IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale võõrsilt kaotus
07.02.2020

Saku I liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Tallinnas Sõbra Spordihallis peetud kohtumises Baltecole tulemusega 92:106, kusjuures esimene poolaeg võideti 53:48.

Jalgpall: Transile viik
07.02.2020

Taliturniiril A mängis JK Narva Trans 1:1 (0:0) viiki Tallinna FCI Levadiaga.

Varia: Selgusid tänavused riigi kultuuri- ja spordipreemiate laureaadid
06.02.2020

Valitsus otsustas, et kultuuri elutööpreemia pälvivad tänavu Rutt Hinrikus, Paul-Eerik Rummo ja Toomas Rein ning spordi elutööpreemia Kadri Liivak ja Peeter Mardna. Valitsus tegi otsuse tuginedes riigi kultuuripreemiate komisjoni ning Eesti Spordi Nõukogu ettepanekutele.

Varia: Pilootprojekti ideed
06.02.2020

Kultuuriministeeriumi spordiosakond kogub ideid, et leida mõni huvitav pilootprojekti teema, mille läbiviimine aitaks kaasa inimeste liikumisharjumuste paranemisele, erinevate teenuste paremaks muutmisele.

Petank: Toimusid Toila valla lahtised sisemeistrivõistlused
06.02.2020

Toila valla lahtised sisemeistrivõistlused paarismängus võitsid Vladimir Ogneštšikov ja Matti Vinni.

Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK kaotas, Alutaguse KK võitis
06.02.2020

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK võõrsil Tartu Kalevi Pallikoolile tulemusega 82:90, Alutaguse KK aga võitis kodus KK Viimsit tulemusega 84:68, kus üleplatsimeheks oli Jaanus Pärnpuu 31 punktiga.

Kergejõustik: Tartus toimusid Martin Kutmani mäelstusvõistlused
05.02.2020

Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud Martin Kutmani mälestusvõistlustel oli osalejaid vähevõitu. Ainsa Ida-Virumaa esindajana oli võistlustules Deniss Šalkauskas (KJK Atleetika), kes 600 m jooksus saavutas 4. koha, Eesti võistlejatest teise koha.

Ujumine: Toimus laste ujumissarja "Vetesell" II etapp
05.02.2020

Kohtla-Järvel toimunud laste ujumissarja "Vetesell" teisel etapil oli osalejaid 12 spordiklubist.

Võrkpall: Põlevkivi Vollel toimus teine kohtumine
04.02.2020

Põlevkivi Volle turniiril kohtusid Peamaja ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad. Võitis Ojamaa 3:0.

Lauatennis: Toimus Toila karikavõistluste IV etapp ja igamehepaar
04.02.2020

Toila karikavõistluste IV etapi võitis Anna Romanenko Kalle Lehismetsa ees. Igamehepaari võistluse võitsid Aleksandr Serov ja Sergei Kurtin.

Kergejõustik: Tallinnas toimusid U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused
03.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel püstitas Maria Ivanova (KJK Kalev Sillamäe)tüdrukute 3000 m käimises Eesti U16 rekordi, parandades käimise siserekordit 12 sekundiga, saades ajaks 14.33,49. Varasem selle vanusegrupi rekord püsis 5 aastat Angela Mandeli käes.

Koolitus/Seminar: TASUTA võrkpallikoolitus õpetajatele-rahvusvaheliste koolitajatega
03.02.2020

7. märtsil toimub Jüri spordihoones (klassiruumides ning spordisaalis) kõigile kehalise kasvatuse õpetajatele, treeneritele ning teemast huvitatutele tasuta koolituspäev, mille teemaks on 1.-3. klassi lastele mõeldud lihtsa ja mängulise võrkpalli õppeprogrammi tutvustamine.

Võrkpall: Jõhvi Spordikoolile kaotus
03.02.2020

Eest naiste I liigas kaotas Jõhvi Spordikooli naiskond Dorpat/Tartu vald/TKSK võistkonnale tulemusega 0:3 (16:25; 19:25; 25:27).

Petank: Eesti sisemeistrivõistlustelt hõbe ja pronks
03.02.2020

Tallinnas Algi petangihallis toimunud Eesti sisemeistrivõistlustel üksikmängus saavutas Ülo Piik pronksmedali ja tulistamises hõbemedali.

Noolemäng: Rakveres toimusid V Eesti meistrivõistlused
03.02.2020

Rakveres Aqua spordikeskuses toimunud V Eesti meistrivõistluste dartsis osales 115 meest ja 13 naist, mis on ühtlasi ka uus osavõtjate rekord. Meestest võidutses Kohtla-Järvelt pärit Kristjan Osvet (Viru Darts), kes oli finaalis kindlalt 6-0 üle Riho Vaikmäest (Laheda SK).