0

Petank

Võitsid Metsla/Piik
16.05.2017

Tänasele kaheksandat korda toimuvale Mäetaguse karikavõistluste sarja esimesele paarismängu etapile tuli 14 petankrit.

Kohtla-Järve KV 2. etapi võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov
14.05.2017

Pühapäevasel mõnusalt soojal kevadpäeval tuli Kohtla-Järve Spordihoone tagustele petangiväljakutele 18 mängijat. Toimus Kohtla-Järve 16. karikavõistluste 2. etapp paarismängus, mille võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov.

Kohtla-Järve KV 1. etapi võitsid Viljasted ja Tarto
07.05.2017

Ida-Virumaa reitingusarja esimeseks võistluseks oli 16. korda toimunud Kohtla-Järve karikavõistluste 1. etapp triodele. Kümne võistkonna seas said esikoha Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste.

Petankerid võistlesid Tartus ja Kohtla-Järvel
01.05.2017

Ida-Virumaa petankerid mängisid 1. mail võistlustel Tartus ja Kohtla-Järvel.

Idavirulased olid külalislahked
12.03.2017

Kohtla-Järvel jagati nädalavahetusel Eesti sisereitinguvõistluste punkte.

SHK KV 4. etapi võitis Svetlana Veski
29.01.2017

Pühapäeval 23 petankeri osalusel toimunud Kohtla-Järve SHK karikavõistluste neljanda etapi üksikmängus võitis Svetlana Veski Iisakust.

Kolm paari kaheksa parema hulgas
21.01.2017

Tallinnas toiumunud Eesti petangireitinguvõistlustel jõudsid kaheksa parema hulka kolm Ida-Virumaa paari, võitsid Kristo ja Ivar Viljaste.

Välkturniiri võitis Viljaste
09.10.2016

Tänasel Ida-Virumaa petangihooaja lõpetamise üritusel toimus traditsiooniline pliks-plaks, kus kõik 17 osalejat mängisid kõigiga läbi. 12 võiduga oli parim Ivar Viljaste.

Viimase reitinguvõistluse võitis Vinni, reitingu esikoha sai Viljaste
25.09.2016

Ida-Virumaa 2016. aasta suvereitinguvõistluste viimase etapi, Kohtla-Järve 17. lahtised meistrivõistlused üksikmängus võitis Matti Vinni. Hooaja kokkuvõttes kogus enim reitingupunkte Ivar Viljaste.

Ida-Virumaa meistrid on Aarne Välja ja Janek Tarto
11.09.2016

Pühapäeval Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused petangi paarismängus võitis duo Aarne Välja/Janek Tarto.