EESTI  JUUNIORIDE JA NOORSOO MEISTRIVÕISTLUSED

Rakvere staadion, 27.06.-28.06.2008

 

 

 

 

 

 

 

Esimene päev 27.06.2008

 

 

 

 

 

 

NJ

100m eeljooks

 

 

 

 

 

tuul:

1

Kerli Laht

Võru KJK Lõunalõvi

12,78

-1,7

2

Maarja Kalev

Nõmme KJK

13,04

-3

3

Anni Kuresoo

Tartu SS Kalev

13,09

-3

4

Brit Põldaru

SK Altius

13,51

-1,7

5

Marie Siimpoeg

Spordiklubi Kivilind

13,6

-3

6

Maja Žernjak

PSK Narvic

13,89

-3

7

Merilin Vikkisk

Pärnu Kalevi KJK

14,10

-1,7

8

Eva Piirsalu

Nõmme KJK

14,20

-1,7

9

Svetlana Abramova

Tallinna SK Kalev

14,21

-1,7

 

 

NJ

100m finaal

 

 

 

 

 

tuul:

1

Kerli Laht

Võru KJK Lõunalõvi

12,61

-0,1

2

Maarja Kalev

Nõmme KJK

12,91

-0,1

3

Anni Kuresoo

Tartu SS Kalev

13,00

-0,1

4

Britt Põldaru

SK Altius

13,46

-0,1

5

Marie Siimpoeg

Kivilind

13,58

-0,1

6

Maja Žernjak

PSK Narvic

13,66

-0,1

7

Eva Piirsalu

Nõmme KJK

14,13

-0,1

8

Merilin Vikkisk

Pärnu Kalevi KJK

14,16

-0,1

 

 

NJ

400m

 

 

 

 

 

1

Julia Šalagina

TÜASK

56,75

2

Krisly Viidikas

Järvala

58,00

3

Aliis Laidver

Võru KJK Lõunalõvi

60,50

4

Jelena Borovkova

KJK Kalev Sillamäe

60,85

5

Revetta Rejljan

Atleetika

60,99

6

Janika Ardel

SK Beavers Valgamaa

61,02

7

Kerstin Nurmik

Nõmme KJK

61,88

8

Brita Kroosmann

Nõmme KJK

63,08

9

Polina Belehhova

Tsefei

63,09

10

Anette Jalakas

Audentese SK

66,95

11

Kirke Aitsen

Tallinna SK Kalev

66,96

 

 

NJ

1500m

 

 

 

 

 

1

Kati Kuura

Pärnumaa Spordiliit

5.33,63

2

Kadri Kask

Rakvere KJK Vike

6.02,06

3

Anna Kukankova

Visa

6.14,10

 

 

NJ

100m hurdles / 100m tj finaal

 

 

 

 

tuul:

1

Grit Sadeiko

TÜASK

14,52

-1,4

2

Ingrid Jukk

TÜASK

14,89

-1,4

3

Mari Klaup

TÜASK

15,16

-1,4

4

Janika Jaago

Elite Sport

15,8

-1,4

5

Triin Ott

TÜASK

16,79

-1,4

6

Helina Karvak

Nõmme KJK

16,9

-1,4

7

Eva Piirsalu

Nõmme KJK

17,88

-1,4

8

Kaidi Plamus

Elite Sport

DNF

0

 

 

NJ

2000 takistusjooks

 

 

 

 

1

Kristina Dolmatova

Tallinna SK Kalev

7.15,88

2

Janika Ardel

SK Beavers Valgamaa

7.28,69

3

Anneliis Vahtramäe

VAK Staier

7.35,83

4

Johanna Sepp

Läänemaa KJK

8.55,62

 

 

NJ teivashüpe

 

 

1

Maarja Pärs

Contra

3.30

 

3.10

 

 

3.20

3.30

3.35

3.50

 

 

 

o

 

 

-

o

-

xxx

 

 

2

Marie Siimpoeg

Spordiklubi Kivilind

3.00

 

2.60

2.80

3.00

3.10

 

 

 

 

 

 

 

 

o

xo

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

3

Paula Karolina Tõeväli

Rakvere KJK Vike

3.00

 

2.80

3.00

3.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

xo

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Tiina Tikk

Tartu SS Kalev

3.00

 

2.60

2.80

3.00

3.10

 

 

 

 

 

 

 

 

xo

o

xxo

xxx

 

 

 

 

 

 

 

5

Melissa Saviste

Nõmme KJK

2.80

 

2.80

3.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NJ

Kaugus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Grit Šadeiko

TÜASK

6.10

 

5.85

6.00

x

6.10

5.88

x

 

 

+1,4

+2,1

0,00

+3,0

+0,1

0,00

 

2

Kärt Kuningas

Elite Sport

5.95

 

x

5.95

x

x

5.73

x

 

 

