IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2018/2019

Jäähoki: Coolbet Hokiliigas mängitakse karikamänge
18.03.2019

Coolbet Hokiliiga karikamängude poolfinaalis on Kohtla-Järve HC Everest kaotanud kaks kohtumist Tartu Välk 494 tulemusega 2:9 (0:3; 1:1; 1:5) ja 4:7 (2:1; 2:2; 0:4). Narva PSK on võitnud ühe kohtumise tulemusega 4:2 (1:0; 1:1; 2:1) ning kaotanud teise kohtumise 6:7 (2:1; 3:2; 1:4).

Veteranid: Nadežda Poljakovale hõbe ja pronks
18.03.2019

Norras, Beitostolenis lõppenud erinevate vanusegruppide murdmaasuusatamise maailmameistrivõistlustel saavutas Nadežda Poljakova N70+ vanuseklassis vabatehnika 10 km distantsil II koha ja 5 km distantsil III koha.

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale VIII etapp
18.03.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal välkmale VIII etapil kogusid Svetlana Pritulina, Nikolai Dunajev ja Anatoli Jemeljanov 7 punkti ja jäid jagama 1.-3. kohta.

Kabe: Toimusid Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused
17.03.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused võitis kabeklubi Into.

Spordiliit: 30 aastat Ida-Virumaa Spordiliidus
17.03.2019

Täna möödub Ida-Virumaa Spordiliidu tehnilisel sekretäril/raamatupidajal Hiie Kesklal 30 aastat töötamist spordiliidus. Täname tubli töö eest ja soovime jätkuvalt meeldivat koostööd.

Suusatamine: Toimus Alexela-Hawaii Express Noortesarja viimane etapp
17.03.2019

Lähtel toimunud etapil saavutas vabatehnika eraldistardis Herta Rajas N12 vanuseklassis II koha ja N20 vanuseklassis Aveli Uustalu samuti II koha. Üldkokkuvõttes saavutas Anette Ahu N11 vanuseklassis I koha ja Herta Rajas N12 vanuseklassis II koha.

Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kolm kohtumist
16.03.2019

Iisaku võitis Enteh võistkonda tulemusega 87:78, Virumaa Politsei Spordiselts Alutaguse Kossutiimi 100:62 ja Kohtla-Nõmme oli punktiga parem BC Karjamaast 95:94.

Laskesuusatamine: Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustelt narvakatele viis meistritiitlit (täiendatud)
16.03.2019

Haanjas toimunud meistrivõistlustel saavutasid esikohad individuaal distantsidel Violeta Konopljova (N15), Dofija Balabanova (N19), Alina Botštarjova (N22), Jegor Maksimenkov (M17), Ruslan Rakhmanov (M19).

Jalgpall: Trans võitis, Järve kaotas
16.03.2019

Premium liiga 2. voorus võitis JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 4:0 (2:0), Kohtla-Järve JK Järve kaotas esiliigas Pärnu JK Vaprus 0:1 (0:0).

Suusatamine: Toimus Argipäeva suusaõhtute viimane etapp
14.03.2019

Äkkekülas peetud Argipäeva suusaõhtute 8. etapil oli osalejaid 87. 1 km distantsil olid kiiremad Herta Rajas ja Andero Virkebau, 2,5 km distantsil Jevgeni Vološin ja Piret Niglas ning 5 km distantsil Tomas Kaurson ja Liset Vähk.

Male: Ida-Virumaa koolide võistkondade edu
12.03.2019

Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel Võnnus saavutati 1.-6. klassideni koguni kolmikvõit: 1. Narva Pähklimäe Gümnaasium, 2. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool, 3. Narva Keeltelütseum.

Suusatamine: Toimusid Narva lahtised meistrivõistlused suusavahetusega sõidus
11.03.2019

Äkkekülas peetud Narva lahtistel meistrivõistlustel suusavahetusega sõidus oli osalejaid 67. Naiste põhiklassis 4 km distantsil oli kiirem Uljana Yurlova ja meestest 8 km distantsil Grigori Fominõkh (mõlemad Äkke Suusaklubi/Narva SK Energia).

Veteranid: Eesti veteranide meistrivõistlustelt lauatennises medalid
11.03.2019

Eesti meistrivõistlustel lauatennises saavutas M50 vanuseklassis I koha Vladimir Petrov, kolmas oli Dmitri Lett. Meespaarismängus oli Dmitri Lett koos Andres Hõrakuga esimene ja Vladimir Petrov koos Andrus Steinbachiga kolmas.

Koroona: Toimus Jõhvi valla meistrivõistluste III etapp novuses
11.03.2019

Jõhvi valla meistrivõistluste III etapi paarismängus võitis paar Jüri Mironjuk - Aadi Kikerpill. Kohale oli tulnud 9 paari.

Ujumine: Eneli Jefimovalt veel üks noorterekord
10.03.2019

Eesti karikavõistluste teisel päeval püstitas Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev noorterekordi 50 m rinnuliujumises ajaga 32,76, millega oli finišis teine. Teine oli ta ka 200 m rinnuliujumises. Esikoha saavutas Sofja Krivorukova Ujumisklubist Aktiiv 200 m seliliujumises.