Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 2. voor
Aeg: 31.01.2020 17:00 - 31.01.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 6. etapp
Aeg: 02.02.2020 12:00 - 02.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 3. voor
Aeg: 07.02.2020 17:00 - 07.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 4. voor
Aeg: 14.02.2020 17:00 - 14.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 7. etapp
Aeg: 16.02.2020 12:00 - 16.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 5. voor
Aeg: 21.02.2020 17:00 - 21.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 6. voor
Aeg: 28.02.2020 17:00 - 28.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 16.11.2019 10:45 - 16.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve noorte U10 ja U12 meistrivõistlused
Aeg: 10.11.2019 10:30 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Läänemere maletähed 6. päev
Aeg: 08.11.2019 10:00 - 08.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 5. päev
Aeg: 07.11.2019 10:00 - 07.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 4. päev
Aeg: 06.11.2019 10:00 - 06.11.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Rahvusvaheline välkmale turniir kõikidele soovijatele
Aeg: 05.11.2019 16:00 - 05.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 3. päev
Aeg: 05.11.2019 10:00 - 05.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 2. päev
Aeg: 04.11.2019 10:00 - 04.11.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 1. päev
Aeg: 03.11.2019 16:00 - 03.11.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Leheküljed: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles