0

Petank

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused täpsustulistamises
24.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel täpsustulistamises osales 17 petankerit. Esikoha võitis Oskar Sepp, kes finaalis alistas Kenneth Muusikuse tulemusega 19:0. Kolmandaks tuli Janek Tarto võites 18:4 Ivar Viljastet.

Eesti meistrivõistlustelt üksikmängus ja seenioride 55+ meistrivõistlustelt medalid
20.07.2020

Nädalavahetusel Vokas peetud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas juunioridest I koha Henri Mitt, naistest oli Svetlana Veski teine, meestest Ivar Viljaste teine ja Kenneth Muusikus kolmas. Kohtla-Järvel peetud seenioride 55+ Eesti meistrivõistlustel triodele tuli Ivar Viljaste koos Kalju Olmre, Silver Kingissepa, Toomas Hoolega esikohale. Kolmas oli trio Aarne Välja, Andres Veski, Sirje Viljaste.

Toimus Voka 7. karikavõistluste 6. etapp
16.07.2020

Voka 7. karikavõistluste 6. etapi võitis duo Kenneth Muusikus/Mait Metsla, neile järgnesid Ivar Viljaste/Kristo Viljaste ja Matti Vinni/Kaspar Mänd - kõigil neil neli võitu.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused üksikmängus
13.07.2020

Voka staadionil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel üksikmängus saavutas esikoha Kenneth Muusikus. Talle järgnesid Janek Tarto ja Vladimir Ogneštšikov.

Toimusid Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
10.07.2020

Kohtla-Järve meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Oskar Sepp,Jaan Sepp, Henri Mitt, kes alistas põnevas finaalis trio Matti Vinni, Kaspar Mänd, Kenneth Muusikus tulemusega 13:11.

Toimus Voka 7. karikavõistluste 5. etapp
02.07.2020

Voka 7. karikavõistluste 5. etapil saavutas neli paari 4 võitu: 1. Sirje Viljaste / Ivar Viljaste, 2. Kenneth Muusikus / Mait Metsla, 3. Matti Vinni / Kaspar Mänd, Karla Purgats / Lemmit Toomra.

Toila valla lahtised meistrivõistlused võitis Oleg Rõndenkov
30.06.2020

Toila valla lahtistel meistrivõistlustel üksikmängus, 19. Voka muruturniiril osales 28 mängijat ja esikolmikusse kuulusid Oleg Rõndenkov, Janek Tarto, Jaan Sepp. Parim noor oli Henri Mitt, naistest Svetlana Veski.

Toimusid VII Viru karikavõistlused
22.06.2020

Kohtla-Järvel toimusid VII Viru karikavõistlused paarismängus ja esmakordselt ka üksikmängus. Üksikmängu finaalis võitis Boriss Klubov Kaspar Mändi 13:5. Paarismängus saavutasid esikoha Tõnis Neiland ja Ivar Viljaste, võites finaalis Oskar Seppa ja Jaan Seppa.

Toimus Voka 7. karikavõistluste 4. etapp
18.06.2020

Voka 7. karikavõistluste 4. etapil oli võistlustules 14 paari. Neli võitu said kolm paari: Oleg Rõndenkov ja Janek Tarto, Vello Vasser ja Matti Vinni ning Sirje ja Ivar Viljaste.

Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus
15.06.2020

Viru SK meistrivõistlused paarismängus võitsid Aigi ja Kalle Orro. Neile järgnesid Kaspar Mänd ja Urmas Randlaine ning Herni Mitt ja Karla Purgats. Kokku osales 12 paari.