0,00

+2,5

0,00

0,00

+1,6

0,00

 

3

Liane Pintsaar

Tartu SS Kalev

5.82

 

x

5.73

5.61

x

5.82

x

 

 

0,00

+2,8

+3,5

0,00

+3,0

0,00

 

4

Ingrid Jukk

TÜASK

5.68

 

x

x

5.68

3.93

4.22

x

 

 

0,00

0,00

+1,7

+2,4

+2,0

0,00

 

5

Anni Tolk

Elite Sport

5.47

 

5.47

5.29

x

5.45

5.47

5.38

 

 

+2,9

+1,0

0,00

+1,8

+1,7

3,20

 

6

Janika Jaago

Elite Sport

5.47

 

5.40

5.38

5.24

x

5.47

x

 

 

+2,2

+2,4

+1,7

0,00

+2,5

0,00

 

7

Mari Klaup

TÜASK

5.38

 

5.16

5.08

5.38

x

5,24

5,27

 

 

+2,4

+0,9

+3,0

0,00

+1,4

0,30

 

8

Anni Kuresoo

Tartu SS Kalev

5.38

 

x

5.38

x

5.21

x

5.11

 

 

0,00

+1,8

0,00

+3,2

0,00

1,80

 

9

Teele Palumaa

SK Fortis

5,18

 

5.09

4.83

5.18

0,00

0,00

0,00

 

 

+0,4

+0,0

+2,8

0,00

0,00

0,00

 

10

Brita Kroosmann

Nõmme KJK

5.12

 

x

5.12

4.81

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

+1,7

+2,2

0,00

0,00

0,00

 

11

Kristi Jurgenstein

Pärnu Kalevi KJK

5.11

 

5.11

5.09

x

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,0

+1,6

0,00

0,00

0,00

0,00

 

12

Elina Lehtmaa

TÜASK

5.10

 

x

x

5.10

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

0,00

+2,1

0,00

0,00

0,00

 

13

Merilin Vikkisk

Pärnu Kalevi KJK

5.04

 

5.04

5.00

4.73

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,9

+3,4

+3,0

0,00

0,00

0,00

 

14

Jana Ivleva

PSK Narvic

5.03

 

5.03

4.97

4.96

0,00

0,00

0,00

 

 

+1,5

+1,0

+3,4

0,00

0,00

0,00

 

15

Siiri Saaver

Rakvere KJK Vike

5.03

 

5.03

4.97

x

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,1

0,0

0,00

0,00

0,00

0,00

 

16

Kristi Krull

Audentese SK

4.92

 

x

4.92

x

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

+1,9

0,00

0,00

0,00

0,00

 

17

Mari Helen Saarna

SK Altius

4.87

 

4.87

4.79

4.75

0,00

0,00

0,00

 

 

+1,8

+2,1

+2,7

0,00

0,00

0,00

 

18

Laidi Sergejeva

Nõmme KJK

4.86

 

x

x

4.86

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

0,00

+1,7

0,00

0,00

0,00

 

19

Kadri Pulk

KJK Saare

4.76

 

4.72

4.76

x

0,00

0,00

0,00

 

 

+1,3

+2,6

0,00

0,00

0,00

0,00

 

20

Jevgenia Morozova

PSK Narvic

4.60

 

4.60

4.57

4.47

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,4

0,0

+1,2

0,00

0,00

0,00

 

21

Stina Pentärv

SK Fortis

4.56

 

4.49

4.47

4.56

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,3

+3,1

+2,1

0,00

0,00

0,00

 

22

Gea Komp

Rakvere KJK Vike

4.54

 

4.45

4.54

x

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,8

+0,5

0,00

0,00

0,00

0,00

 

23

Marja-Liisa Mändsoo

Kurtide SL

4.53

 

4.17

4.42

4.53

0,00

0,00

0,00

 

 

+2,7

+0,4

+1,8

0,00

0,00

0,00

 

24

Krete Pappel

Tallinna SK Kalev

4.17

 

4.17

x

x

0,00

0,00

0,00

 

 

+1,1

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

 

 

 

 

NJ

Kuul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Britta Jäärats

TÜASK

13.21

 

12.45

12.85

12.87

x

13.21

12.28

 

2

Kärt Kuningas

Elite Sport

12.50

 

12.37

11.30

12.50

11.53

11.88

11.66

 

3

Kelly-Ann Laine

SK Maret-sport

11.93

 

11.48

11.58

x

11.50

x

11.93

 

4

Grit Šadeiko

TÜASK

11.78

 

10.36

11.54

11.78

11.73

11.33

x

 

5

Häli-Herta Haavapuu

Emmaste SK

11.41

 

11.40

x

10.91

x

11.17

11.41

 

6

Kati Ojaloo

KJS Sakala

11.25

 

10.53

10.63

10.88

11.13

11.25

10.93

 

7

Helina Karvak

Nõmme KJK

10.38

 

10.11

x

9.96

x

10.22

10.38

 

8

Liisa Limberg

KSK Alem

10.38

 

10.22

9.80

9.73

10.08

10.10

10.38

 

9

Kadri Paat

KJK Saare

9.81

 

8.88

9.81

9.35

 

 

 

 

10

Birgit Saviauk

VAK staier

9.57

 

8.37

9.37

9.57

 

 

 

 

11

Anne Kannimäe

Võru KJK Lõunalõvi

9.54

 

9.29

8.77

9.54

 

 

 

 

12

Dagmar Hekki

SK Maret-sport

9.46

 

9.43

x

9.46

 

 

 

 

13

Johanna Lepp

Pärnu Kalevi KJK

9.23

 

9.09

x

9.23

 

 

 

 

14

Katrin Eiert

KJK Saare

8.98

 

8.98

x

x

 

 

 

 

15

Kadri Pulk

KJK Saare

8.83

 

8.83

8.43

7.94

 

 

 

 

16

Jaana Kalev

Tallinna SK Kalev

8.09

 

7.47

8.09

x

 

 

 

 

 

 

 

 

NJ

Ketas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kelly-Ann Laine

SK Maret-sport

41.72

 

40.94

x

x

41.72

37.67

x

 

2

Häli-Herta Haavapuu

Emmaste SK

39.02

 

39.02

x

x

37.84

x

x

 

3

Anu Ellam

TIPP

37.97

 

37.46

37.30

37.02

x

37.53

37.62

 

4

Ketlin Hansen

KJK Harta

34.55

 

28.74

28.10

33.21

33.04

34.55

x

 

5

Kati Ojaloo

KJS Sakala

34.30

 

x

34.30

x

32.52

31.95

x

 

6

Teele Palumaa

SK Fortis

33.50

 

31.71

32.33

29.45

33.50

32.50

30.40

 

7

Johanna Lepp

Pärnu Kalevi KJK

31.80

 

x

30.56

30.67

x

31.80

x

 

8

Dagmar Hekki

SK Maret-sport

30.20

 

x

27.12

30.16

x

30.20

30.20

 

9

Katrin Eiert

KJK Saare

29.87

 

x

x

29.87

 

 

 

 

10

Liisa Limberg

KSK Alem

28.24

 

x

28.24

21.83

 

 

 

 

11

Anne Kannimäe

Võru KJK Lõunalõvi

27.65

 

27.65

24.93

x

 

 

 

 

12

Birgit Saviauk

VAK staier

27.03

 

27.03

26.92

x

 

 

 

 

 

 

NN

100m

 

 

 

 

 

 

tuul:

1

Anita Maksimova

TÜASK

12,66

-2,8

2

Maris Mägi

TÜASK

12,75

-2,8

3

Kaisa-Piia Pedajas

Nõmme KJK

13,02

-2,8

4

Helen Hunt

TÜASK

13,19

-2,8

5

Marili Köster

Rakvere KJK Vike

13,52

-2,8

 

 

NN

400m

 

 

 

 

 

1

Dane Must

Tallinna SS Kalev

58,51

2

Liina Tšernov

TÜASK

59,13

3

Kersti Miller

Nõmme KJK

61,81

4

Ksenia Gurina

SK Dynamis

69,98

v.a

Merli Lill

VAK Staier

59,48

 

 

 

NN

1500m

 

 

 

 

 

1

Helena Laumets

KJK Viimane Ring

5.12,28

2

Tatjana Jatenko

Tallinna SS Kalev

5.14,66

3

Kadi Pilme

Rapla JK

5.19,69

4

Jaanika Eisan

Rakvere KJK Vike

5.50,16

 

 

NN

100m hurdles / 100m tj

 

 

 

 

tuul:

1

Anne Makarova

TÜASK

15,22

-2,8

 

 

NN

3000 takistusjooks

 

 

 

 

1

Kerli Mooses

Tartu SS Kalev

11.54,62

 

 

 

 

NN

Teivas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lembi Vaher

Nõmme KJK

3.80

 

3.60

3.70

3.80

4.00

 

 

 

 

 

 

 

o

-

o

xxx

 

 

 

 

 

 

2

Kristina Ulitina

Tallinna SS Kalev

3.60

 

3.40

3.50

3.60

3.70

 

 

 

 

 

 

 

 

o

o

xo

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NN

Kaugus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Raine Kuningas

Pärnu Kalevi KJK

5.57

 

5.57

5.50

5.42

-

x

5.57

 

 

 

+3,3

-0,5

0,00

0,00

0,90

 

2

Helen Hunt

TÜASK

5.52

 

x

5.52

x

5.46

x

5.45

 

 

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

3

Kaisa-Piia Pedajas

Nõmme KJK

5.51

 

3.82

x

x

5.26

5.51

x

 

 

+0,5

0,00

0,00

+1,3

+1,3

0,00

 

4

Elen Viikmann

Tallinna SS Kalev

5.47

 

x

5.38

x

x

x

5.47

 

 

0,00

+2,9

0,00

0,00

0,00

1,90

 

5

Kadri Kaldas

KSK ALEM

5.34

 

5.34

5.01

5.08

5.25

x

5.27

 

 

 

 

+2,6

+1,8

+1,4

2,40

 

6

Linda Pajo

TÜASK

5.22

 

x

5.13

5.22

4.99

5.07

5.12

 

 

0,00

+1,9

+1,7

 

+0,1

2,50

 

7

Kati Madisson

Rakvere KJK Vike

4.93

 

x

4.93

4.81

4.87

4.88

4.68

 

 

0,00

+0,1

+0,9

 

+1,1

2,90

 

8

Marian Svaigsne

SK Maret-Sport

4.91

 

4.91

x

4.78

-

-

-

 

 

+2,2

+0,1

 

0,00

0,00

0,00

 

v.a

Liina Utsal

TÜASK

5.38

 

x

x

5.38

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

0,00

 

0,00

0,00

0,00

 

v.a

Elena Kuznetsova

TÜASK

5.23

 

x

5.23

4.54

0,00

0,00

0,00

 

 

0,00

+1,0

+1,9

0,00

0,00

0,00

 

 

 

 

 

NN

Kuul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Raine Kuningas

Pärnu Kalevi KJK

13.43

 

12.08

12.48

13.43

x

12.90

13.40

 

2

Marit Mänd

KSK ALEM

11.51

 

10.73

11.18

11.51

x

10.82

10.97

 

3

Anne Visikov

Võru KJK Lõunalõvi

10.87

 

10.46

x

x

10.87

x

10.67

 

4

Katrin Pabbo

TIPP

10.81

 

10.18

10.59

10.34

10.60

10.66

10.81

 

5

Signe Kobolt

Pärnumaa SL

9.44

 

x

9.26

8.92

x

x

9.44

 

6

Sirle Teterin

Rakvere KJK Vike

9.28

 

9.21

8.88

8.57

9.28

8.75

9.17

 

7

Krista Viipsi

KJK Saare

8.53

 

8.17

8.53

x

8.06

x

8.53

 

8

Valeria Kadõrova

PSK NARVIC

8.33

 

8.33

x

x

8.04

8.10

8.15

 

 

 

 

 

NN

Ketas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Leana Vahter

KJK Saare

40.58

 

34.80

x

37.94

x

x

40.58

 

2

Signe Kobolt

Pärnumaa SL

40.00

 

40.00

39.40

38.93

x

38.94

38.05

 

3

Kai Soonberg

Tartu SS Kalev

37.91

 

36.97

37.91

37.31

36.80

x

35.40

 

4

Krista Viipsi

KJK Saare

34.00

 

25.50

34.00

x

x

27.88

28.78

 

5

Sigrid Tiikjärv

Rakvere KJK Vike

33.60

 

30.42

31.75

x

33.60

33.07

x

 

6

Katrin Pabbo

TIPP

32.40

 

x

31.20

x

32.40

x

27.66

 

7

Inge Elver

KJS Sakala

32.40

 

29.54

29.37

31.14

30.84

x

32.40

 

8

Marit Mänd

KSK ALEM

31.83

 

x

31.43

31.83

x

30.01

31.53

 

9

Evelin Aasamäe

SK Fortis

30.35

 

30.35

27.52

27.76

 

 

 

 

10

Sirle Teterin

Rakvere KJK Vike

28.04

 

26.77

x

28.04

 

 

 

 

 

 

MJ

100m eeljooks

 

 

 

 

 

tuul:

1

Teet Meerits

KJS Sakala

11,05

-1

2

Andres Saaremõts

TÜASK

11,14

-1,2

3

Hendrik Hunt

SK Altius

11,29

-1

4

Mart Muru

Kuusalu SK

11,34

-1

5

Igor Sjunin

Tsefei

11,41

-2

6

Mikk Maidla

SK Altius

11,59

-1

7

Indrek Kärner

KSK Alem

11,75

-2

8

Karl Hurt

SK Leksi 44

11,77

-1

9

Timo Müürsepp

Võru KJK Lõunalõvi

11,82

-2

10

Jaan Käsk

KJK Saare

11,95

-1,2

11

Kaur Laaneväli

Tallinna SS Kalev

12,02

-1,2

12

Rasmus Ruusmäe

Nõmme KJK

12,03

-1,2

13

Rauno Künnapuu

KJS Sakala

12,10

-2

14

Ilja Oštšepkov

PSK Narvic

12,74

-2

15

Juri Kondratjev

SK Pirita

12,81

-2

 

 

MJ

100m  finaal

 

 

 

 

 

 

tuul:

1

Teet Meerits

KJS Sakala

10,90

0,2

2

Andres Saaremõts

TÜASK

11,06

0,2

3

Hendrik Hunt

SK Altius

11,11

0,2

4

Mart Muru

Kuusalu SK

11,19

0,2

5

Mikk Maidla

SK Altius

11,35

0,2

6

Igor Sjunin

Tsefei

11,39

0,2

7

Indrek Kärner

KSK Alem

11,63

0,2

8

Karl Hurt

SK Leksi 44

11,80

0,2

 

 

MJ

400m

 

 

 

 

 

1

Kristjan Kangur

Viraaž

49,25

2

Asko Anipai

Võru KJK Lõunalõvi

50,17

3

Kristjan Pals

Elite Sport

50,62

4

Sander Sooäär

KJK Saare

50,86

5

Kaarel Mangusson

Tartu SS Kalev

50,89

6

Artur Alaküla

Tallinna SS Kalev

51,56

7

Risto Kaljund

SK Altius

52,11

8

Rauno Laumets

Tartu SS Kalev

52,23

9

Jaan Kristjan Unt

TÜAKS

52,60

10

Madis Kass

KJS Sakala

52,97

11

Madis Sulg

TÜASK

53,11

12

Timo Sujev

SK Maret-Sport

53,17

13

Rauno Tiks

Nõmme KJK

53,19

14

Mikk Maidla

SK Altius

53,35

15

Jaan Käsk

KJK Saare

53,92

15

Steven Teder

Viraaž

53,92

15

Ragnar Kapp

Tartu SS Kalev

53,92

18

Oliver Tombak

Kuusalu SK

54,13

19

Timo Tolmusk

CONTRA

54,37

20

Karl Hurt

SK Leksi 44

54,46

21

Raul Liebenau

SK Maret-Sport

54,94

22

Andrei Skubel

MITŠ

58,41

 

 

MJ

1500m

 

 

 

 

 

1

Keio Kits

EMÜ SK

3.59,52

2

Marcus Pruuli

TIPP

4.03,45

3

Andreas Soome

Audentese SK

4.03,67

4

Vahur Vainu

Rapla JK

4.06,38

5

Viljar Uljas

Tartu SS Kalev

4.09,08

7

Taavi Kaiv

Stamina SK

4.17,84

8

Olavi Villemson

KJS Sakala

4.21,59

9

Janar Mai

KJK Saare

4.24,37

10

Ants Erik Assmann

CONTRA

4.24,98

11

Timo Sujev

SK Maret-Sport

4.28,79

12

Rejjo Kitsing

KSK Alem

4.34,84

13

Tauri Hunt

Pärnumaa SK

4.35,85

14

Rauno Liebenau

Maret Sport

4.40,55

15

Üllar Pärnat

Pärnumaa SK

4.41,00

16

Marek Pispea

Kuusalu SK

4.51,94

 

 

 

MJ

110m hurdles / 110m tj eeljooks

 

 

 

 

tuul:

1

Rauno Kirschbaum

SK Altius

14,10

-0,7

2

Teet Meerits

KJS Sakala

14,90

-0,1

3

Kaur Järs

TÜAKS

15,37

-3,4

4

Jaak Heinrich Jagor

SK Altius

15,38

-3,4

5

Madis Upan

Active TC

15,41

-0,1

6

Madis Kass

KJS Sakala

16,18

-3,4

7

Taavi Ivan

SK Beavers Valgamaa

16,19

-0,1

8

Mikk Maimann

Järvala

16,26

-3,4

9

Sander Prits

Kose 2000

16,79

-0,7

10

Kaspar Kõivoste

Tallinna SS Kalev

16,88

-0,1

 

Allar Saar

Elite Sport

DNF

 

 

Ragne Amandus

CONTRA

DNS

 

 

 

MJ

110m hurdles / 110m tj finaal

 

 

 

 

tuul:

1

Rauno Kirschbaum

SK Altius

14,09

-0,5

2

Teet Meerits

KJS Sakala

14,94

-0,5

3

Jaak Heinrich Jagor

SK Altius

15,15

-0,5

4

Kaur Järs

TÜAKS

15,40

-0,5

5

Madis Upan

Active TC

15,69

-0,5

6

Madis Kass

KJS Sakala

15,89

-0,5

7

Kuldar Paju

Active TC

DNF

-0,5

8

Taavi Ivan

SK Beavers Valgamaa

DQ

-0,5

 

 

MJ

3000 takistusjooks

 

 

 

 

1

Deniss Košelev

KJK Kalev Sillamäe

9.48,49

2

Priit Aus

TIPP

10.06,88

3

Sten Vahermets

Rakvere KJK VIKE

10.42,74

4

Tanel Niider

CONTRA

10.45,71

5

Valdur Villemson

KJS Sakala

11.26,39

 

