Kohtla-nõmme rulluisusari 2009 | ||||||||
3. osavõistlus | Teisipäev, 25. august 2009 | 38 osalejat | ||||||
Lõpuprotokoll | ||||||||
Koht | Tüdrukud 1998 ja hiljem | Distants 2400m | ||||||
1 | 112 | Anett-Leann Saks | 2001 | Sundstrand/Jõhvi | 7:32 | 40 | ||
2 | 131 | Mirell Semenkova | 2001 | Sundstrand/Jõhvi | 7:42 | 37 | ||
3 | 108 | Brigita Kasemets | 2001 | Jõhvi | 7:50 | 35 | ||
4 | 132 | Hele Koppel | 1998 | Rakvere | 7:51 | 33 | ||
5 | 109 | Elizabeth Veri | 2001 | Jõhvi | 10:46 | 32 | ||
6 | 139 | Sirely Veri | 2003 | Jõhvi | 15:27 | 31 | ||
Koht | Poisid 1998 ja hiljem | Distants 2400m | ||||||
1 | 111 | Marten Jõeäär | 1999 | Sundstrand | 6:03 | 40 | ||
2 | 126 | Deniss Salmijanov | 1998 | Sillamäe | 6:11 | 37 | ||
3 | 117 | Jürmo Rooma | 2000 | Toila | 7:01 | 35 | ||
4 | 101 | Sander Ivanov | 2000 | Rakvere | 8:34 | 33 | ||
5 | 146 | Kermo Kaasik | 2001 | Jõhvi SK | 8:51 | 32 | ||
6 | 123 | Alo Koppel | 2000 | Rakvere | 8:54 | 31 | ||
7 | 144 | Oliver Villers | 2001 | Jõhvi | 9:21 | 30 | ||
Koht | Tüdrukud 1996-1997 | Distants 3800m | ||||||
1 | 118 | Jonne Rooma | 1997 | Toila | 9:21 | 40 | ||
2 | 124 | Lisette Villers | 1997 | Jõhvi | 13:54 | 37 | ||
3 | 128 | Martina Jõeäär | 1997 | Jõhvi | 16:02 | 35 | ||
Poisid 1996-1997 | Distants 3800m | |||||||
1 | 141 | Randar Ivanov | 1996 | Rakvere | 9:01 | 40 | ||
2 | 114 | Siim-Markus Post | 1997 | Jõhvi | 9:25 | 37 | ||
Koht | Neiud 1994-1995 | Distants 4800m | ||||||
1 | 121 | Maarja Abel | 1995 | Jõhvi | 14:20 | 40 | ||
2 | 140 | Getter Niido | 1995 | Kohtla-Järve | 14:21 | 37 | ||
Koht | Noormehed 1994-1995 | Distants 4800m | ||||||
VA | 141 | Randar Ivanov | 1996 | Rakvere | 11:32 | |||
VA | 114 | Siim-Markus Post | 1997 | Jõhvi | 12:05 | |||
Koht | Naised | Distants 7200m | ||||||
1 | 135 | Kadre Maalma | 1969 | Toila | 16:37 | 40 | ||
2 | 120 | Maarika Raja | 1964 | Toila | 18:02 | 37 | ||
3 | 145 | Mari Luuk | 1982 | Kohtla-Nõmme | 18:58 | 35 | ||
4 | 106 | Ele Luuk | 1985 | Kohtla-Nõmme | 19:43 | 33 | ||
5 | 142 | Moonika Räitsak | 1964 | Kohtla-Nõmme | 20:53 | 32 | ||
VA | 118 | Jonne Rooma | 1997 | Toila | 18:01 | |||
Koht | Mehed | Distants 9600m | ||||||
1 | 119 | Tarmo Fimberg | 1961 | ABEC/Tallinn | 17:57 | 40 | ||
2 | 143 | Kaspar Räitsak | 1989 | Sundstrand | 18:52 | 37 | ||
3 | 97 | Priit Kaasik | 1969 | Jõhvi | 18:53 | 35 | ||
4 | 125 | Gennadi Sellik | 1961 | Jõhvi Vald | 20:36 | 33 | ||
5 | 107 | Avo Kiir | 1952 | Iisaku | 21:08 | 32 | ||
6 | 112 | Jevgeni Olt | 1967 | Jõhvi | 21:39 | 31 | ||
7 | 129 | Ivar Rooma | 1962 | Toila | 21:42 | 30 | ||
8 | 147 | Jevgeni Sarri | 1980 | Püssi | 22:49 | 29 | ||
9 | 136 | Tiit Kaldvee | 1964 | Jõhvi | 22:50 | 28 | ||
Rahvarull | Distants 4800m | |||||||
1 | 134 | Sille Kaasik | 1969 | Jõhvi | 14:18 | 31 | ||
2 | 127 | Luule Luuk | 1956 | Kohtla-Nõmme | 14:47 | 30 | ||
3 | 133 | Ivika Villers | 1971 | Jõhvi | 14:48 | 29 |