IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
COVID-19

Koolisport: Savva Novikov ja Nikolai Tarassov osalevad Belgaradis ISF Gümnasiaadil
13.09.2021

Belgaradis Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni poolt korraldataval ISF Gümnasiaadil osaleb nelja kergejõustiklase hulgas Jõhvi Spordikoolist Savva Novikov. Tema alaks on 110 m tõkkejooks. Maadlejate seas on Nikolai Tarassov SK Kuldkaru.

Korvpall: Kohtla-Järvel toimusid linna meistrivõistlused 3x3 korvpallis saalis noortele
13.09.2021

Kohtla-Järve linna meistriks 3x3 korvpallis saalis U14 vanuseklassis tuli EOLA I võistkond koosseisus G. Buhvestov, A Volkov, K. Põld, V. Kondakov ja U16 vanuseklassis ENTEH koosseisus D. Pavljutšenkov, R. Melnikov, A. Nekraš.

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus ja võisteldi Tartumaal
13.09.2021

Viru Spordiklubi meistriteks paarismängus tulid Matti Vinni ja Henri Mitt, kes finaalmängus 13:11 olid paremad Sander Rose/Kaspar Männi duost. Kolmanda koha saavutasid Kenneth Muusikus ja Marta Bernat, kes pronksimängus 13:12 olid paremad Svetlana ja Andres Veskist. Eesti Rahva Muuseumi viinaköögis toimunud Agnes Sirkeli mälestusturniir oli tasavägine, kus osales 32 paari - võitis duo Henri Mitt/Jaan Sepp.

Jalgpall: Tänastes kohtumistes võit ainult Trans U21, teistele Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
12.09.2021

II liiga 17. voorus võitis JK Narva Trans U21 Tartu JK Welco II tulemuseg 5:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Raivo Saarelt kaks väravat. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FA Tartu Kalevile tulemusega 1:4, poolajale mindi 1:0 eduseisus. Värava Deniss Sokkojevilt. Naiste esiliiga 16. voorus kaotas JK Narva Trans (N) FC Elva (N)tulemusega 0:1, (0:0) ja Jõhvi FC Phoenix (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 0:2, (0:1).

Kergejõustik: Eesti meistrid maratonijooksus on Dmitri Aristov ja Kaisa Kukk
12.09.2021

Tallinna maratonil selgitati Eesti meistrid maratonijooksus, kus üldjärjestuses Ibrahim Mukunga järel teisena lõpetanud Dmitri Aristov saavutas esikoha. Naistest võitis nii maratoni kui Eesti meistritiitli Kaisa Kukk, kes üldjärjestuse lõpetas maratoni väga kõrgel kaheteistkümnendal kohal.

Jalgpall: Koduväljakutel Ida-Virumaa võistkondadele võidud
12.09.2021

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolaeg 0:0. Võiduvärava lõi lisaminutitel Eduard Golovljov. Esiliiga B 20 voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance Harju JK Laagri tulemusega 3:2, poolaeg 2:1. Kübaratriki tegi Anton Volossatov. II liiga 17. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Helios võistkonda tulemusega 6:1, (4:0). Kaks väravat Emmanuel Gurtckaialt.

Korvpall: Kodumängu Reinar Halliku Korvpallikool võitis
10.09.2021

Meeste korvpalli karikavõistlustel ehk Superkarikal võitis Reinar Halliku Korvpallikool Rae Koss/Hansaviimistlus võistkonda tulemusega 92:73, poolaeg 55:34. Suurimad korvikütid olid Jones, Teven Dewayne 28, Andrus Lehismets ja Veiko Simm 15 ning Reinar Hallik 10 punktiga.

Jalgpall: Phoenixi naised jätkavad karikavõistlustel
10.09.2021

Naiste karikavõistluste 1/16 finaalis võitis Jõhvi FC Phoenix (N) RL. FC JÕGEVA WOLVES/OSHEE (N) võistkonda tulemusega 3:0, poolaeg 2:0. Kaks väravat Kristina Šablovskajalt ja üks Alesja Malinovskajalt.

Orienteerumine: Narvas lõppes orienteerumise hooaeg
10.09.2021

Narva Asimuut korraldatud Narva orienteerumissari sai lõpu viienda etapi Kreenholmi sprindiga, kus osalejaid ligi kolmkümmend. Esimesel rajal võitis Aleksandr Lupanov, teisel rajal Jolan Aas ja kolmandal Dmitri Gridin.

Kergejõustik: Toimusid Jõhvi Spordikooli lahtised võistlused mitmevõistluses
10.09.2021

Jõhvi Vene Põhikooli staadionil toimunud Jõhvi Spordikooli lahtistel võistlustel osales 29 noort mitmevõistlejat Jõhvi Spordikoolist, Jõhvi Vene Põhikoolist ja KJK Atleetika.

Kergejõustik: Lõppes selle hooaja Pannjärve jooksusari
08.09.2021

Pannjärve jooksusarja neljal etapil osales kokku 103 jooksusõpra, viimasel etapil - avatud start - oli osalejaid 44.

Sõudmine: Mikhail Kushteynile Euroopa U23 meistrivõistlustelt 7. koht
07.09.2021

Poolas toimunud Euroopa U23 meistrivõistlustel sõudmises saavutas Mikhail Kushteyn (Narva SK Energia) B finaalis esikoha ja üldjärjestuses 7. koha.

Judo: Nõos toimus noorte judoturniir
07.09.2021

Nõos toimunud noorte judoturniirilt toodi Ida-Virumaale kolm esikohta - WU14-52 - Anna Flotskiy (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), MU14-46 - Igor Sahharov (SK Energia/Buffen-do), WU10-26 - 1 Diana Linjova (SK Energia/Buffen-do), kolm teist ja viis kolmandat kohta.

Jalgpall: Tallinnas kogunesid neidude U19 koondise kandidaadid
07.09.2021

Eesti neidude U19 koondise kandidaatide treeningkogunemisele oli kutsutud ka Anneli Liivamägi JK Narva Trans.

Lauatennis: Valeria Petrova Eesti meistrivõistluste kolmekordne võitja
07.09.2021

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel lauatennises saavutas Valeria Petrova (LTK Narova) I koha nii individuaalselt kui paaris- ja segapaarismängus. Paarismängus oli tema partneriks Vitalia Reinol (LTK Narova) ja segapaarismängus Osqar Pukk (Tartu SS Kalev).

< eelminejärgmine >

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks