ALUTAGUSE NOORTE MÄNGUD
Suusatamine, klassikaline sõiduviis
Pannjärve 7.02.2007
Võistlusklass T kuni 5. klass 1 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 123 Niglas Mariethe-Piret Kohtla Põhikool 12:06:30 12:11:40 0:05:10
2 15 Kuusemets Laura 1996 Jõhvi Gümnaasium 12:07:00 12:12:13 0:05:13
3 122 Vallas Reelika 1995 Jõhvi Gümnaasium 12:00:30 12:05:44 0:05:14
4 7 Sojone Janeli 1995 Jõhvi Gümnaasium 12:03:00 12:08:18 0:05:18
5 8 Simm Keiu Toila Gümnaasium 12:03:30 12:08:52 0:05:22
18 Ferschel Aira Toila Gümnaasium 12:08:30 12:13:52 0:05:22
7 11 Rooma Jonne 1997 Järve Gümnaasium 12:05:00 12:10:26 0:05:26
8 3 Vaino Airen-Anett Iisaku Gümnaasium 12:01:00 12:06:37 0:05:37
9 10 Roone Hanna-Liisa 1995 Avinurme KK 12:04:30 12:10:21 0:05:51
10 22 Aav Kristiina 1996 Järve Gümnaasium 12:10:30 12:16:22 0:05:52
11 9 Seppa Maarja 1995 Järve Gümnaasium 12:04:00 12:09:59 0:05:59
12 17 Jool Maris Kohtla Põhikool 12:08:00 12:14:03 0:06:03
13 6 Talitee Annaliisa Iisaku Gümnaasium 12:02:30 12:08:34 0:06:04
14 4 Trumm Katrin Toila Gümnaasium 12:01:30 12:07:44 0:06:14
15 13 Paal Merlin Iisaku Gümnaasium 12:06:00 12:12:18 0:06:18
16 21 Altoja Annika Iisaku Gümnaasium 12:10:00 12:16:21 0:06:21
17 16 Jõemets Merlin 1996 Järve Gümnaasium 12:07:30 12:14:25 0:06:55
18 12 Pentsa Laura 1996 Järve Gümnaasium 12:05:30 12:12:41 0:07:11
19 1 Vesk Kristiina 1996 Järve Gümnaasium 12:00:00 12:07:57 0:07:57
20 5 Tang Janeli 1996 Järve Gümnaasium 12:02:00 12:09:58 0:07:58
21 20 Ammas Laura 1996 Järve Gümnaasium 12:09:30 12:17:48 0:08:18
22 19 Burk Kristina 1996 Järve Gümnaasium 12:09:00 DNS DNS
Võistlusklass T 6.-7. klass 2 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 27 Mehide Merke 1993 Toila Gümnaasium 12:13:00 12:21:10 0:08:10
30 Uustalu Ave 1994 Illuka PK 12:14:30 12:22:40 0:08:10
3 24 Maala Laura 1993 Toila Gümnaasium 12:11:30 12:20:14 0:08:44
4 25 Seli Anu 1993 Toila Gümnaasium 12:12:00 12:21:26 0:09:26
5 28 Müür Kertu 1993 Toila Gümnaasium 12:13:30 12:23:06 0:09:36
6 26 Teedla Kätlin Kohtla PK 12:12:30 12:22:57 0:10:27
7 23 Saponenko Renna Toila Gümnaasium 12:11:00 12:23:04 0:12:04
Võistlusklass P kuni 5. klass 2 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 36 Jürgenson Sten 1994 Illuka PK 12:17:30 12:25:41 0:08:11
2 45 Rooden Mikk Kohtla Põhikool 12:22:00 12:30:46 0:08:46
3 32 Roosimägi Urmet 1995 Mäetaguse PK 12:15:30 12:24:24 0:08:54
4 63 Rebban Argo 1995 Mäetaguse PK 12:30:30 12:39:47 0:09:17
5 46 Saatman Marko 1996 Mäetaguse PK 12:22:30 12:32:00 0:09:30
6 59 Vilson Harold Illuka PK 12:29:00 12:38:43 0:09:43
