IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Korvpallihooaeg 2017/2018
Suusakalender 2018

Orienteerumine: Anne Jundas Tallinna meister
16.05.2018

Tallinna lahtistel meistrivõistlustel saavutas Anne Jundas N70 vanuseklassis I koha ja Grata-Maria Pisarev N18 vanuseklassis II koha.

Male: Kohtla-Järve meister välkmales on Ahtme Gümnaasiumi õpilane Andrei Timošin
16.05.2018

Ta võitis turniiri täiseduga, kogudes 15 võimalikust 15 punkti. Parim seenior oli Nikolai Dunajev.

Taekwon-Do: Tallinnas toimus rahvusvaheline taekwon-do turniir BALTCUP
16.05.2018

Möödunud nädalavahetusel toimunud BALTCUP võistlustel näitasid spordiklubide KWON JA TEKKEN sportlased kõrget taset. Võistlustest võttis osa 19 meeskonda, 300 osalejat Eestist, Venemaalt, Valgevenest ja Ukrainast.

Petank: Idavirukad osalesid Kunda teisipäeval
16.05.2018

1.koht - Tõnu Piik, Kenneth Muusikus, 2.koht - Johannes Neiland, Einar Juhkam, 3.koht - Marko Helme, Margus Vasser.

Jalgpall: JK Trans võitis kodus
16.05.2018

Premium Liiga 15. voorus võitis JK Narva Trans tulemusega 4:1 (1:0) Tartu JK Tammeka.

Koolitus/Seminar: Treeneri läbipõlemise ennetamine
15.05.2018

21. mail toimub TÜ Tallinna esinduses Teatri väljak 3-311 koolitus treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele, lapsevanematele ja kõikidele huvilistele.

Kergejõustik: Maksim Mihhailovile kuld ja hõbe
15.05.2018

Tallinnas toimunud noorte heitjate seeriavõistluse 1. etapil osales Ida-Virumaa noortest ainult Maksim Mihhailov (KJK Atleetika), kes kulla sai kettaheites (1,5 kg) ja hõbeda kuulitõukes (5 kg).

Sportaeroobika: Kohtla-Järvel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
15.05.2018

Spordiklubi Fööniks sportlased saavutasid 15 esikohta.

Jalgpall: JK Trans II võitis suurelt
14.05.2018

II liiga 8. voorus võitis JK Narva Trans II tulemusega 5:0 Tartu JK Tammeka III. Poolaeg võideti tulemusega 3:0.

Koroona: V etapiga lõppes Jõhvi seeriavõistluse hooaeg
14.05.2018

Kokku osales viiel etapil 37 mängijat. Üldkokkuvõttes olid spordiklubi Visad esindajatest viies Uno Leppik ja kuues Tõnu Kapper.

Motosport: Riho Keerme osales Soomes Euroopa kestvuskrossi karikavõistlustel
14.05.2018

Euroopa kestvuskrossi karikavõistluste I etapil oli Riho Keerme üldjärjestuses 33 ja oma klassis 18.

Jalgpall: Järve naised võitsid, Narva naised kaotasid
13.05.2018

II liiga 4. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 1:0 Tallinna JK Legion (N), Narva JK Trans (N) aga kaotasid Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 0:3.

Võrkpall: Ida-Virumaa meistriks tuli võistkond Palm
13.05.2018

Teine koht kuulus Sillamäe võistkonnale ja kolmas koht Narva Spordikoolile Energia.

Jalgrattasport: Kurtna Noortelaagri territooriumil toimus 4. Põleva Kivi rattamaraton
13.05.2018

Alutaguse vallas Kurtna külas toimunud 4. Põleva Kivi rattamaratoni poolmaratonis sai Sergey Borisov meeste 50+ vanuseklassis I koha, üldjärjestuses oli ta üheksas.

Orienteerumine: Peetud on kaks neljapäevakut
13.05.2018

Põhirajal, 15 KP 3,48 km rajal Ahtmes ja 5,39 km rajal Mummassaares olid kiiremad meestest Tanel Leisalu ja naistest Olga Jakovleva ning Greta-Maria Pisarev.