 

 

 

 

MJ

Teivas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Hendrik Themas

Elite Sport

4.80

 

 

 

 

4.40

4.45

4.50

4.55

4.60

4.65

4.70

4.80

 

 

o

-

xo

-

o

-

xxo

xxo

 

2

Kermo Rudissaar

CONTRA

4.70

 

 

 

 

4.40

4.45

4.50

4.55

4.60

4.65

4.70

4.80

 

 

xxo

-

-

-

xo

-

xxo

xxx

 

3

Kuldar Paju

Active TC

4.65

 

 

 

 

4.20

4.30

4.35

4.40

4.45

4.50

4.55

4.60

4.65

4.70

 

 

 

xo

-

-

o

-

-

xo

-

xo

-

 

 

4

Tõnis Lukk

KJK Saare

4.20

 

 

 

 

3.80

4.00

4.10

4.20

4.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

o

-

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Ramo Kask

SK Leksi 44

4.20

 

 

 

 

4.00

4.10

4.20

4.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

xo

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Artur Kummer

Rapla JK

4.20

 

 

 

 

4.00

4.10

4.20

4.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xo

o

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MJ

Kaugus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Artur Liiv

Tartu SS Kalev

7.44

 

7.12

7.26

7.17

6.61

7.44

x

 

 

+2,7

+1,4

-0,0

+1,4

0,0

+1,2

 

2

Kaarel Jõeväli

Audentese SK

7.32

 

7.00

x

7.13

7.03

6.93

7.32

 

 

+1,9

+0,3

+1,5

0,0

0,0

+0,5

 

3

Hendrik Lepik

SK Active TC

7.05

 

x

x

6.90

7.02

7.05

6.86

 

 

+2,8

+1,0

+1,3

0,0

+0,1

0,0

 

4

Anton Barõšinkov

Audentese SK

7.04

 

x

6.72

7.02

x

7.00

7.04

 

 

+1,7

+0,9

+2,1

0,0

+1,2

+1,1

 

5

Andre Ankru

SK Altius

6.75

 

6.60

6.23

x

x

x

6.75

 

 

+1,6

0,0

+1,6

-0,3

+0,6

0,0

 

6

Raul Kippar

Raesport

6.75

 

6.42

6.75

6.09

x

x

x

 

 

+0,1

+1,7

-0,0

+0,1

-0,2

-0,0

 

7

Taavi Ivan

SK Beavers Valgamaa

6.72

 

6.72

6.45

6.56

-

6.13

-

 

 

+2,5

0,0

+1,9

0,00

+0,5

0,00

 

8

Martin Sisas

Rapla JK

6.65

 

6.61

6.58

x

6.28

6.48

6.65

 

 

+2,5

+0,7

+2,9

+0,5

0,0

0,0

 

9

Hendrik Hunt

SK Altius

6.56

 

6.55

6.56

x

 

 

 

 

 

+2,8

+1,1

+2,5

 

 

 

 

10

Kaspar Raudla

Rakvere KJK VIKE

6.50

 

6.36

6.50

6.46

 

 

 

 

 

+2,6

0,0

+2,2

 

 

 

 

11

Juhan Kilumets

SK Leksi 44

6.42

 

6.42

6.36

x

 

 

 

 

 

+2,8

+0,8

+0,8

 

 

 

 

12

Allar Saar

Elite Sport

6.33

 

x

x

6.33

 

 

 

 

 

+2.0

0,0

+0,7

 

 

 

 

13

Tõnis Voitka

Võru KJK Lõunalõvi

6.25

 

6.25

5.74

5.62

 

 

 

 

 

+2,1

0,0

+1,8

 

 

 

 

14

Jüri Nigulas

Raesport

6.24

 

6.14

6.23

6.24

 

 

 

 

 

0,0

+1,0

0,0

 

 

 

 

15

Hendrik Liblik

Järvala

6.21

 

5.97

6.08

6.21

 

 

 

 

 

+2,1

+1,5

+1,0

 

 

 

 

16

Kaarel Kärner

Tartu SS Kalev

6.20

 

x

6.20

x

 

 

 

 

 

+1,0

-1,3

+0,6

 

 

 

 

17

Indrek Saar

Pärnumaa SK

5.85

 

x

5.85

x

 

 

 

 

 

1,6

0,0

1,7

 

 

 

 

18

Anton Murašov

PSK Narvic

5.73

 

5.73

3.90

5.31

 

 

 

 

 

+1,9

+0,2

-0,2

 

 

 

 

19

Sander Prits

Kose 2000

5.66

 

5.66

4.33

-

 

 

 

 

 

+0,9

+1,0

0,00

 

 

 

 

 

Meelis Luhtla

Raesport

NM

 

x

x

x

 

 

 

 

 

0,9

0,0

0,0

 

 

 

 

 

Tõnis Lukk

KJK Saare

NM

 

x

x

x

 

 

 

 

 

+2,8

+2,4

+1,4

 

 

 

 

 

 

 

 

MJ

Kuul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Markko Ratas

KJS Sakala

17.88

 

16.59

16.85

x

17.16

16.70

17.88

 

2

Mart Meos

VAK Staier

17.28

 

17.05

17.28

x

x

x

x

 

3

Priidu Niit

Emmaste SK

16.40

 

15.06

15.34

16.40

x

15.98

16.26

 

4

Martin Kupper

Audentese SK

14.56

 

14.50

x

x

x

x

13.38

 

5

Henry Paal

Võru KJK Lõunalõvi

12.93

 

11.65

12.93

x

12.11

x

x

 

6

Sander Rits

SK Altius

12.61

 

12.40

12.56

12.61

12.54

12.18

12.23

 

7

Reimo Sild

VISA

12.28

 

12.10

12.28

12.12

11.20

12.02

x

 

8

Timo Kaus

Läänemaa KJK

12.01

 

11.38

11.05

12.01

11.50

11.98

11.89

 

9

Indrek Masing

CONTRA

11.97

 

11.36

x

11.97

 

 

 

 

10

Taavi Toppi

Audentese SK

10.70

 

10.46

x

10.70

 

 

 

 

11

Tago Trei

Kose 2000

9.24

 

8.80

x

9.24

 

 

 

 

 

 

 

 

MJ

Ketas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Meigo Tammsaar

Tartu SS Kalev

50.73

 

50.68

x

x

50.73

-

50.72

 

2

Priidu Niit

Emmaste SK

50.00

 

46.93

48.96

50.00

47.40

49.74

48.87

 

3

Mart Meos

VAK Staier

47.26

 

38.08

x

47.26

x

x

x

 

4

Markko Ratas

KJS Sakala

46.13

 

45.82

45.40

x

46.13

x

44.50

 

5

Reino Mänd

KSK Alem

45.50

 

41.76

43.74

x

45.50

x

41.90

 

6

Uku Inglist

SK Leksi 44

44.73

 

44.73

x

x

x

x

x

 

7

Rando Kapralov

Kuusalu SK

44.60

 

40.37

41.46

44.60

42.87

42.50

x

 

8

Kuldar Paju

Active TC

43.63

 

40.45

40.77

43.63

x

41.46

42.26

 

9

Martin Kupper

Audentese SK

42.47

 

x

40.64

42.47

 

 

 

 

10

Tõnis Lukk

KJK Saare

42.43

 

42.43

40.60

42.10

 

 

 

 

11

Veiko Kriisk

TÜAKS

40.76

 

40.76

x

x

 

 

 

 

12

Kaspar Raudla

Rakvere KJK VIKE

40.34

 

39.70

39.30

40.34

 

 

 

 

13

Taavi Ivan

SK Beavers Valgamaa

40.26

 

34.66

40.26

39.60

 

 

 

 

14

Ramo Kask

SK Leksi 44

40.13

 

38.64

x

40.13

 

 

 

 

15

Kaarel Kärner

Tartu SS Kalev

39.81

 

x

39.81

39.15

 

 

 

 

16

Kaur Järs

TÜAKS

39.72

 

x

34.80

39.72

 

 

 

 

17

Henry Paal

Võru KJK Lõunalõvi

38.57

 

35.76

38.57

x

 

 

 

 

18

Juhan Kilumets

SK Leksi 44

38.18

 

37.08

38.18

x

 

 

 

 

19

Steven Teder

Viraaž

38.10

 

28.98

x

38.10

 

 

 

 

20

Sander Rits

SK Altius

37.86

 

35.36

36.18

37.86

 

 

 

 

21

Martin Sisas

Rapla JK

37.80

 

35.72

x

37.80

 

 

 

 

22

Kaarel Pender

Tartu SS Kalev

37.47

 

37.37

37.47

x

 

 

 

 

23

Taavi Toppi

Audentese SK

36.91

 

36.91

x

x

 

 

 

 

24

Margus Evart

Spordiklubi Kivilind

34.90

 

34.04

34.82

34.90

 

 

 

 

25

Magnus Kart

SK Maret-Sport

34.84

 

x

34.84

x

 

 

 

 

26

Martin Hollas

SK Altius

34.29

 

x

34.29

x

 

 

 

 

27

Timo Kaus

Läänemaa KJK

33.92

 

33.40

33.92

x

 

 

 

 

28

Risto Palm

Tallinna SS Kalev

32.92

 

32.92

x

x

 

 

 

 

 

Tago Trei

Kose 2000

NM

 

x

x

x

 

 

 

 

 

Taaniel Sepp

Tartu SS Kalev

NM

 

x

-

-

 