7 33 Toome Tauno 1996 Illuka PK 12:16:00 12:25:45 0:09:45
8 64 Roosimägi Andri Iisaku Gümnaasium 12:31:00 12:41:04 0:10:04
9 34 Paas Tanel 1995 Avinurme 12:16:30 12:26:50 0:10:20
10 55 Velk Janek 1994 Illuka PK 12:27:00 12:37:25 0:10:25
11 41 Jaanipere Rico Iisaku Gümnaasium 12:20:30 12:31:06 0:10:36
12 48 Onton Kristjan Kohtla Põhikool 12:23:30 12:34:10 0:10:40
13 50 Kuusmann Kaspar Kohtla Põhikool 12:24:30 12:35:15 0:10:45
14 52 Tamm Kaspar Iisaku Gümnaasium 12:25:30 12:36:23 0:10:53
15 42 Sootalu Richard Iisaku Gümnaasium 12:21:00 12:32:12 0:11:12
16 39 Rokka Roland 1996 Jõhvi Gümnaasium 12:19:30 12:31:08 0:11:38
17 51 Seli Kaspar 1997 Mäetaguse PK 12:25:00 12:36:46 0:11:46
18 31 Venediktov Vladislav Iisaku Gümnaasium 12:15:00 12:26:50 0:11:50
19 53 Karri Kaarel Iisaku Gümnaasium 12:26:00 12:37:57 0:11:57
20 57 Tsõganov Ivan Iisaku Gümnaasium 12:28:00 12:40:05 0:12:05
21 58 Pikkor Heigo Kohtla Põhikool 12:28:30 12:40:37 0:12:07
22 62 Vaino Aron-Antti Iisaku Gümnaasium 12:30:00 12:42:29 0:12:29
23 49 Kaivoja Kevin Kohtla Põhikool 12:24:00 12:36:32 0:12:32
24 38 Przelutski Sergei 1995 Sinimäe Põhikool 12:19:00 12:31:40 0:12:40
25 54 Tang Janek 1995 Järve Gümnaasium 12:26:30 12:39:21 0:12:51
26 61 Silm Artur 1998 Illuka PK 12:29:30 12:42:32 0:13:02
27 56 Bezzaborkin Ivan 1995 Sinimäe Põhikool 12:27:30 12:40:36 0:13:06
28 44 Grauberg Märt Kohtla Põhikool 12:21:30 12:34:39 0:13:09
29 40 Loopere Rister 1996 Järve Gümnaasium 12:20:00 12:33:21 0:13:21
30 35 Saatman Tanel 1998 Mäetaguse PK 12:17:00 12:31:00 0:14:00
31 47 Kuslap Madis Iisaku Gümnaasium 12:23:00 12:37:06 0:14:06
32 37 Neissaar Siim 1995 Järve Gümnaasium 12:18:30 12:33:20 0:14:50
33 43 Fomin Rando 1995 Mäetaguse PK 12:21:30 DNS DNS
34 60 Rajamets Erki Iisaku Gümnaasium 12:29:30 DNS DNS
Võistlusklass P 6.-7. klass 3 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 93 Molodov Harley 1992 Jõhvi Gümnaasium 12:34:30 12:44:49 0:10:19
2 72 Kolli Madis 1993 Jõhvi Gümnaasium 12:37:30 12:48:04 0:10:34
3 68 Järvelaid Rainer 1992 Avinurme 12:35:30 12:46:37 0:11:07
65 Jaanipere Simo Iisaku Gümnaasium 12:34:00 12:45:07 0:11:07
5 66 Selliov Silver 1994 Illuka PK 12:34:30 12:45:59 0:11:29
6 73 Schmidt Risto-Sven Jõhvi Gümnaasium 12:38:00 12:49:46 0:11:46
7 78 Elberg Ainar 1994 Jõhvi Gümnaasium 12:40:30 12:53:45 0:13:15
8 75 Kõrre Georg 1993 Avinurme 12:39:00 12:52:32 0:13:32
9 69 Nestor Paul 1993 Jõhvi Gümnaasium 12:36:00 12:50:03 0:14:03
10 67 Pärk Siim 1993 Järve Gümnaasium 12:35:00 12:49:53 0:14:53
11 77 Pikas Andris 1994 Avinurme 12:40:00 12:55:21 0:15:21
12 74 Bazõlev Ivan 1992 Sinimäe PK 12:38:30 12:54:27 0:15:57
13 70 Saarela Mikk 1994 Avinurme 12:36:30 12:52:55 0:16:25
14 76 Zahharov Artur 1994 Sinimäe PK 12:39:30 12:57:13 0:17:43
15 71 Jäger Martti Jõhvi Gümnaasium 12:37:00 DNS DNS
Võistlusklass T 8.-9. klass 3 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 81 Reino Kristel 1991 Illika PK 12:42:00 12:53:55 0:11:55
2 29 Virkus Katrel 1992 Järve Gümnaasium 12:41:00 12:53:17 0:12:17
3 80 Koort Kristel 1992 Jõhvi Gümnaasium 12:41:30 12:53:54 0:12:24
4 79 Kangro Mari-Liis 1991 Jõhvi Gümnaasium 12:41:00 12:53:27 0:12:27
5 84 Parve Alice 1991 Illika PK 12:43:30 12:55:58 0:12:28
6 82 Arras Kadri 1992 Jõhvi Gümnaasium 12:42:30 12:56:55 0:14:25
7 83 Lichkun Jekaterina 1991 Sinimäe PK 12:43:00 13:02:01 0:19:01
Võistlusklass T 10.-12. klass 3 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 87 Valdre Kristiin 1989 Jõhvi Gümnaasium 12:44:30 12:56:50 0:12:20
2 88 Laur Külli Toila Gümnaasium 12:45:00 12:57:47 0:12:47
3 85 Pertel Haide 1990 Jõhvi Gümnaasium 12:44:00 12:57:14 0:13:14
Võistlusklass P 8.-9. klass 5 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 96 Sambla Avo 1991 Illuka PK 12:48:30 13:04:32 0:16:02
2 98 Velba Heiki 1991 Jõhvi Gümnaasium 12:49:30 13:05:58 0:16:28
3 99 Vähk Tanel 1991 Jõhvi Gümnaasium 12:50:00 13:06:58 0:16:58
4 89 Keerme Allar 1991 Jõhvi Gümnaasium 12:45:30 13:04:22 0:18:52
5 97 Smirnov Artur 1992 Mäetaguse PK 12:49:00 13:08:17 0:19:17
6 91 Kruut Rauno Jõhvi Gümnaasium 12:46:30 13:10:10 0:23:40
7 94 Rõnnov Anatoli 1990 Sinimäe PK 12:47:30 13:12:38 0:25:08
8 90 Posrednikov Aleksei 1992 Sinimäe PK 12:46:00 13:13:22 0:27:22
9 92 Kapralov Vassili 1991 Sinimäe PK 12:47:00 13:14:37 0:27:37
10 95 Sakkool Raigo 1992 Mäetaguse PK 12:48:00 13:15:40 0:27:40
Võistlusklass P 10.-12. klass 5 km
KOHT Rinna Perekonna ja eesnimi Sünni Klubi stardi finiši Läbimise
  number     aasta   aeg aeg Aeg
1 108 Ahu Ülari Illuka PK 12:54:30 13:09:58 0:15:28
2 104 Kübarsepp Karmo 1990 Järve Gümnaasium 12:52:30 13:08:22 0:15:52
3 103 Peets Hendrik-Ulvar 1989 Toila Gümnaasium 12:52:00 13:08:30 0:16:30
4 100 Räitsak Kaspar 1989 Järve Gümnaasium 12:50:30 13:07:13 0:16:43
5 102 Pikhoff Priit 1990 Jõhvi Gümnaasium 12:51:30 13:08:20 0:16:50
6 106 Karri Rait Jõhvi Gümnaasium 12:53:30 13:10:41 0:17:11
7 101 Reinmets Dmitri Toila Gümnaasium 12:51:00 13:13:20 0:22:20
8 107 Lillemets Maido 1990 Järve Gümnaasium 12:54:00 13:18:00 0:24:00
9 105 Kivil Karl 1991 Järve Gümnaasium 12:53:00 13:20:17 0:27:17