IISAKU KARIKAVÕISTLUSED |
|
|
|
|
Suusatamine,
klassikaline sõiduviis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iisaku |
|
|
Finišiprotokoll |
|
11. 02 2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass M10 |
1 km |
|
|
õhk -13 |
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
|
I |
6 |
Jaanipere |
Rico |
1997 |
Margus
SUKL/Iisaku |
|
12:07:17 |
0:04:17 |
|
II
|
1 |
Karri |
Kaarel |
1998 |
Iisaku |
|
12:04:58 |
0:04:28 |
|
III |
5 |
Silm |
Artur |
1997 |
Illuka PK |
|
12:07:39 |
0:05:09 |
|
4 |
122 |
Kangro |
Kaino-Mart |
1998 |
Illuka PK |
|
12:06:10 |
0:05:10 |
|
5 |
3 |
Kuslap |
Madis |
1998 |
Iisaku |
|
12:06:45 |
0:05:15 |
|
6 |
7 |
Saatman |
Tanel |
1998 |
Alutaguse SUKL |
|
12:08:46 |
0:05:16 |
|
7 |
4 |
Kaljumäe |
Andre |
1998 |
Iisaku |
|
12:08:04 |
0:06:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass N10 |
1 km |
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
10 |
Rooma |
Jonne |
1997 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:09:30 |
0:04:30 |
|
|
II |
11 |
Altoja |
Annika |
1997 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:10:27 |
0:04:57 |
|
|
III |
12 |
Õispuu |
Maris |
1997 |
Rakke SPKO |
|
12:11:07 |
0:05:07 |
|
|
III |
8 |
Paalberg |
Epp |
1998 |
Kolgaküla SK Rada/Loksa |
|
12:09:07 |
0:05:07 |
|
|
5 |
13 |
Etverk |
Eleri |
1998 |
Rakvere RG |
|
12:12:17 |
0:05:47 |
|
|
6 |
140 |
Avel |
Grete |
1998 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:12:58 |
0:05:58 |
|
7 |
9 |
Palmet |
Marie |
1998 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:11:45 |
0:07:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass N12 |
1 km |
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
22 |
Kuusemets |
Laura |
1996 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi SPKO |
|
12:20:37 |
0:09:37 |
|
II
|
15 |
Vallas |
Reelika |
1995 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi SPKO |
|
12:17:34 |
0:10:04 |
|
III |
21 |
Niglas |
Mariethe-Piret |
1996 |
Alutaguse SUKL |
|
12:20:35 |
0:10:05 |
|
4 |
16 |
Vaino |
Airen-Anett |
1995 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:19:22 |
0:11:22 |
|
5 |
17 |
Ferschel |
Aira |
1995 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:19:58 |
0:11:28 |
|
6 |
18 |
Simm |
Keiu |
1995 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:20:32 |
0:11:32 |
|
7 |
25 |
Sojone |
Janely |
1995 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:24:25 |
0:11:55 |
|
9 |
20 |
Talitee |
Annaliisa |
1996 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:22:16 |
0:12:16 |
|
10 |
24 |
Trumm |
Katrin |
1995 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:25:21 |
0:13:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass N14 |
2 km |
|
|
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
27 |
Meema |
Marju |
1993 |
Karupesa Team |
|
12:21:18 |
0:07:48 |
|
II |
30 |
Uustalu |
Ave |
1994 |
Illuka PK |
|
12:23:09 |
0:08:09 |
|
III |
28 |
Mehide |
Merke |
1993 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:22:24 |
0:08:24 |
|
4 |
31 |
Maala |
Laura |
1993 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:24:26 |
0:08:56 |
|
5 |
123 |
Anton |
Lisette |
1994 |
Karupesa Team |
|
12:26:04 |
0:09:04 |
|
6 |
26 |
Seli |
Anu |
1993 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:22:49 |
0:09:49 |
|
7 |
33 |
Hein |
Kristiina |
1994 |
Vargamäe |
|
12:27:20 |
0:10:50 |
|
8 |
32 |
Karu |
Gerli |
1994 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:27:42 |
0:11:42 |
|
9 |
29 |
Saponenko
|
Renna |
1994 |
Alutaguse SUKL/Toila |
|
12:26:42 |
0:12:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass M12 |
2 km |
|
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
|
|
I |
44 |
Etverk |
Markko |
1995 |
Rakvere RG/Männikumägi |
|
12:30:12 |
0:08:12 |
|
II |
37 |
Rebban |
Argo |
1995 |
Alutaguse SUKL |
|
12:26:58 |
0:08:28 |
|
III |
53 |
Hlobõstin |
Aleksandr |
1995 |
Sillamäe SUKL |
|
12:35:02 |
0:08:32 |
|
4 |
40 |
Rooden |
Mikk |
1995 |
Alutaguse SUKL |
|
12:28:49 |
0:08:49 |
|
5 |
43 |
Gorkunov |
Alex-Christopher |
1995 |
Sillamäe SUKL |
|
12:30:30 |
0:09:00 |
|
5 |
124 |
Anton |
Henry |
1996 |
Karupesa |
|
12:35:00 |
0:09:00 |
|
7 |
47 |
Paalberg |
Pent |
1995 |
Kolgaküla SK
Rada/Loksa |
|
12:32:56 |
0:09:26 |
|
8 |
41 |
Kõrge |
Kaarel-Kasper |
1996 |
Vargamäe |
|
12:30:14 |
0:09:44 |
|
8 |
55 |
Kallas |
Kristofer |
1995 |
Vargamäe |
|
12:37:14 |
0:09:44 |
|
10 |
56 |
Saatman |
Marko |
1996 |
Alutaguse SUKL |
|
12:37:49 |
0:09:49 |
|
11 |
59 |
Paas |
Tanel |
1995 |
Avinurme |
|
12:39:40 |
0:10:10 |
|
12 |
39 |
Vilson |
Harold |
1995 |
Illuka PK |
|
12:29:51 |
0:10:21 |
|
13 |
49 |
Ubaleht |
Mark |
1995 |
Vargamäe |
|
12:34:53 |
0:10:23 |
|
14 |
38 |
Tamm |
Kaspar |
1995 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi SPKO |
|
12:29:30 |
0:10:30 |
|
15 |
35 |
Metso |
Marko-Mait |
1995 |
Vargamäe |
|
12:28:16 |
0:10:46 |
|
16 |
51 |
Pikkor |
Heigo |
1995 |
Alutaguse SUKL |
|
12:36:21 |
0:10:51 |
|
17 |
50 |
Sootalu |
Richard |
1996 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:36:46 |
0:11:46 |
|
18 |
45 |
Grauberg
|
Märt |
1995 |
Alutaguse SUKL |
|
12:35:09 |
0:12:39 |
|
19 |
121 |
Altorv |
Matvei |
1995 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:37:47 |
0:13:47 |
|
20 |
42 |
Vaino |
Aron-Antti |
1996 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:35:03 |
0:14:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass M14 |
3 km |
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
72 |
Veerpalu |
Andreas |
1994 |
Karupesa Team |
|
12:46:59 |
0:10:59 |
|
II |
76 |
Kruus |
Gunnar |
1993 |
Karupesa Team |
|
12:49:07 |
0:11:07 |
|
III |
74 |
Pruus |
Kaspar |
1993 |
Tartu SUKL |
|
12:48:32 |
0:11:32 |
|
4 |
71 |
Kolli |
Madis |
1993 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:47:35 |
0:12:05 |
|
5 |
62 |
Jürgenson |
Sten |
1994 |
Illuka PK |
|
12:43:33 |
0:12:33 |
|
6 |
73 |
Mironov |
Leonid |
1994 |
Sillamäe SUKL |
|
12:49:10 |
0:12:40 |
|
7 |
67 |
Selliov |
Silver |
1994 |
Illuka PK |
|
12:46:37 |
0:13:07 |
|
8 |
70 |
Jaanipere |
Simo |
