Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Maakonna meistrid Smirnov ja Ketško

12.11.2011

Aseris toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel lauatennises saavutas 29 osaleja seas meestest esikoha Aleksandr Smirnov, naistest oli parim Olesja Ketško. Tiitlikaitsja Aleksandr Lušin ja Tatjana Tšistjakova pidid leppima vastavalt kolmanda ja teise kohaga.

Mehed
1. Aleksandr Smirnov (üldkoht 1.)  Narva
2. Toomas Libene (2.)               Narva
3. Aleksandr Lušin (4.)             Narva
4.Kristo Kauküla                          Rakvere (väljaspool arvestust)
5.Vladimir Petrov                        Narva
6.Mihkel Pae                                Tartu   (väljaspool arvestust)
7.Tõnu Kapper                             Jõhvi
8.Jüri Kalninsh                             Aseri
9.Artjom Hiisku                           Narva
10.Dalius Kregzde                        Narva
11.Dmitri Jastrebov                      Narva
12.Kert  Räis                                  Aseri
13.Roman  Oleinik                       Narva
14.Rodion Nedbalski                   Narva
15.Deniss Magranov                   Sillamäe
16.Leonid Vagulin                        Aseri
17.Patrik Nõlvak                          Aseri
18.Nikita Konsa                            Aseri
19.Mark-Rene Šmits                   Aseri

Naised
1. Olesja Ketško (3.)                  Narva
2. Tatjana Tšistjakova (7.)         Aseri
3. Valeria Petrova (8.)                Narva
4.Maarika Toompere                  Narva
5.Airi Avameri                              Narva
6.Reelica Hanson                         Aseri
7.Anna Romanenko                    Narva
8.Serafima Mahhashvili             Narva
9.Getter Põru                               Viljandi (väljaspool arvestust)
10.Hanna-Loora Bobrov              Aseri

Meespaarid
1. Libene/Smirnov
2. Vladimir Petrov/Lušin
3. Juris Kalninš/Pekka Laidinen
4. R.Nedbalski-D.Kregzde               
5.-6. K.Räis-O.Nõlvak 
A.Hiisku-R.Oleinik

Naispaarid
1. Petrova/Ketško
2. Tšistjakova/Reelika Hanson
3. Airi Avameri/Serafima Mahhašvili
4. A.Romanenko-M.Toompere 

Segapaarid
1.A.Smirnov-T.Tšistjakova         
2.T.Libene-O.Ketško                   
3.A.Lushin-V.Petrova                     
4.V.Petrov-M.Toompere                
5.-8.  R.Nedbalski-S.Mahhashvili
       D.Kregzde-A.Avameri          
       A.Hiisku-A.Romanenko      
       K.Räis-R.Hanson               

Peakohtunik: Pekka Laidinen

ANNA ROMANENKO/Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles