Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United FC II - S.FC Sillamäe
Aeg: 19.11.2019 20:00 - 19.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe Alexela
Aeg: 23.11.2019 17:00 - 23.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Narva SK Ganza
Aeg: 24.11.2019 17:00 - 24.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S.Rummu Dünamo
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti karikavõistlused, Narva Trans - Sillamäe Kalev
Aeg: 16.04.2013 18:00 - 16.04.2013 19:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti jalgpallimeistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II - Vändra JK Vaprus
Aeg: 14.04.2013 14:00 - 14.04.2013 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
Aeg: 13.04.2013 17:00 - 13.04.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti jalgpallimeistrivõistluste B-esiliiga, K-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion
Aeg: 07.04.2013 17:00 - 07.04.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu SK 10
Aeg: 07.04.2013 14:00 - 07.04.2013 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans – JK Tallinna Kalev
Aeg: 06.04.2013 17:00 - 06.04.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti jalgpallimeistrivõistluste B-esiliiga, K-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora III
Aeg: 31.03.2013 17:00 - 31.03.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans - Tallinna FC Flora
Aeg: 30.03.2013 17:00 - 30.03.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste kolmas finaalmäng, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 24.03.2013 18:00 - 24.03.2013 19:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Kiviõli FC Irbis
Aeg: 23.03.2013 14:00 - 23.03.2013 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles