Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Jaanuarikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK kaotus
23.01.2020

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK võõrsil Terminal Oil võistkonnale tulemusega 76:92.


Korvpall: Alutagusele kümnes võit
22.01.2020

Saku II liigas võitis Alutaguse KK Tartu Kalevi Palliklubi tulemusega 83:69. Seekord oli suurim korvikütt Jaanus Pärnpuu 21 punktiga.


Taekwon-Do: Lüganuse valla noored Põhjamaade meistrid
21.01.2020

WT taekwondo klubi "Idablokk" kadetid osalesid Norras Oslos toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel. Kokku pälviti kuus kuld-, kaks hõbe- ja üks pronksmedal.


Võrkpall: Põlevkivi Volle alustas
21.01.2020

Põlevkivi Volle esimeses kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Estonia kaevanduse võistkonnad. Turniiril osalevad veel VKG Ojamaa kaevanduse ja Peamaja võistkonnad.


Vabamaadlus: Erik Reinbokile pronksmedal
20.01.2020

Prantsusmaal, Nice's toimunud Grand Prix de France Henri Deglane 2020 saavutas Ida-Virumaa ja Kohtla-Järve möödunud aasta parim meessportlane Erik Reinbok -79 kg kaalukategoorias III koha.


Judo: Boriss Stupkin Eesti täiskasvanute meister
20.01.2020

Tartus toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel judos saavutas Boriss Stupkin -66 kg kaalukategoorias I koha, see on talle juba kolmas täiskasvanute meistritiitel.


Vabamaadlus: Kuldkaru spordiklubile üldvõit
20.01.2020

Porvoos toimunud Eesti - Soome maavõistlusel U20 vanuseklassis saavutas klubidest üldvõidu Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru".


Korvpall: Narva SK Energiale esimene võit
20.01.2020

Ida-Virumaa meistriliigas võitis Narva SK Energia Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 91:73.


Male: Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
20.01.2020

Kohtla-Järve spordihoone malesaalis toimunud SK Diagonaal välkmale 6. etapi võitis klubi esindav Kirill Smorodkin 7,5 punktiga.


Kabe: Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. ring
20.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimus Jõhvi meistrivõistluste esimene ring kabes, kus esikolmik kogus ühepalju punkte ja mille võitis parima koefitsiendiga Valeri Kondratjuk.


Mõttesport: Alustati Ida-Virumaa meistrivõistlustega sporditeemalises mälumängus
19.01.2020

I vooru parim oli 55 punktiga Kaare võistkond ja individuaalselt Kaido Kooga.


Korvpall: Toimus 36. Eesti omavalitsuste talimängude eelturniir
19.01.2020

Nädalavahetusel peeti kuues kohas 36. Eesti omavalitsuste talimängude eelturniir meeste korvpallis. Kõik Ida-Virumaalt osalenud võistkonnad said edasi põhiturniirile.


Jalgpall: Sillamäe Silmetile võit
19.01.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 11. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tartu Maksimumi tulemusega 15:9 (8:2).


Jäähoki: Everesti mehed võitsid võõrsil, naised mängisid viiki
19.01.2020

Tondiraba jäähallis peetud kohtumises võitis Kohtla-Järve HC Everest HC Viking Tallinnat tulemusega 3:2 (2:1; 1:0; 0:1), naised mängisid 1:1 (0:1; 0:0; 1:0) viiki HC Grizzlyz naiskonnaga.


Jalgpall: Transile viik
19.01.2020

Taliturniiril mängis JK Narva Trans 1:1 viiki JK Tallinna Kalev.


< eelminejärgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles