IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018

Kergejõustik: VIDEOD! Toilas kiireimad Aristov ja Mamedova
08.07.2018

Pühapäeval Toilas toimunud 5. Irina Vassiljeva auhinnajooksu 6 km võitjad olid Dmitri Aristov ja Saina Mamedova.

Kergejõustik: Põhidistantsil Narvas kiiremad Dmitri Aristov ja Saina Mamedova
08.07.2018

Äkkekülas toimunud EV 100 Narva jooksusarja 3. Narva Trail Run oli osalejaid 1 km ja 4 km kokku 108.

Kergejõustik: Eesti karikavõistlustelt Ida-Virumaale medalid
08.07.2018

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti täiskasvanute karikavõistlustel saavutas Reena Koll teivashüppes tulemusega 4.30 I koha, Ilja Pimenovs kolmikhüppes tulemusega 13.51 II koha ja Tanel Saatman kettaheites tulemusega 45.68 III koha.

Varia: Eesti omavalitsuste suvemängude esimesel päeval Ida-Virumaale kolm medalit
08.07.2018

43. Eesti omavalitsuste suvemängudel on esindatud enamikel aladel Ida-Virumaa valdadest Alutaguse ja Jõhvi vald ning petangis veel Toila vald ja kergejõustiku üksikutel aladel Kohtla-Järve. 800 m saavutas naistest 3. koha Aveli Uustalu Alutaguse vallast, 1500 m jooksus NVII Maria Bedrit 3. koha ja Aleksandr Vassiljev MVII 800 m jooksus 2. koha, mõlemad Jõhvi valla esindajad.

Ujumine: Joonas Niine saavutas poolfinaalis 15. koha
07.07.2018

Eile õhtuses poolfinaalis ujus Joonas Niine 50 m rinnuli ajaga 29,16, 100 m rinnuli saavutas ta 24. koha ajaga 1.04,87.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enok lõpetas U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused 11. kohaga
07.07.2018

Györis toimuvatel U18 vanuseklassi Euroopa juunioride meistrivõistlustel lõpetas Pippi-Lotta Enok seitsmevõistluse isikliku rekordiga, kogudes 5135 punkti.

Ujumine: Joonas Niine poolfinaalis
06.07.2018

Joonas Niine ujus juunioride Euroopa meistrivõistlustel 50 m rinnuliujumises poolfinaali ajaga 29,11, mis on ühtlasi tema kolmandaks isiklikuks rekordiks nendel võistlustel.

Petank: Vokas toimus V karikavõistluste 5. etapp
05.07.2018

Viiendal etapil osales Vokas 14 paari. Etapi võitsid Jaan ja Oskar Sepp.

Ujumine: Joonas Niine püstitas teise isikliku rekordi
05.07.2018

Soomes juunioride Euroopa meistrivõistluste teisel päeval ujus Joonas Niine 200 m kompleksi ajaga 2.09,79, mis andis talle 32. koha.

Kergejõustik: Täna algasid Ungaris Györis 2. U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused
05.07.2018

Eesti koondises on kolm Ida-Virumaa noorsportlast. Jekaterina Mirotvortseva lõpetas 5000 m käimise distantsi 17, Maksim Mihhailov kuulitõukes kvalifikatsioonist edasi ei saanud. Pippi-Lotta Enok lõpetas seistmevõistluse esimese ala 100 m tõkkejooksu 14 ja peale teist ala kõrgushüpet on ta üheksas 1650 punktiga. Õhtul on kavas veel kuulitõuge ja 200 m jooks.

Kergejõustik: U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustelt Anastassia Bogatõrjovale kolm medalit
05.07.2018

Pärnus toimunud meistrivõistlustel saavutas Anastassia Bogatõrjova (SK Mitš) T U16 vanuseklassis I koha 400 m jooksus ja 1500 m takistusjooksus ning II koha 300 m tõkkejooksus.

Kergejõustik: Staadionimaratonil selgusid ka Ida-Virumaa meistrid
05.07.2018

Narva Kreenholmi staadionil toimunud 5. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused 10 000 m, 5000 m ja 3000 m jooksus ning noorte meistrivõistlused 1500 m ja 800 m jooksus.

Ujumine: Täna algasid Soomes Juunioride Euroopa Meistrivõistlused
04.07.2018

Avapäeval oli eestlaste edukaim Joonas Niine, kes pälvis 200 meetri rinnuliujumises 22. koha uue isikliku rekordiga 2.19,81.

Kergejõustik: Hommikumaratoni võitsid German Terehhov ja Ulvi Lond