Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans ja Kalev said võidu

10.09.2011

Eesti jalgpallmeistrivõistluste meistriliiga 27. vooru avamängus oli Nõmme Kalju 3:0 üle FC Florast ja asus ise turniiritabeli tippu. Ülejäänud mängudes alistas FC Levadia FC Ajaxi 6:0 ja JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 3:0. FC Viljandi kaotas Narva JK Transile 1:3 ja Tartu JK Tammeka Paide Linnameeskonnale 1:2.

Meistriliiga XXVII vooru mängud. Laupäev, 10. septembril

10. septembril kell 14:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - TALLINNA FC FLORA  3:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21. Alan Garcia Gutierrez, 42. Kristen Viikmäe, 72. Tarmo Neemelo
Hoiatused: 28. Alan Garcia Gutierrez - 8. Nikita Baranov, 45.+1. Erik Midtgarden, 86. Henri Anier

JK Kalju: 69-Kütt, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 10-Konsa (90. 18-Terehhov), 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo (82. 19-Kouadio), 75-Wakui, 15-Jevdokimov, 23-Rodrigues.
Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 18-Terehhov, 12-Tšegodajev, 28-Bianchi, 25-Vnukov, 19-Kouadio.

FC Flora: 1-Pedõk, 6-Mets, 41-Minkenen (73. 25-Frolov), 11-Luts, 24-Palatu, 18-Mašitšev (46. 20-Dupikov), 19-Kams, 16-Jürgenson, 8-Henri Anier, 32-Midtgarden, 22-Baranov (46. 7-Herrem).
Varus: 12-Orgla, 20-Dupikov, 25-Frolov, 49-Beglarišvili, 7-Herrem, 4-Jahhimovitš, 30-Krillo.

Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 2730
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Eiko Saar


10. septembril kell 17:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS  1:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 87. Erkki Junolainen - 29. ov. Joel Indermitte, 65. Marius Bezykornovas, 90.+2. Aleksandrs Cekulajevs
Hoiatused: 29. Rauno Tutk - 25. Aleksandrs Abramenko, 55. Dmitri Šiškin

FC Viljandi: 12-Rajando, 5-Sillaste, 22-Tutk, 4-Indermitte, 17-Veis, 23-Klemmer, 8-Sinilaid, 15-Liivamägi (74. 26-Laht), 16-Ottis (66. 21-Junolainen), 10-Mööl, 45-Munskind (46. 77-Lätt).
Varus: 1-Ventsel, 21-Junolainen, 18-Lepik, 77-Lätt, 26-Laht.

JK Trans: 1-Godenov, 4-Ovsjannikov, 2-Rimas, 15-Kitto, 10-Abramenko (40. 5-Kazakov), 7-Bezykornovas, 17-Tarassenkov, 11-Leontovitš, 16-Šiškin, 18-Kulik (55. 9-Gruznov), 8-Cekulajevs.
Varus: 5-Kazakov, 9-Gruznov, 22-Kutuzov, 12-Plotnikov, 21-Bazjukin.

Mänguolud: +13, pilves hoovihmadega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Silver Kõiv


10. septembril kell 17:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - FC KURESSAARE  3:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 34. Gediminas Kruša, 84. Alexander Nikulin, 86. Roman Nesterovski
Hoiatused: 15. Igor Dudarev, 52. Eimantas Valaitis - 71. Rauno Reiman

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 33-Užkuraitis, 12-Dudarev, 3-Valaitis, 2-Cherkasov, 17-Vihrov (24. 21-Novikov; 85. 25-Gladilins), 18-Nesterovski, 77-Kruša (79. 11-Andrejev), 14-Nikulin, 7-Hejret, 27-Aleksejev.
Varus: 6-Kolesnikov, 21-Novikov, 22-Tamberg, 11-Andrejev, 25-Gladilins.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 8-Pajunurm (46. 14-Jäger), 4-Kluge, 13-Rauno Reiman, 3-Saar, 25-Viira, 10-A. Ilves, 23-Luup (75. 2-Lõppe), 11-Randmann (46. 6-Pohlak), 39-Valmas, 9-Pukk.
Varus: 12-Riido Reiman, 6-Pohlak, 2-Lõppe, 14-Jäger, 7-Trasberg.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann


10. septembril kell 17:00 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - LASNAMÄE FC AJAX  6:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 9., 27., 48. Janar Toomet, 44. pen., 49. Vitali Leitan, 81. Maksim Podholjuzin
Hoiatused: 57. Igor Subbotin, 60. Maksim Podholjuzin - 29. Aleksandr Kirpu, 80. Sergei Tasso, 89., 90. Deniss Kovtun
Eemaldamine: 90. Deniss Kovtun

FC Levadia: 30-Matrossov, 17-Podholjuzin, 4-Morozov, 23-Kaljumäe, 19-Kulinitš (46. 27-Ojamaa), 15-Toomet, 3-Artjunin, 24-Novikov, 28-Subbetin, 18-Taar (63. 16-Monakov), 5-Leitan (57. 25-Elhi).
Varus: 1-Smiško, 16-Monakov, 25-Elhi, 10-Martõnov, 27-Ojamaa, 20-Pebre.

FC Ajax: 16-Boldõrev (46. 1-Mamutov), 5-Kondratenko, 2-Kovtun, 3-A. Kirpu, 11-Starodub, 21-Ljahhovetski, 10-Tasso, 19-Mussajev, 99-Gaidajenko (67. 22-Struzkin), 15-Romanov, 17-Dugan (46. 4-J. Kirpu).
Varus: 1-Mamutov, 4-J. Kirpu, 22-Struzkin, 18-Orlov, 77-Arhipov.

Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Gunnar Nuuma


10. septembril kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - PAIDE LINNAMEESKOND  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 55. Kaarel Kiidron - 29. Timo Lomp, 53. Teet Allas
Hoiatused: 36. Albert Prosa - 15. Rauno Kööp, 23. Andre Mägi, 56. Markus Holst

JK Tammeka: 16-Toom, 5-Kaldoja, 3-Kiidron, 4-Roops, 23-Valtna (83. 14-Ivanov), 7-Tenno, 6-Pikk, 21-Saks (46. 90-Haljak), 9-Torop (79. 17-Laas), 32-Tamm, 99-Prosa.
Varus: 90-Haljak, 14-Ivanov, 77-Vomm, 10-C. Anderson, 33-Lukjanov, 17-Laas.

Paide LM: 1-Uusküla, 13-Mägi, 20-Nõmme, 77-Allas, 23-Lomp, 3-Tuberik, 8-Kõll, 6-Holst, 7-Kald (78. 12-Kõrtsmik), 10-Tikenberg, 4-Kööp (79. 9-Ellram).
Varus: 21-Toom, 9-Ellram, 12-Kõrtsmik, 11-Stepanjan.

Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus, muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 235
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Marek Lillmaa

Liiga tabel 10. septembri seisuga:
1  Nõmme JK Kalju  26  18  6  2  59:15  60
2  Tallinna FC Flora  25  17  6  2  62:18  57
3  Narva JK Trans  27  16  6  5  77:21  54
4  Tallinna FC Levadia  26  15  8  3  55:20  53
5  JK Sillamäe Kalev  27  13  3  11  62:40  42
6  Paide Linnameeskond  26  8  5  13  27:43  29
7  Tartu JK Tammeka  26  7  5  14  39:61  26
8  FC Viljandi  25  6  6  13  23:39  24
9  FC Kuressaare  27  4  5  18  16:49  17
10  Lasnamäe FC Ajax  27  0  4  23  8:122  4

Väravalööjate edetabeli tipp 27. augusti seisuga: 
30 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
17 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
16 - Henri Anier (FC Flora)
14 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
14 - Vitali Leitan (FC Levadia)
13 - Kristen Viikmäe (Nõmme JK Kalju)
13 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)

Meeskondade kõik väravalööjad 27. augusti seisuga:
NARVA JK TRANS (74)
Aleksandrs Cekulajevs 30, Maksim Gruznov 9, Marius Bezykornovas 9, Anton Epikhin 6, Sergei Leontovitš 4, Vladislav Fjodorov 3, Erik Grigorjev 3, Maksim Bazjukin 3, Aleksandr Tarassenkov 2, Viktor Plotnikov 1, Sergei Kazakov 1, Tomas Rimas 1
omaväravad: Kaspar Kaldoja (Tammeka), Mait Nõmme (Paide LM)
TALLINNA FC FLORA (62)
Henri Anier 16, Alo Dupikov 7, Valeri Minkenen 5, Sergei Mošnikov 4, Hannes Anier 4, Zakaria Beglarišvili 4, Siim Luts 3, Gert Kams 3, Nikolai Mašitšev 3, Andre Frolov 2, Karl Palatu 2, Sander Post 1, Nikita Baranov 1, Rauno Alliku 1, Karol Mets 1, Markus Jürgenson 1, Erik Midtgarden 1, Meelis Peitre 1
omavärav: Aleksandr Starodub, Jevgeni Romanov (FC Ajax)
JK SILLAMÄE KALEV (59)
Alexey Alekseev 14, Alexander Nikulin 9, Artjom Dmitrijev 9, Maksim Paponov 5, Sergei Vihrov 4, Ilja Monakov 3, Jakub Hejret 3, Roman Nesterovski 2, Aleksandr Kulik 2, Kirill Novikov 2, Eimantas Valaitis 2, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1, Sergey Mironov 1, Gediminas Kruša 1
NÕMME JK KALJU (56)
Tarmo Neemelo 17, Kristen Viikmäe 13, Juri Jevdokimov 8, Hidetoshi Wakui 4, Oliver Konsa 3, Alan Garcia Gutierrez 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Ken Kallaste 2, Eino Puri 1, Sergei Terehhov 1
omaväravad: Deniss Kovtun (FC Ajax), Teet Allas (Paide LM)
TALLINNA FC LEVADIA (49)
Vitali Leitan 14, Konstantin Nahk 7, Nikita Kolyaev 6, Igor Subbotin 5, Valerijus Mižigurskis 4, Taijo Teniste 4, Aleksandr Volodin 2, Trevor Elhi 1, Povilas Šarunas 1, Andrei Kalimullin 1, Jevgeni Novikov 1, Janar Toomet 1
omaväravad: Karol Mets (FC Flora), Markus Mats Lellsaar (Paide LM)
TARTU JK TAMMEKA (38)
Albert Prosa 13, Heiko Tamm 5, Alar Alve 5, Martin Haljak 4, Marko Sonn 3, Kaarel Torop 2, Siim Roops 2, Kaspar Kaldoja 1, Kaarel Kiidron 1, Artur Pikk 1, Siim Tenno 1
PAIDE LINNAMEESKOND (25)
Tiit Tikenberg 5, Rauno Kööp 3, Mait Nõmme 3, Timo Lomp 2, Ats Sillaste 2, Carl Tubarik 2, Ervin Kõll 2, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Andre Mägi 1, Rene Puhke 1, Alen Stepanjan 1, Christian Kõrtsmik 1
FC VILJANDI (22)
Aleksandr Kulatšenko 3, Joel Indermitte 3, Karl Mööl 3, Andrei Veis 3, Rasmus Munskind 2, Jaan Leimann 2, Stanislav Goldberg 2, Rauno Tutk 1, Marten Mütt 1
omaväravad: Igor Morozov (FC Levadia), Jevgeni Romanov (FC Ajax)
FC KURESSAARE (16)
Andre Ilves 4, Elari Valmas 4, Martti Pukk 3, Madis Lange 1, Kaarel Saar 1, Amor Luup 1, Urmas Rajaver 1, Kristen Mere 1
LASNAMÄE FC AJAX (8)
Sergei Tasso 4, Aleks Mones 2, Juri Gaidajenko 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles