Orienteerumine: Mummasaares üle 150 osaleja

Mummassaares peetud RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak oli meeldivalt rahvarohke, seda paljuski tänu Viru JVP aktiivsele osavõtule.

11.05.2017

Sellel nädalavahetusel on tulemas mitmeid huvitavaid võistlusi.

Jalgpall: Narva United jäi pidama poolfinaalis
10.05.2017

Eesti karikavõistlustel selgus teine finalist, kui valitsev Eesti meister FCI Tallinn alistas poolfinaalis 2:0 Narva United FC.

Petank: Kohtla-Järve KV 1. etapi võitsid Viljasted ja Tarto
07.05.2017

Ida-Virumaa reitingusarja esimeseks võistluseks oli 16. korda toimunud Kohtla-Järve karikavõistluste 1. etapp triodele. Kümne võistkonna seas said esikoha Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste.

Ujumine: Üllatajamees Joonas Niine ujus Anykðèiais uue noorte rekordi
06.05.2017

Leedus Anykðèiais jätkuval sprindifestivali kolmanda päeva eelujumistes lõhkas tõelise üllatuspommi 16-aastane Joonas Niine, kes püstitas lühirajal uue Eesti noorte rekordi 100 m rinnuliujumises.

Orienteerumine: Jundas sai kulla, Koitmets pälvis pronksi
06.05.2017

Lääne-Virumaal Mõndaveres toimunud Eesti orienteerumise meistrivõistlustel lühirajal saavutas idavirulastest kulla Anne Jundas klassis N70 ja pronksi Kaarel Koitmets klassis M80.

Kabe: Viienda etapi võitis Serõn
06.05.2017

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into seeriaturniiri 5. etapp vene kabes, mille võitis Aleksandr Serõn.

Jalgpall: Kalev - Trans 1:1
05.05.2017

Premium liigas algas täna teine ring ja peeti 10. vooru kolm esimest kohtumist.

Jalgrattasport: Marten Jõeäär lõpetas Poola tuuri kõrge 14.kohaga
03.05.2017

Marten saavutas Poolas peetaval juuniorite velotuuril 5 etapi kokkuvõttes kõrge 14.koha.

Petank: Petankerid võistlesid Tartus ja Kohtla-Järvel
01.05.2017

Ida-Virumaa petankerid mängisid 1. mail võistlustel Tartus ja Kohtla-Järvel.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas sai kolm esikolmikukohta
01.05.2017

Tartumaal toimunud rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel Ilves-3 said idavirulased ühe teise ja kaks kolmandat kohta.

Jalgpall: JK Järve lõpetas avaringi teisel kohal
01.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tugevuselt kolmandas liigas, B-esiliigas on esimese ringi järel Kohtla-Järve JK Järve teisel kohal.

Jalgrattasport: Marten Jõeäär võistleb Poolas mainekal juuniorite velotuuril
01.05.2017

Marten Jõeäär osaleb Poolas juunioride mainekal velotuuril, Eesti koondise ridades. Tuuril startis 184 ratturit 17 riigist. Velotuuri peetakse juba 29 korda. Selle tuuri on omal ajal võitnud ka maailmameistrid Peter Sagan ja Mikael Kwiatkowski.

Seiklussport: SK Järve avaetapil C-raja parim naiskond
30.04.2017

Seiklussordisarja Xdream avaetapil Unikülas sai SK Järve naiskond C-rajal naiskondadest parima tulemuse.

Võrkpall: Ida-Virumaa meistriks tuli Jõhvi SK