1994 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:48:08 |
0:13:08 |
|
9 |
61 |
Kütt |
Risto |
1993 |
RK Ebavere SUKL |
|
12:43:48 |
0:13:18 |
|
10 |
75 |
Ainar |
Elberg |
1994 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:51:40 |
0:14:10 |
|
11 |
69 |
Homin |
Elvis |
1994 |
Vargamäe |
|
12:49:18 |
0:14:48 |
|
12 |
68 |
Kõrre |
Georg |
1993 |
Avinurme |
|
12:48:59 |
0:14:59 |
|
13 |
65 |
Paul |
Nestor |
1993 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:47:44 |
0:15:14 |
|
14 |
64 |
Altoja
|
Ahto |
1993 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:48:11 |
0:16:11 |
|
15 |
66 |
Ubaleht |
Erich |
1993 |
Vargamäe |
|
12:50:12 |
0:17:12 |
|
16 |
63 |
Uusmees |
Aljand |
1993 |
Jõhvi |
|
12:54:01 |
0:22:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass N16 |
3 km |
|
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
78 |
Võhandu |
Elo |
1992 |
RK Ebavere SUKL |
|
12:52:00 |
0:13:00 |
|
II |
79 |
Reino |
Kristel |
1991 |
Illuka PK |
|
12:53:28 |
0:13:58 |
|
III |
80 |
Koort |
Kristel |
1992 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:54:10 |
0:14:10 |
|
4 |
77 |
Kangro |
Mari-Liis |
1991 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi SPKO |
|
12:54:18 |
0:15:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass N18 |
3 km |
|
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
stardi |
finiši |
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
aeg |
Aeg |
|
I |
81 |
Iljina |
Lilja |
1989 |
Kiviõli SUKL |
|
12:52:35 |
0:12:05 |
|
II |
82 |
Pertel |
Haide |
1990 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:57:48 |
0:16:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass Naised |
4,1 km |
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
stardi |
finiši |
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
aeg |
Aeg |
|
I |
84 |
Rajas |
Sirli |
1987 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:59:18 |
0:17:18 |
|
II |
85 |
Rajas |
Merit |
1986 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
13:00:18 |
0:17:48 |
|
III |
83 |
Nurm |
Maris |
1985 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi |
|
12:59:52 |
0:18:22 |
|
|
Võistlusklass
N35 |
|
3 km |
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
stardi |
finiši |
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
aeg |
Aeg |
|
I |
119 |
Jaanipere |
Inne |
1972 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:59:09 |
0:16:39 |
|
|
|
|
Võistlusklass M16 |
4,1 km |
|
Õhk -16 |
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
105 |
Maslennikov |
Aleksandr |
1991 |
Sillamäe SUKL |
|
13:05:23 |
0:12:53 |
|
II |
103 |
Rajas |
Janari |
1992 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
13:04:58 |
0:13:28 |
|
III |
99 |
Lukinski |
Juri |
1991 |
Sillamäe SUKL |
|
13:03:04 |
0:13:34 |
|
4 |
89 |
Sambla |
Avo |
1991 |
Illuka PK |
|
12:58:15 |
0:13:45 |
|
5 |
102 |
Teearu |
Hans |
1991 |
Karupesa Team |
|
13:05:06 |
0:14:06 |
|
6 |
90 |
Velba |
Heiki |
1991 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
12:59:10 |
0:14:10 |
|
7 |
125 |
Anton |
Sven |
1992 |
Karupesa Team |
|
13:02:18 |
0:14:18 |
|
8 |
92 |
Laasik |
Karl |
1992 |
Karupesa Team |
|
13:00:24 |
0:14:24 |
|
9 |
100 |
Vaab |
Ivar |
1991 |
RK Ebavere SUKL |
|
13:04:30 |
0:14:30 |
|
10 |
91 |
Eilo |
Sander |
1992 |
Rakke SPKL |
|
13:00:25 |
0:14:55 |
|
11 |
95 |
Vähk |
Tanel |
1991 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
13:02:29 |
0:14:59 |
|
12 |
87 |
Kõrgnurm |
Kristo |
1992 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:58:36 |
0:15:06 |
|
13 |
97 |
Liiva |
Marko |
1992 |
Karupesa Team |
|
13:03:44 |
0:15:14 |
|
14 |
88 |
Karukäpp |
Siim |
1992 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
12:59:17 |
0:15:17 |
|
21 |
106 |
Kask |
Hans-Kristjan |
1992 |
Tartu SUKL |
|
13:08:50 |
0:15:50 |
|
15 |
94 |
Keerme |
Allar |
1991 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
13:03:53 |
0:16:53 |
|
16 |
86 |
Smirnov |
Artur |
1992 |
Alutaguse SUKL |
|
12:59:55 |
0:16:55 |
|
17 |
93 |
Järvelaid
|
Rainer |
1992 |
Avinurme |
|
13:04:13 |
0:17:43 |
|
18 |
101 |
Molodov |
Harley |
1992 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
13:08:52 |
0:18:22 |
|
19 |
104 |
Madison
|
Jaak |
1991 |
Vargamäe |
|
13:10:58 |
0:18:58 |
|
|
98 |
Kaevu |
Henri |
1991 |
RK Ebavere SUKL |
|
kat |
kat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass M18 |
4,1 km |
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
107 |
Avel |
Rauno |
1990 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
13:06:21 |
0:12:51 |
|
II |
111 |
Ahu |
Ülari |
1989 |
Illuka PK |
|
13:08:51 |
0:13:21 |
|
III |
109 |
Kübarsepp |
Karmo |
1990 |
Alutaguse
SUKL/Kohtla-Järve |
|
13:08:24 |
0:13:54 |
|
4 |
126 |
Eilo |
Siim |
1990 |
Rakke |
|
13:09:33 |
0:14:03 |
|
5 |
110 |
Pikhoff |
Priit |
1990 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
13:10:27 |
0:15:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass Mehed |
8,2 km |
|
|
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
113 |
Udam |
Ilmar |
1973 |
Vargamäe |
|
13:22:39 |
0:26:09 |
|
II |
112 |
Kivil |
Allar |
1976 |
Tartu SUKL |
|
13:24:14 |
0:28:14 |
|
III |
115 |
Kivil |
Peep |
1973 |
Alutaguse SUKL/Jõhvi
SPKO |
|
13:25:48 |
0:28:18 |
|
|
114 |
Pruus |
Marko |
1979 |
MPMFassaad |
|
kat |
kat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistlusklass M35 |
8,2 km |
|
KOHT |
Rinna |
Perekonna ja eesnimi |
Sünni |
Klubi |
|
|
Läbimise |
|
|
number |
|
|
aasta |
|
|
|
Aeg |
|
I |
117 |
Tasa |
Toivo |
1964 |
Margus SUKL/Iisaku |
|
13:24:46 |
0:26:16 |
|
II |
116 |
Etverk |
Erkki |
1971 |
Rakvere Herold |
|
13:30:46 |
0:32:46 |
|
III |
127 |
Anton |
Arvi |
1970 |
Otepää |
|
13:32:50 |
0:33:20 |
|
4 |
128 |
Orgla |
Raul |
1968 |
Iisaku |
|
13:40:43 |
0:40:43 |
|
5 |
118 |
Talviste |
Peedu |
1951 |
Iisaku |
|
13:42:02 |
0:43:02 |
|
|
|
Toetajad: |
|
|
|
|
|
|
|
Iisaku
vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital Ida-Virumaa ekspertgrupp, OÜ
Karmis-Iisaku, |
|
OÜ
Tisler ,FIE Tõnu Jaanipere, Tagametsa Veod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|