0

Petank

Jõhvi linna meistrid trios Janek Tarto, Kristo Viljaste, Ivar Viljaste
11.07.2017

Jõhvi linna meistrivõistlustel petankis triodele osales 9 võistkonda. Võistlus kuulus Ida- Virumaa petangireitingu etappide hulka.

Esikoha said Sepp/Sepp
05.07.2017

Petank Ida-Virumaal muutub jälle rahvaspordiks. Voka karikavõistlusteV etapil paarismängus 5. juulil oli koguni 36 osalejat.

Ivar Viljastele kuld, Oskar ja Jaan Sepale hõbe
02.07.2017

Valgas, Pedeli jõe ääres toimunud reitinguvõistluses paarismängus tulid võitjaks Ivar Viljaste ja Toomas Reede, kes finaalis alistasid Oskar ja Jaan Sepa.

VIDEO! PILDID Petankerid trotsisid vihma
01.07.2017

Voka staadioni petangiväljakute avamise auks tehtud pliks-plaks turniirile tuli küll vihma tõttu oodatust vähem rahvast, kuid hoolimata vihmasest ilmast saadi tore elamus. Kuigi väljakutel on jõutud pidada mitu võistlust, siis avalöögiks loeti 1. juuli võistlust ning toimus ka ilmalik staadioni sisseõnnistamine. Oma tänumedalid said ka juunikuus toimunud 24 h petangimängust osavõtjad.

24 tundi kestnud petangimäng lõppes 364:254
17.06.2017

Voka staadioni tuttuutel ja mõnusatel petangiväljakutel lõppes edukalt ajalooline 24 tundi kestnud petangiturniir. Selle ajaga jõuti 30-nda mänguga poole peale, mis näitab et mängiti tempokalt ja ilma pausideta. Väike erinevus tavamängust oli, et kui võistkond sai täis 13-nda punkti, võis ta visata ka viskamata jäänud kuulid. Seega võis voor lõppeda maksimaalselt seisuga 12:18. Võimsa rekordina läheb kindlasti kirja see, et korraldaja Juhan Neiland ei jätnud 24 tunni jooksul vahele mitte ühtegi vooru ja suutis säilitada oma mängutaseme kuni viimase viskeni.

VIDEO! Ida-Virumaa meistriks tuli Oleg Rõndenkov
16.06.2017

Neljapäeva õhtul Vokas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel sai esikoha ainsana kõik 6 mängu võitnud Oleg Rõndenkov. Reedel-laupäeval peetakse samas 24 tundi kestev petangimäng.

Ivar Viljaste sai kulla ja hõbeda
11.06.2017

Nädalavahetusel Ida-Virumaal peetud Eesti meistrivõistlustel petangis sai Ida-Virumaa edukaimana Ivar Viljaste kaks medalit.

Voka muruturniiri võitsid Lageda ja Romanenko
11.06.2017

16. korda toimunud Voka muruturniiri võitis meestest Elmo Lageda ja naistest Anna Romanenko.

Ida-Virumaa võitis veteranide meistrivõistlused
27.05.2017

Laupäeval Valgas raskel "Tivoli väljakul" toimunud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu meistrivõistlused võitis võistkondlikus arvestuses Ida-Virumaa. Kaheksast maakonnast tuli jõudu proovima 50 meest ja 29 naist, kes võistlesid üksikmängus viies vanuseklassis. Kokku said idavirulased individuaalarvestuses 9 medalit, neist 3 kuldset, kirjutab web.zone.ee/petank.

Murzajev tuli, nägi ja võitis
25.05.2017

Neljapäev õhtul toimus Kohtla-Järve karikavõistluste otsustav 3. etapp üksikmängus. Kohale tuli 18 võistlejat. Etapi võitis Emil Murzajev, vaatamata sellele et polnud üle poole aasta kuule käes hoidnud, kirjutab web.zone.ee/petank.