 

 

 

 

 

MN

100m eeljooks

 

 

 

 

 

tuul:

1

Kermo Rannamäe

TÜASK

11,20

-1,6

2

Sten Šults

Rapla JK

11,41

-1,6

3

Taavi Tohvri

Tartu SK Kalev

11,48

-2,0

4

Marek Korindt

SK Leksi 44

11,50

-1,6

5

Edgar Niglas

KSK Alem

11,56

-1,6

6

Vitalii Ulianov

Tallinna SS Kalev

11,56

-2,9

7

Juri Karasjov

SK Dynamis

11,61

-1,6

8

Artjom Petuhhov

TÜASK

11,93

-2,0

9

Veikko Valang

KSK Alem

11,99

-2,9

10

Erko Siller

SK Schnelli

12,02

-2,9

11

Sven-Erik Hõim

Tartu SK Kalev

12,06

-2,9

12

Timur Kalnin

Atleetika

12,07

-2,9

13

Martin Luhtmaa

Rapla JK

12,11

-2,9

14

Lauri Kadakas

Tallinna SS Kalev

12,37

-2,0

v.a

Elmo Krumm

SKActive TC

11,30

-2,9

 

 

MN

100m finaal

 

 

 

 

 

tuul:

1

Sten Šults

Rapla JK

11,17

+1,3

2

Kermo Rannamäe

TÜASK

11,21

+1,3

3

Taavi Tohvri

Tartu SK Kalev

11,21

+1,3

4

Vitali Ulianov

Tallinna SS Kalev

11,31

+1,3

6

Juri Karasjov

SK Dynamis

11,46

+1,3

 

 

MN

400m

 

 

 

 

 

1

Reigo Jörsi

TÜASK

52,02

2

Kaupo Pilder

SS Marathon

52,40

3

Alar Voogla

Rakvere KJK Vike

54,64

4

Martin Tamm

Rapla JK

56,00

5

Andres Puusar

Tartu SS Kalev

56,29

6

Taavi Tubilis

SK Pirita

60,40

v.a

Dmitri Hartšenikov

KJK Kalev Sillamäe

50,98

 

 

MN

1500m

 

 

 

 

 

1

Ragnar Lipp

EMÜ SK

3.56,31

2

Madis Vestel

Kose 2000

3.56,67

3

Aleksei Markov

MITŠ

4.04,50

4

Jaan Jänes

VAK Staier

4.13,85

5

Indrek Reinsoo

Spordikeskus.ee

4.24,92

7

Markku Koplimaa

Spordikeskus.ee

4.28,13

8

Taavi Tubilis

SK Pirita

5.00,28

 

Henri Kaljumäe

Tartu SK Kalev

DNE

 

 

MN

110m hurdles / 110m tj finaal

 

 

 

 

tuul:

1

Kermo Rannamäe

TÜASK

15,67

-2,5

2

Lauri Linntamm

Rakvere KJK Vike

15,42

-2,5

3

Aigar Kukk

Tartu SK Kalev

15,71

-2,5

4

Jass Murutalu

Kose 2000

15,96

-2,5

5

Allar Staškevitš

KJS Sakala

16,15

-2,5

 

Heiki Saaver

Rakvere KJK Vike

DNF

 

 

 

MN

3000 takistusjooks

 

 

 

 

1

Kaupo Sasmin

TIPP

10.00,87

2

Martin Tamm

Rapla JK

10.31,87

3

Heinrich Sillang

MITŠ

10.37,17

4

Ülari Kais

VAK Staier

11.10,89

v.a

Martin Mooses

KJS Sakala

9.18,95

 

 

 

 

MN

Teivas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aigar Kukk

Tartu SK Kalev

4.90

 

4.50

4.60

4.65

4.70

4.90

5.06

 

 

o

-

-

o

xo

xxx

 

2

Henry Hoolma

SK Altius

4.40

 

4.10

4.30

4.40

4.50

 

 

 

 

 

 

 

xxo

xo

o

xxx

 

 

 

 

 

 

3

Gert Rahnel

SK Kivilind

4.30

 

4.30

4.40

4.50

 

 

 

 

 

 

 

o

-

xxx

 

 

 

 

 

 

4

Allan Pilt

SK Schnelli

3.90

 

3.90

4.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Heiki Saaver

Rakvere KJK Vike

NH

 

3.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v.a

Hans Kristjan Paukson

Kurtide SL

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MN

Kaugus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aigar Kukk

Tartu SK Kalev

7.37

 

7.34

x

7.37

x

x

x

 

 

+0,7

+2,0

0,0

0,0

+0,1

0,00

 

2

Spartak Ljašenko

Raesport

7.11

 

x

7.00

7.11

6.77

7.08

x

 

 

0,0

0,0

+0,7

0,0

+0,8

0,0

 

3

Priit Eiber