XXVIII PÜSSI SEERIAJOOKSU ÜLDKOKKUVÕTTE
Osavõtjaid kokku: 262
Osavõtjaid kõikidel etapidel: 59
Osavõtjaid kolmel erineval etapil: 107
  TILLUJOOKS Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Deniss Pakujev 2004 Püssi   X X X X   4
2 Mario-Enrico Saksladu 14.12.2003 Püssi   X X X X   4
3 Kerda Parts 2005 Püssi   X X X X   4
4 Liisu Tohver 26.06.2003 Püssi   X X X X   4
5 Breta Mandel 26.04.2003 Püssi   X X X X   4
6 Ragnar Annar Stepanov 19.02.2003 Kohtla-Järve   X X X     3
7 Milana Lubnevskaja 08.03.2005 Püssi   X   X X   3
8 Ravel Leisalu 2005 Voka   X X       2
9 Tamur Põllu 16.10.2002 Mäetaguse   X X       2
10 Igor Jefimov 25.08.2003 Püssi   X     X   2
11 Emily Palu 2005 Püssi   X     X   2
12 Evely Palu 2005 Püssi   X     X   2
13 Carmen-Kirsika Kuusmik 2003 Lüganuse   X     X   2
14 Johannes Kaukes 2006 Püssi   X     X   2
15 Marta Roosimägi 17.04.2006 Lüganuse   X     X   2
16 Hanna Roosimägi 13.01.2004 Lüganuse   X     X   2
17 Kermo Parts 2000 Püssi       X X   2
18 Kristjan Spitsõn 2006 Püssi   X         1
19 Rander Tarum 22.01.2003 Toila   X         1
20 Anetta Hussar 13.11.2004 Kiviõli   X         1
21 Mia-Arabella Tüür 2007 Püssi   X         1
22 Mihkel Innos 04.05.2008 Püssi   X         1
23 Reinis Aal 2005 Püssi   X         1
24 Henri Apri 22.03.2007 Lüganuse   X         1
25 Jakov Leontjev 22.04.2005 Lüganuse   X         1
26 Ira Jefimova 24.06.2002 Püssi   X         1
27 Arina Ruslanova 2002 Püssi   X         1
28 Polina Ivšina 2002 Püssi   X         1
29 Liza Tihhomirova 2003 Püssi   X         1
30 Susanna Apri 3.06.2002 Lüganuse   X         1
31 Helen Meier 2001 Kohtla-Järve   X         1
32 Mario Kivil 16.06.2003 Jõhvi     X       1
33 Kristjan Kundla 2004 Mäetaguse     X       1
34 Anna Britt Parko 2004 Tallinn       X     1
35 Liisbet Kilumets 2004 Püssi         X   1
36 Kevin Kozenkov 2005 Püssi         X   1
37 Milana Golubeva 2003 Püssi         X   1
38 Ksenja Lebedeva 2003 Püssi         X   1
39 Jana Pivorotova 2003           X   1
40 Jelizaveta Päll 2004 Püssi         X   1
       
Koht T-8 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Pia Kivil 21.03.2001 Jõhvi     2. 1. 1. 4 3
2 Anett Leann Saks 22.02.2001 Jõhvi   1. 1. 2. 4. 4 4
3 Brigitta Kasemets 29.08.2001 Jõhvi   3. 3. 3. 2. 8 4
4 Mirell Semenkova 2001 Jõhvi SK   4. 4. 4. 3. 11 4
  Susanna Kaukes 2001 Püssi   5.     6. 12 2
  Kelly Kask 2001 Püssi   2.       2 1
  Gerel Atheron Normak 2002 Lüganuse     5.     5 1
  Hermeli-Ann Virumäe 2002 Kohtla-Nõmme       5.   5 1
  Helena Kunn 2001           5. 5 1
  Breth Areann Normak 2001 Lüganuse     6.     6 1
                     
Koht P-8 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Danny-Rocco Anton 2001 Illuka   1. 2.   1. 4 3
2 Alain-Marco Anton 2001 Illuka   2. 1.   2. 5 3
3 Robert Pekin 13.06.2002   SK Mitš   3. 3. 3. 9 3
4 Helger Orel 17.01.2002 Jõhvi   4. 4.   4. 12 3
  Martin Müüdla 2002 Jõhvi   3.       3 1
  Ken Aasamägi 2001 Püssi   5.       5 1
  Sander Sojone 2002   Jõhvi RK   5.     5 1
  Danil Vorobjov 2002 Püssi         5. 5 1
             
Koht T-10 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Helin Müüdla 21.01.2000   Jõhvi SK 1. 1. 1. 1. 3 4
2 Kätlin Sõber 1999 Lüganuse   3. 2. 2. 2. 6 4
3 Helen Orel 1999     4. 4. 4. 5. 12 4
  Laura Jakovleva 1999 Püssi   2.   3.   5 2
  Käbi Kreisman 11.08.1999 Kiviõli   4.     3. 7 2
  Marel Paist 29.09.1999 Kiviõli   5. 5.     10 2
  Marleen Tiirik 1999 Jõhvi     3.     3 1
  Julija Kidjajeva 2000 Püssi Püssi       4. 4 1
  Steveli Säde 1999 Kiviõli       5.   5 1
  Ketlin Vinkler 1999       6.     6 1
  Aleksandra Petrova 1999 Püssi Püssi       6. 6 1
  Alina Želepova 2000 Püssi Püssi       7. 7 1
                     
Koht P-10 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Vladik Manjak 13.09.2000   SK Mitš   1. 1. 1. 3 3
2 Joonas Männi 27.06.1999 Purtse   3. 2. 2. 2. 6 4
3 Vane Vähk 15.02.2000 Illuka   1. 3. 3. 3. 7 4
4 Deniss Zolotarevski 1999 Kohtla-Järve SK Mitš 4. 4.   4. 12 3
5 Alo Koppel 2000 Rakvere   6. 6. 7. 5. 17 4
6 Robert Tarum 2000 Toila Toila G 5. 7. 6.   18 3
7 Jürmo Rooma 2000 Toila   7. 8. 8. 6. 21 4
  Carl Bret Parko 17.10.2000 Tallinn   1.   4.   5 2
  Dima Semtšonok 18.05.2000   SK Mitš 9. 9.     18 2
  Sander Timusk 4.02.1999 Jõhvi     5.     5 1
  Marten Kuusmann 1999 Kohtla-Nõmme Kohtla PK     5.   5 1
  Karl Mägi 2000 Jõhvi JSK 8.       8 1
                     
Koht T-12 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Laura Kallas 1997 Rakvere   1. 1. 1. 1. 3 4
2 Jonne Rooma 1997 Toila     2. 2. 2. 6 3
3 Biretta Saksladu 1998 Püssi   3. 3. 3. 4. 9 4
4 Ksjuša Savtšenko 7.10.1997 Sillamäe Kalev   4. 4. 4. 3. 11 4
5 Triinu Tohver 1998 Püssi   9. 10. 7. 8. 24 4
6 Hele Koppel 1998 Rakvere   8.   5. 6. 19 3
7 Marielle Kurs 1998 Kohtla-Nõmme     7. 6. 9. 22 3
8 Karolina Kustala 08.01.1998 Püssi   7. 8. 9. 10. 24 4
9 Liis Saaremägi 1998 Püssi   10.   8. 12. 30 3
10 Triin Saaremägi 1998 Püssi   11.   10. 11. 32 3
  Tiiu Hallik 05.05.1998 Jõhvi     5.   7. 12 2
  Kristiina Ivanova 22.03.1997 Kiviõli   2.       2 1
  Ksenia Ossipova 30.01.1998 Sillamäe KJK Kalev 5.       5 1
  Gertrud Sildnik 1998 Jõhvi         5. 5 1
  Nastja Zambina 06.08.1997 Sillamäe KJK Kalev 6.       6 1
  Milana Malsagova 1997   SK Mitš   6.     6 1
  Anna Tonevitskaja 16.02.1997 Püssi     9.     9 1
  Anna-Lotta Kaukes 18.02.1997 Püssi   12.       12 1
  Sandra Deilid 1998 Püssi Püssi       13. 13 1
  Julja Artjuhovskaja 1998 Püssi Püssi       14. 14 1
                     
Koht P-12 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Deniss Salmijanov 03.11.1998 Sillamäe Sillamäe Poksiliit   1. 1. 1. 3 3
2 Nikita Hromkov 30.03.1997 Sillamäe     2. 2. 2. 6 3
3 Roman Dermeljov 29.11.1997 Kohtla-Järve SK Mitš 1. 4. 4. 3. 8 4
4 Mihhail Suslov 06.01.1998 Sillamäe Sillamäe Poksiliit 2. 5. 3. 5. 10 4
5 Ragnar Dietrich 24.07.1998 Illuka   4. 7.   4. 15 3
6 Timo Kustala 08.01.1998 Püssi   3. 8. 5. 7. 15 4
7 Allar Aun 15.06.1998 Illuka   5. 9.   6. 20 3
8 Herko-Hardi Virumäe 14.11.1998 Kohtla-Nõmme     11. 6. 9. 26 3
  Ljoša Gerasimtšik 1998   SK Mitš 9. 3.     12 2
  Steven Innos 21.06.1997 Lüganuse   7.     8. 15 2
  Kaspar Roov 07.03.1997 Kiviõli   6.       6 1
  Indrek Vassiljev 07.06.1997 Aseri     6.     6 1
  Christopher Esula 07.07.1998 Püssi   8.       8 1
  Artur Silm 28.07.1997 Illuka     10.     10 1
  Maksim Tihhonov 23.06.1997 Aseri     12.     12 1
  Sven Špakov 02.11.1998   SK Mitš   13.     13 1
                     
                     
Koht T-14 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Sandra Schmidt 21.06.1995 Viru SK   1.   1. 1. 3 3
2 Rahel Kallas 19.01.1996 Rakvere   2. 1. 3. 1. 4 4
3 Karina Manjak 12.10.1996   SK Mitš 5. 2. 2. 3. 7 4
4 Birgit Mandel 14.11.1996 Püssi   3. 4. 4. 4. 11 4
5 Kätlin Tops 1995 Püssi   9. 3. 8. 5. 16 4
6 Maarja Abel 1995 Kohtla-Järve   6. 8.   6. 20 3
7 Erika Naur 1995 Püssi   15. 10. 9. 8. 27 4
8 Kelly Imakson 1996 Püssi   16. 11. 10. 7. 28 4
  Reelika Vallas 08.07.1995 Jõhvi Jõhvi Rk   5. 5.   10 2
  Aira Ferschel 9.11.1995 Alutaguse SK   8.   6.   14 2
  Kätlin Stepanitševa (Mesi) 05.06.1995 Illuka   11. 7.     18 2
  Nataša Jakovleva   SK Mitš   13. 9.     22 2
  Kristi Tomingas 29.04.1996 Püssi   4.       4 1
  Janeli Sojone 1995   Sundstrand   6.     6 1
  Sulamita Gromova 1996 Kohtla-Järve   7.       7 1
  Anastassia Aboljanina 05.02.1995 Aseri       7.   7 1
  Merilin Kriisa 1996 Püssi   10.       10 1
  Irene Tohver 03.06.1996     12.       12 1
  Eyleen Roov 20.05.1995 Kiviõli   14.       14 1
                     
                     
Koht P-14 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Argo Rebban 23.09.1995   Alutaguse SuKL 1. 1.   1. 3 3
2 Kirill Kotšerevski 09.06.1995   SK Mitš 3. 3. 2. 2. 7 4
3 Mark Dorošenko 5.12.1996   SK Mitš 4. 4. 1. 3. 8 4
  Tauno Toome 1995 Illuka   2. 2.     4 2
  Ervin Kattai 10.08.1995 Püssi   8.     4. 12 2
  Sten Aamer 22.02.1996 Purtse   5.       5 1
  Mark Piirits 27.11.1995 Illuka     5.     5 1
  Juri Leinbock 16.12.1996 Sonda   6.       6 1
  Igor Svetlov 1996     7.       7 1
  Martin Tarts 21.11.1996     9.       9 1
  Kristjan-Kaarel Kolga 9.08.1996 Püssi   10.       10 1
                     
Koht T-17 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Anastassia Jeskina 15.06.1994 Sillamäe KJK Kalev 2. 1. 1. 1. 3 4
2 Anu Seli 1993 Toila Alutaguse SK 3. 3. 2.   8 3
3 Margarita Rõssenkova 18.06.1992 Sillamäe KJK Kalev   4. 4. 2. 10 3
4 Karin Kallas 1994 Rakvere   5. 5. 3. 3. 13 4
5 Carolin Mesi 21.04.1994 Illuka   6. 6.   5. 17 3
6 Kairit Tops 12.08.1994 Püssi   8. 8. 5. 6. 19 4
  Jelena Listova 17.02.1994   SK Mitš 1. 2.     3 2
  Olga Vorošnina 11.02.1992 Sillamäe KJK Kalev 4. 7.     11 2
  Ave Uustalu 1994 Illuka         4. 4 1
  Hedli Sinimäe 07.09.1994 Moldova küla   7.       7 1
  Julia Frais 08.01.1994 Kohtla-Järve Atleetika 9.       9 1
                     
Koht P-17 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Dmitri Aristov 20.04.1993 Kohtla-Järve SK Mitš 1. 1. 1. 1. 3 4
2 Mart Hodõrev 28.03.1994 Sillamäe   2. 3.   2. 7 3
3 Aleksandr Hruškov 21.12.1993 Sillamäe KJK Kalev   2. 2. 4. 8 3
4 Janar Jakovlev 4.03.1992 Püssi SK Walter 4. 8. 4. 3. 11 4
  Nikolai Morozov 01.11.1992 Sillamäe KJK Kalev 3. 4.     7 2
  Karl Pill 2.05.1992 Püssi SK Walter 6.   3.   9 2
  Peeter Priks 3.11.1994 Jõhvi Jõhvi G     5. 5. 10 2
  Silver Selliov 1994 Illuka   5. 7.     12 2
  Ramon Kallas 1993 Rakvere   7. 6.     13 2
  Vladimir Izotov 7.06.1993       5.     5 1
                     
Koht D18 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Helen Schmidt 1988 Voka Viru SK 1.   1. 1. 3 3
2 Julia Bulina 22.10.1988 Sillamäe KJK Kalev   1. 2. 2. 5 3
3 Kairi Schmidt 1990 Voka Viru SK 2.   3. 3. 8 3
4 Anna Elonen 16.02.1985   SK Mitš 4. 2. 4. 4. 10 4
5 Liisu Tasa 15.02.1991 Illuka   3. 3. 6. 5. 11 4
6 Aide Müllerson 21.09.1981 Voka   5. 4. 7. 6. 15 4
  Olga Matina 1987 Tallinn SK Pirita     5.   5 1
                     
Koht H18 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Alexey Markov 14.04.1986   SK Mitš 1. 1. 1. 2. 3 4
2 Sergei Malahhov 18.08.1985 Kohtla-Järve SK Mitš 4. 3. 4. 1. 8 4
3 Andrei Ionov 5.12.1981 Sillamäe KJK Kalev 6. 7. 9. 4 17 4
4 Annes Välk 20.11.1983 Maidla   3. 6. 8.   17 3
5 Andrei Škubel 20.06.1990 Kohtla-Järve SK Mitš 5. 12.   3. 20 3
6 Martin Kilumets 1985 Püssi   9. 11. 12. 6. 26 4
7 Kristjan Vinni 8.11.1990 Püssi SK Walter 11. 16.   5. 32 3
8 Kaur Kübarsepp 1987 Kohtla-Järve   12. 14. 15.   41 3
  Dmitri Fedin 27.04.1986 Narva     2. 2.   4 2
  Tomas Kaurson 1991 Kiviõli     4. 6.   10 2
  Martin Vinni 3.10.1987 Püssi SK Walter 7. 9.     16 2
  Mart Kalle 17.07:1987 Püssi   8. 10.     18 2
  Mihhail Lebedev 1981 Narva     8. 10.   18 2
  Robert Jäger 17.05.1991   SK Walter   15. 13.   28 2
  Heiki Velba 02.02.1991 Jõhvi Alutaguse SK 2.       2 1
  Peeter Siak 1988   KJK Vike     3.   3 1
  Riho Unt 1985 Toila KK Hito   5.     5 1
  Deniss Košelev 8.08.1989 Sillamäe TÜ ASK     5.   5 1
  Taavi Tubilis 1988   SK Pirita     7.   7 1
  Martin Karon 1990 Püssi SK Walter 10.       10 1
  Erki Vinni 5.06.1905 Püssi SK Walter     11.   11 1
  Kalev Arbus 17.03.1990   SK Walter 13.       13 1
  Reijo Peenema 05.06.1987 Püssi Sundstrand   13.     13 1
  Rasmus Mandre 9.03.1989 Erra   14.       14 1
  Aindri Lipp 1990   SK Walter     14.   14 1
  Raido Linde 22.07.1989 Püssi   15.       15 1
  Ainar Tops 1989 Püssi       16.   16 1
  Raigo Männi 1986 Püssi SK Walter   17.     17 1
  Sven Kihlevet 1991 Püssi SK Walter   18.     18 1
                     
Koht D30 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Mariliis Kurs 1974 Kohtla-Nõmme     1. 1. 2. 4 3
2 Heli Meier 1972 Kohtla-Järve   1. 2. 2.   5 3
3 Janika Apri 26.01.1974 Lüganuse   3. 4. 3. 1. 7 4
4 Viivi Saksladu 2.10.1970 Püssi   4. 5. 4. 3. 11 4
5 Pille Saks 02.11.1974 Jõhvi   5. 6. 5.   16 3
  Tiina Normak 30.04.1973 Lüganuse   2. 3.     5 2
                     
Koht H30 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Jaanus Bauman 1976 Uhtna   1. 1. 1. 1. 3 4
2 Tanel Leisalu 6.01.1979   Püha Üritus 2. 2. 3. 4. 7 4
3 Vadim Aboljanin 1.06.1975   Aseri SK 3.   4. 6. 13 3
  Eiki Kast 15.01.1979 Iisaku       2. 3. 5 2
  Gert Karpelin 1978   Püha Üritus 4. 5.     9 2
  Heiki Meier 1972   Püha Üritus   3. 6.   9 2
  Üllar Kustala 1971 Püssi     4. 8.   12 2
  Andrei Semenkov 1976 Jõhvi       5. 7. 12 2
  German Terehhov 1972   SVK       2. 2 1
  Sergei Tassimov 1974           5. 5 1
  Tõnis Kalberg 1975 Sillamäe       7.   7 1
  Aivar Luud 1971   Stamina       8. 8 1
  Andrus Sojone 1972   Sundstrand     9.   9 1
                     
Koht D40 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Kaja Jõemets 22.07.1965 Jõhvi   1. 1. 1. 1. 3 4
2 Laine Tops 14.03.1967 Püssi   2. 3. 2. 2. 6 4
3 Kadre Maalma 8.07.1969 Toila   3. 2. 3. 3. 8 4
  Malle Vool 1961     4.       4 1
                     
Koht H40 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Vjatšeslav Košelev 20.01.1968 Sillamäe KJK Kalev   1. 1. 1. 3 3
2 Aleksander Toots 1969 Tallinn   2. 2. 3. 2. 6 4
3 Sergei Grigorjev 17.12.1961 Kohtla-Järve SK Mitš/EP 1.   4. 3. 8 3
4 Randy Orel 1968 Jõhvi   3. 7. 8. 5. 15 4
5 Arvo Rebban 1962 Mäetaguse   4. 9.   7. 20 3
  Tiit Sootalu 16.04.1967 Iisaku       5. 4. 9 2
  Aleksandr Komšin 1964 Kohtla-Järve Sekundomer   5. 6.   11 2
  Hannes Hallik 1968 Jõhvi Uus Maa   6.   6. 12 2
  Toivo Tasa 1964 Iisaku       2.   2 1
  Urmas Ervin 29.01.1963 Rakvere     3.     3 1
  Sergei Gavrilin 19.07.1968 Narva     4.     4 1
  Arno Proode 1961   EP SK     7.   7 1
  Olev Mihkelson 1964 Kohtla     8.     8 1
                     
Koht D50+       I II III IV Kokku Etappe
1 Luule Laidro 1945 Rakvere   2. 1. 1.   4 3
  Aime Mõik 1952   RSK Jõhvikas 1.       1 1
                     
Koht H50 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Igor Škubel 12.07.1959   SK Mitš/EP 2.   1. 1. 4 3
2 Sergei Urb 1959   SK Mitš 1. 2.   2. 5 3
3 Vladimir Lapin 22.01.1957 Kohtla-Järve SK Mitš 4. 3. 4. 3. 10 4
4 Vladimir Vesselov 24.06.1951 Kohtla-Järve SS Kalev 6. 4. 6. 5. 15 4
5 Andrei Lopsik 20.06.1955 Kohtla-Järve   5.   5. 4. 14 3
  Kaarel Schmidt 1952 Voka Viru SK 3.   2.   5 2
  Andres Sune 24.09.1951 Sõmeru     1.     1 1
  Mihhail Šaljapin 1959 Kohtla-Järve       3.   3 1
                     
Koht H60 Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Ülo Tuur 1945 Püssi   1. 1. 1. 2. 3 4
2 Vladimir Ait 6.07.1947 Kunda   2. 2. 3. 1. 5 4
3 Anatoli Männi 1949 Püssi Viru Reisid   3. 2. 3. 8 3
4 Jüri Kustala 1947 Püssi   3. 4. 4. 4. 11 4
  Rein Traus 1948 Rakvere     5.     5 1
                     
Koht H70+ Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Tõnis Tamm 30.05.1939 Kauksi   1. 1. 1. 1. 3 4
2 Priidu Priks 30.03.1937 Kohtla-Järve SHK 2. 2. 2. 2. 6 4
3 Eino Tolga 29.12.1935 Kiviõli   4. 5. 3. 3. 10 4
4 Ernst Jürs 31.10.1930 Kiviõli   5. 4. 4.   13 3
5 Aleksander Pükkonen 13.07.1930 Jõhvi   6. 6. 5. 4. 15 4
  Arvo Rausi 08.07.1937 Kohtla-Järve   3. 3.     6 2
Koht ÜLD - MEHED Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Alexey Markov 14.04.1986 Kohtla-Järve SK Mitš 1. 1. 1. 4. 3 4
2 Vjatšeslav Košelev 20.01.1968 Sillamäe KJK Kalev 2. 2.   1. 5 3
3 Dmitri Aristov 20.04.1993 Kohtla-Järve SK Mitš 2. 4. 4. 2. 8 4
Koht ÜLD - NAISED Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Helen Schmidt 1988 Voka Viru SK 2.  - 1. 1. 4 3
2 Julia Bulina 22.10.1988 Sillamäe KJK Kalev  - 2. 2. 2. 6 3
3 Kairi Schmidt 1990 Voka Viru SK 3.  - 3. 3. 9 3
Koht ÜLD - NOOR Sünniaeg Omavalitsus Organisatsioon I II III IV Kokku Etappe
1 Argo Rebban 23.09.1995 Mäetaguse Alutaguse SuKL 1. 1.  - 1. 3 3