - võitis duo Henri Mitt/Jaan Sepp.

Kohtla-Järvel selgitati Ida-Virumaa meistrid üksikmängus
06.09.2021

Ida-Virumaa meister üksikmängus on Tõnis Neiland, kes finaalis võitis Oskar Seppa tulemusega 13:11. Kolmanda koha saavutas Aarne Välja, kes oli pronksimängus parem Herni Mitist samuti tulemusega 13:11. Kokku oli osalejaid 26.

Triod selgitasid Kohtla-Järvel Ida-Virumaa meistrid
30.08.2021

Kohtla-Järve petangiväljakul toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Kristo Viljaste/Ivar Viljaste/Tõnu Kapper, kes finaalis võitis triot Matti Vinni/Oskar Sepp/Jaan Sepp tulemusega 13:3.

Toimus Voka VIII karikavõistluste 10. etapp
26.08.2021

Voka VIII karikavõistluste 10. etapi paarismängus võitsid nelja võiduga Kenneth Muusikus / Urmas Jõeäär. Kokku oli võistlemas üksteist paari.

Ida-Virumaa võistkondlikult Eestimaa Spordiliit Jõud meister
18.08.2021

Võrus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa 2 meeskond koosseisus Jaan Sepp, Oskar Sepp, Henri Mitt III koha ja esimene naiskond koosseisus Aigi Orro, Svetlana Veski, Oksana Rõndenkova II koha. Võistkondlikult saavutati I koht.

Toimus Voka VIII karikavõistluste 9. etapp
13.08.2021

Voka VIII karikavõistluste 9. etapi võitsid nelja võiduga Marta Bernat / Kenneth Muusikus.

Eesti meistrivõistlustelt segatriodes pronksmedal
09.08.2021

Sakus toimunud Eesti meistrivõistlustel segatriodes saavutas III koha 25 võistkonna seas trio Oksana Rõdenkova, Oleg Rõdenkov, Urmas Jõeäär.

Klubide karikalt teine koht
03.08.2021

Tõrvas toimunud Eesti KLubide Karikal saavutas KOhtla-Järve SHK II koha. Poolfinaaalis võitis Kohtla-Järve Tõrva võistkonda, kuid finaalis pidid alla vanduma Kärdla võistkonnale.

Toimus Voka VIII karikavõistluste 8. etapp
29.07.2021

Voka VIII karikavõistluste 8. etapi võitis nelja võiduga duo Boriss Klubov, Elmo Lageda.

Toimusid Eesti meistrivõistlused 55+ üksikmängus ja triodele
26.07.2021

Nädalavahetusel Pedeli petangiväljakutel toimunud Eesti meistrivõistlustel 55+ saavutas Ivar Viljaste üksikmängus I koha ja trio koosseisus Jaan Sepp (SHK), Ljudmila Varendi (Viru), Viktor Švarõgin (Viru) III koha.

järgmine >

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks